1.sex - obavy?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 21. 2. 2006 15:23

Kosta, mas pravdu, je to o tom prezit nebo vyzit, ja sem presel kratkobode do faze "prezit", ale uz se to zase vraci do starejch koleji, kdy sem vedel jak se pobavit, i kdyz ted uz sem (doufam) trosku chytrejsi a vim, ze to co sem vyvadel za blbosti pred par lety se uz nastesti nevrati. Jina vec je ta, ze bych uz nedokazal bejt s partnerkou co ma nejradsi "cumet na bednu" ale zase ani s "skacu bunjee a litam na rogalu" (oba dva extremy), ted sem nasel jednu co je takovej zlatej stred mezi tim :-) ... a je mi s ni fajn :-) teda kdyz uz sme spolu :-) ...

edit : jinak odpoved jak tebe tak Bozetechy mne docela prekvapila :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bozetecha 21. 2. 2006 15:29

2Pix: ja to myslela jako takhle: k cemu mi bude "nadsamec" kdyz to s nim nebude umet? taky rikam, ze na velikosti "zalezi" ale "vodsad podsad" ... ale s malym "kasparkem" a pomuckama, se da vsechno dohnat :D
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 22. 2. 2006 15:11

Bozetecha píše:taky rikam, ze na velikosti "zalezi"


:oops:
party boy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 2. 2006 15:20

vidiiis Bozka co si chudaku partyboyovi provedla :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bozetecha 22. 2. 2006 15:21

... to ja nechtela ... ;)
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 2. 2006 15:31

party boy .. bud v klidu :-) pamatuj si "hubeny a dlouhy dokaze neco, ale maly a tlusty dokaze divy" :-) ...

ono je to vsechno o tom co do nas masirujou media .. realita je uplne jina ;-) a je nekolikanasobne hezci nez to co je v bedne/casaku/netu ;-) ...

uz jen z toho duvodu ze se muzes te druhe osubky dotknout a vis ze je skutecna. Ze se ti to nezda ci nefantazirujes a pokud jdes do toho "poprve" a nebudes mit druhej den okno (at chtene ci nechtene) tak to bude fajn ;-)

edit : Bozka .. zlej Oggy .. moc moc zlej ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bozetecha 22. 2. 2006 15:34

2Pix: ... Oggy se musi vyzit aspon tady, kdyz ho jinak svaby mucej ...
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 14. 3. 2006 21:19

Nevadí, zatim jsem tu pravou nenašel, ale sbírám rady :lol:
party boy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 4. 2. 2020 00:03

Tak jak si s odstupem času vedete????
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků