Nahota na pláži

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod EP 12. 3. 2006 01:49

Chodíte na nudistické pláže?My s přítelkyní ano,velice se nám líbí nahé koupání a pocit volnosti.Jak jste na tom vy?Nechali byste se také zlákat nebo byste se naopak u vody nesvlékli?
EP
Čtenář

Odeslat příspěvekod Andy 12. 3. 2006 02:47

Asi by som tam nesiel, ved tam chodia akurat tak exhibicionisti... :-D
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 3. 2006 08:20

Nikdy jsem na podobné pláži nebyl a v dohledné době to ani rozhodně nemám v plánu. Nezažívám moc onen pocit volnosti, jsem-li nahý. :-|
Deleted user

Odeslat příspěvekod kapryba 12. 3. 2006 08:38

Krásná věc :tleskani
kapryba
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 3. 2006 08:53

Kdyz jsem byl u more tak jsem tam zasel :-)
pohoda :-)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 12. 3. 2006 10:32

nemam nejak potrebu sa pretrcat pred ostatnymi ako nejaky pav. a ked som parkrat videl tie cuda co chodia na nudaplaz radsej som sa tam uz ani nepriblizil.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod thoosah 12. 3. 2006 10:44

byl jsem v takovem kempu u mori, ale to mi bylo 5, takze sem nic nevystavoval ani neobdivoval. Dobře no, obdivoval mozna.
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 12. 3. 2006 11:23

Ja bych se tam mozna i bal jit :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 12. 3. 2006 11:32

já bych do toho šel..proč ne:) ale asi jen u moře nebo někde dál. Určitě ne někde poblíž mýho bydliště..
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 12. 3. 2006 11:46

S VIncentem musím opět jen souhlasit, je jasný, že bych nešel na nuda, v místě mého bydliště, ale někde dál proč ne :) Ale obával bych se trapasů, moje přítelkyně mě strašně vzrušuje, jen když se na ní dívám, a co teprv na nuda pláži, kde by byla nahá :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 12. 3. 2006 12:02

Na nuda plazi jsem nikdy nebyl, ale kdybych mel moznosti, tak bych asi stejne nesel. Nemam na to odvahu...
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 12. 3. 2006 12:05

_peper: souhlas. Si nedovedu predstavit ze pak jsem hodinu ve vode a cekam na "pohov"
Ale kdyz obcas kolem nuda plaze proplavu, tak se podivam. Vetsinou jsou tam vsak "stary" lidi... Takze me to moc nelaka
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 12. 3. 2006 12:13

_peper: jo to je fakt..to bych se musel předtím než bych tam šel asi nějak "vybít" :D
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 12. 3. 2006 17:15

kdyz jsem byl malej, tak jsem tam chodil s rodici. od te doby jsem tam uz nebyl, ale nijak se tomu nebranim, takze bych tam asi nekdy zasel.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weirdo 12. 3. 2006 18:42

ja by som nemala tiez odvahu ... nejako ma to nelaka. Cela ta nahota je sice zaujimava vec, ale kazdy to citi inac. Niekto hovori, ze spat nahy je super, ja som to skusila raz a nespala som celu noc, stale som sa budila ... takze nudaplaz ee ...
it`s weird ...
weirdo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků