Zaujem o zadanych

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod veverqa 7. 3. 2006 22:57

aj vam sa stava ze akonahle mate partnera tak je o vas zrazu zvyseny zaujem opacneho pohlavia? lebo mne za poslednych par mesiacov vyznalo lasku viac ludi nez kedykolvek predtym. :? a vsimla som si ze nie som jedina ktorej sa toto stava. cim to je? :hm zdaju sa vam zadane zeny atraktivnejsie? alebo vam len cosi v podvedomi hovori ze asi na tom cloveku nieco bude ked ma partnera?
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 7. 3. 2006 23:04

Možná si jen těch zadanejch ženskejch víc všímáme :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 7. 3. 2006 23:28

v Maximu byl o tom peknej clanek .. protoze kdyz chlap vidi zenskou vedle ktery je jinej chlap tak ma tendenci si v hlave rict "na ni neco musi asi fakt bejt" ... no .. vicemene to nechapu ... ja se zakoukal do jedny slecny jeste pred tim nez sem zjistil ze je zadana ... :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 7. 3. 2006 23:32

Nekdo ma hold stesti na zadane no :-)
Mezi ne patrim i ja ;]
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 8. 3. 2006 01:17

bohuzel i ja :-( ...

jo a jedna kamoska co ji znam hodne moc dlouho mi vzdycky rika "co je s tebou zase .. ty ses nejakej klidnej .. priznej se . .za to muze zenska" ... a je to pravda.. ztratim vzdycky kus svy jizlivosti a jedovatosti ...

z toho tipuju ze nejsem zas tak jedovatej a umim bejt i prijemnej ... vzhledem k tomu ze ty kamosce je tolik ze sem se byl opit s jejim 22 letym synatorem, tak ma asi zkusenosti z mezilidskejch vztahu hodne veliky ...

takze pokud to chapu dobre : vztahem zmeknete (alespon zpocatku), je to doba kdy se smejete na svet a je vam fajn .. a nedela vam problemy se bavit v klidu s lidma (jak stejnyho tak opacnyho pohlavi) zpusobem se kterym ste meli driv potize ... timpadem vetsi otevrenost .. a co je lakadlo c.1 jak u chlapu tak u zenskejch ? ano, otevrenost
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 8. 3. 2006 03:21

Tiez sa mi to stava. Ale je to ako keby nejaka vnutorna ziarlivost, na dotycneho. Myslim, ze to je ten dovod. Napr. o kamosku ktoru poznam dlho ani nezakopnem ale ked si niekoho najde, som z toho trochu vedla.

S neznamymi damami to neriesim. Ked niekoho ma, necham to plavat ak nie, idem po nej ;)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 8. 3. 2006 04:40

Veverqa - je to normální zákonitost dosahování - stahování se. Když někoho chceš mít, tak je v principu "loven" (dosahován) a instinktivně se stahuje, aby unikl. V okamžiku, kdy přestaneš "lovit", dojde k opačnému efektu a role se obrací. Když tento princip budeš využívat vědomě, budeš mít úspěch téměř vždy... A jestli je protějšek zadaný, nebo "volný", nemusí být rozhodující. Změna je život a vždy existuje možnost získání lepšího partnera, než je ten současný. Takže když je ten druhý zadaný, je to vlastně výzvou pro "lovce", protože tento "lov" má větší grády... :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fake 8. 3. 2006 06:41

Nevim... vzdycky o me projevovalo zajem dost muzu a vzdycky jsem byla zadana... :o) ... tak od patnacti v kuse... takze nemam srovnani
---------------
arrogance not intended!
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 8. 3. 2006 10:14

No to vypada,ze to bude nejaky novy zakon prirody :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 8. 3. 2006 11:03

Treba to bude tim, ze volne holky jsou vetsinou... rekneme ... nekoukatelne ;-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bozetecha 8. 3. 2006 11:07

asi je to pravda ... vsimam si toho ...
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 8. 3. 2006 20:37

kodl .. to nesouhlasim ... viz jedne prispevek Kostice o tom, ze i hezka holka muze bejt sama ...

i ja znam dost takovejch ... a kupodivu vzdycky ty na prvni pohled "osklivky" maj spokojenej partnerskej zivot ... (kdyz uz jsou samozrejme zadany) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 9. 3. 2006 10:26

2Pix. Bylo to samozrejme mysleno v nadsazce. Samozrejme znam i hezke nezadane, ale vetsinou se s nimi neda vydrzet.
Zkratka kdyz je slecna zadana, tak je tu sance, ze se da snest i pri jinych rilezitostech nez chvilku v hospode...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 9. 3. 2006 11:59

ja mám taky "štěstí" na zadané :(
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stormi 9. 3. 2006 12:03

No ale jak se tak dívám okolo sebe tak asi před měsícem sem začal chodit s jednou holkou a teď se na mě sype takovejch lidí třeba jen na ICQ před tím jsme prohodili sotva pár slov a teď hned jak se máš ?? co je ?? co si dělal... mno nechápu.
Nokia 3310--SonyEricsson T300--Siemens CF62-- K750i--Nokia 6300 & Sony Ericsson M600i--?
No MONEY, no FUNNY...
Vtáťa

Koupím Motorolu RAZR V3 nabídky via SZ ;)
Stormi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků