Nahota na pláži

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod _peper 12. 3. 2006 19:31

Vincent píše:_peper: jo to je fakt..to bych se musel předtím než bych tam šel asi nějak "vybít" :D:/quote]

Vybít??? No nevim nevim, já si dost často přišel jako totálně vvybitej, ale stejně v klidu nebyl. Takže nuda pláž asi není pro mě :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 12. 3. 2006 20:27

_peper: nebo ležet na břiše a vyhrabat si tam pro něj díru :D
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Plexisklo 12. 3. 2006 20:51

ne, urcite nie... Chodia tam vacsinou stary ludia a ja uchyl aspon zatial nie som... takze nie :D
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 12. 3. 2006 22:38

Vincent píše:_peper: nebo ležet na břiše a vyhrabat si tam pro něj díru :DD/quote]

Nebo na partnerce a ...... :twisted: 8)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod EP 13. 3. 2006 00:03

Není to tak horký,jak se zdá.Na nudapláž se chodí hlavně kvůli té volnosti a pohodlí.To,že mě nic neškrtí a že voda omývá ty jindy upnuté partie,způsobuje velmi příjemný pocit a to se týká i opalování.Na nudapláže chodí většina lidí právě pro tohle a ne z exhibicionismu nebo kvůli šmírování.Když vidíte kolem sebe tolik nahých lidí,rychle s nimi splynete a nic vás na nich nevzrušuje,takže se ani není třeba bát,že by někdo musel celý den proležet na břiše nebo nemohl vylézt z vody :D .Taky jsem se toho ze začátku trochu bál,ale pak to bylo v pohodě.Můj názor je,že pokud to jednou někdo zkusí,už se k plavkám vrací jen nerad :wink: .
EP
Čtenář

Odeslat příspěvekod andels 13. 3. 2006 06:17

ja jakozto plavec, bych si nemohl dovolit nevratit se k plavkam :mrgreen:
Nevim na tohle nejsem, nemel bych tu odvahu :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _peper 13. 3. 2006 14:31

EP píše:Na nudapláže chodí většina lidí právě pro tohle a ne z exhibicionismu nebo kvůli šmírování.Když vidíte kolem sebe tolik nahých lidí,rychle s nimi splynete a nic vás na nich nevzrušuje,takže se ani není třeba bát,že by někdo musel celý den proležet na břiše nebo nemohl vylézt z vody :Dl/quote]

No to je jasný, ale jít tam se svojí partnerkou to neexistuje!! :lol: TO bych prostě nevydžel i kdyby tam bylo sto nahejch lidí :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vizitix 13. 3. 2006 16:12

no,já bych se bál...:D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 13. 3. 2006 16:32

Jak malý děcka co se stydí­ se poprvý svlí­knout před ženskou. Klí­dek pánové, tam se takový problémky nestávaj a když ano, tak vězte že toho patřičně využijete ;-)

\\Majkl vP.: Přeluštěno. Prosím, zkontrolujte kódování svého prohlížeče.
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andels 13. 3. 2006 16:48

_peper: nerikej mi ze vsude kde s ni des, tak ses v "pozoru" :D
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 13. 3. 2006 18:47

_peper píše:No to je jasný, ale jít tam se svojí partnerkou to neexistuje!! :lol: TO bych prostě nevydžel i kdyby tam bylo sto nahejch lidí :D:/quote]

No slysel jsem, ze kdesi na nudistickou plaz se muze pouze s partnerkou (pro damy - s partnerem), aby prej nikdo neprisel jenom ocumovat. Ale netusim, jak to hlidaji :mrgreen:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _peper 13. 3. 2006 20:18

2 andels: Je to k neuvěření, ale skoro tak to je :)
2 Samuel Gordon: TO jen těžko ohlídaj, můžeš tam jít klidně s kamarádkou a prd poznaj ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 13. 3. 2006 20:43

_peper: Spis jde o to abys tam sel s osobou opacnyho pohlavi. Abys neocumoval ostatni. Ale zajimalo by me jak to resi 4% mensina :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 13. 3. 2006 23:00

Myslím, že když tam přijdou dvě lezbičky, tak je nikdo nevyhodí :D :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andels 14. 3. 2006 06:17

_peper píše:Nebo na partnerce a ...... :twisted: 8)
tak pokud bys tohle udelal, tak si myslim ze by te ostatni presrusili z akce a nasledne by te dokopali pryc a nebo by se pridali a z nuda plaze by byla Grouplaz :mrgreen:
andels
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka