1.sex - obavy?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod _peper 21. 2. 2006 10:15

Jenže takovýhle poprvé jsou vůbec nejhorší! To je tada můj nazor ;) Mám taky takovýho kámoše, kterej ještě neměl pořádnej sex, většinou jen v podchodu, pod mostem, v hospodě na dýze. A jak je na tom? Po dalším sexu netouží, protože ho to nenadchlo, neví co je to mít sex s tím koho miluješ.
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bozetecha 21. 2. 2006 10:19

Obavy? asi jo ... ale bylo to tak rychly, ze sem o nicem nevedela ... jen sem si rikala, co z toho ty lidi maj? no a az tak na potreti to bylo fajn :) a pak uz jen a jen lepsi :D
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 21. 2. 2006 10:22

To je divný, že chlapi to vezme hned na poprvý :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix co mu to nebezi 21. 2. 2006 10:47

to vis, zensky sou na tohle hrozny citlifky :-D ... ocekavaj poprvi takovy ty blbosti jako sou "city" a "laska" ... atd ... problem je v tom ze ac se kluk sebevic snazi, tak ji to nemusi pripadat "presne takovy jak pisou v harlequinkach" :-) ...
2Pix co mu to nebezi

Odeslat příspěvekod Bozetecha 21. 2. 2006 10:55

ocekavala jsem aspon neco ... necitila jsem nic (a to doslova) ... takze asi tak ...
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 21. 2. 2006 10:56

2Pix co mu to nebezi píše:to vis, zensky sou na tohle hrozny citlifky :-D ... ocekavaj poprvi takovy ty blbosti jako sou "city" a "laska" ... atd ... problem je v tom ze ac se kluk sebevic snazi, tak ji to nemusi pripadat "presne takovy jak pisou v harlequinkach" :-) ...

Copak Tobě se to nelíbí? Zkus tu hru hrát a uvidíš!!!! Nezapomínej, že u holky jsou v životě většinou důležití pouze dva muži. Někdy ten, co byl první a časem určitě ten, co je jednička... :hm
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 21. 2. 2006 13:16

Bozetecha píše:ocekavala jsem aspon neco ... necitila jsem nic (a to doslova) ... takze asi tak ...

Tak jsem až do teď (!) sváděl souboj sám se sebou, zda to komentovat, nebo radši ne. Je to na jednu stranu smutný zážitek, ale hlavní je, že se to zlepšuje... Někdo je první, někdo jednička. Toho prvního prasmoně máš "naštěstí" už za sebou. Teď už jen najít tu jedničku!!! Kdybych jen trochu mohl, držel bych Ti palečky!!!!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bozetecha 21. 2. 2006 13:31

Kosto, ten prvni zazitek i kluk uz je hodne za mnou (10 let)... casem si clovek najde partnera, se kterym mu to vyhovuje ... vlastne mi to ted prijde strasne komicky, cela ta situace (poprvy, rodice vedle v mistnosti, atd.)
Vypada to, ze tu jednicku sem nasla ... ale kdo vi, treba jeste nekde po svete beha 1* :D
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 21. 2. 2006 13:57

christiane .. jooo takovou sem potkal :-D .. to bylo vyslovene desny ... nepocitam to ze nejak to na zacatku slo "z tezka" .. ale potom ta deklasace ze "v knizkach o tom psaly jinak" :-D ... ja nevedel jestli sem mel ji jednu svihnout, nebo ji politovat ... casem zvitezila druha moznost :-) ..

btw : a to sem se snazil at to je "takovy jaky to chtela" ... no .. tak nic ..
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 21. 2. 2006 14:22

Bozetecha - aháááááááááááááá!!! tak tomu rozumím!!! A máš pravdu! Po světě někde ta 1*, možná i 1** určitě běhá!!! Chceš jí hledat, nebo se radši budeš držet pořekadla lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše?
2Pix - víš čím to může být? Tím, že jste se oba současně snažili o to, aby to bylo tak, jak to ten druhý chce. V tom bývá největší trága, protože se přitom vaše snahy kříží. Proto je úlevou, když si o tom nejdřív promluvíte a rozdělíte si role. Třeba ať si nejdřív sobecky užije ona a ty se jí snažíš splnit vše, co chce a pak si role prohodíte a užívej si to ty a ona ať se snaží. Tím se postupně sehrajete, a užíváte si to oba současně...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bozetecha 21. 2. 2006 14:27

Kosto ... tot otazka ... mam hledat tu 1* nebo ne? ;)
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 21. 2. 2006 14:33

fakt je ten, ze se asi chtela vysvihnout a nohou mi kopla tak do boku tak brutalne ze sem musel chvilku premejslet nad Carmen Electrou a Pamelou Anderson, jak si to pri lesbicky akci rozdavaj v obleckach pobrezni hlidky (ci jak se ten serial jmenoval) abych pretlacil tu bolest a zase se vzpamatoval :-) No o tom se nejak nediskutovalo, pamatujes jak si psal o tom, ze "chtela to brzo aby v lete byla OK" ? Tak neco takovyho to taky bylo, moc lasky sem v tom nehledal a taky, ze zadnou nenasel. Slo jen o tu neznost okamziku.

Kdyz uz se bavite o "numero uno de bombastico", jak vite ze ten co to umi "nejlip" neprosvistel kolem Vas a vy ste si toho nevsimly, ci vsimly a nevenovaly pozornost ? Nebo : jak vite ze ste ho uz meli a nikdy mit nebudete ? Jak se s tim zije ? Je sex tak dulezity, ze prekousnete i takovyho smoulu co to vynahrazuje jimejma vecma ? :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bozetecha 21. 2. 2006 14:48

"Numero uno de bombastico" muze byt i "smloula, co to vynahrazuje jinejma vecma" nebo ne? :D
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 21. 2. 2006 15:01

Bozetecha - to musíš vědět Ty sama. Na mě nedej. Já bych teda do toho nejistýho holuba šel, protože vím, že ho dokážu bez potíží ukecat :D A taky rozumím tomu, že když jsi spokojená, tak nemá cenu něco měnit. Vše má rub a líc. Víš, někteří lidé si vytvoří ten svůj klídek a žijí v poklidu, možná pro někoho neslaně nemastně, ale jim to stačí k naprostému štěstí. Někteří jiní zase chtějí svůj život prožít, nikoli v klidu přežít. Ti pak říkají, že nikdy nelitovali toho, co v životě udělali, ale litují toho, co neudělali... :idea:
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 21. 2. 2006 15:03

Bozetecha píše:"Numero uno de bombastico" muze byt i "smloula, co to vynahrazuje jinejma vecma" nebo ne? :D

s tím souhlasím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků