Kde všude jste to dělali?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod cassies 25. 4. 2007 18:47

Teda, tady mají nekteri zazitky :twisted:
Tak muj zatim nejvetsi extrem byl na kapote auta a na venkovnim nabytku pred pizza okenkem (bez lidi...aspon myslim), zajimavy zazitek, ale zada me pak vzdycky boli svinsky, neni nad perinu.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 25. 4. 2007 19:02

No nebudu psát, kde jsem to všude dělal, to by bylo asi na dýl.. Ale největší zážitek byl dozajista na louce vedle autobusového nádraží, mno, sice tam byla celkem vysoká tráva, partnerka však byla nahoře, takže asi vidět byla :D ..
Anonymous

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 25. 4. 2007 19:17

Ja sem v tomhle konzervativni... jedine jednou v kumbalku v obchode behem poledni pauzy :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 25. 4. 2007 19:20

Jersey II. píše:na louce vedle autobusového nádraží, mno, sice tam byla celkem vysoká tráva, partnerka však byla nahoře, takže asi vidět byla :D ..s/quote]

z poschodovych autobusu urcite, mozna taky ty :mrgreen:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod Pafffi 25. 4. 2007 20:24

jejda to je good téma,takový ftipný :mrgreen: hehe no kuriózní mam jen jeden...Galerie Butovice taková ulička vedle Laser game, teda spíš ten přebalovací koutek :oops: po prohranym zápase na MS ve fotbale...ale byly tam normálka dveře naštěstí :mrgreen:
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod veverqa 25. 4. 2007 22:09

vchod do baraku. kuchynka na chodbe intraku. ulicka z baru.. mozno nic moc oproti inym ale...
veverqa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 26. 4. 2007 09:58

jsem suchar, pouze na školních záchodcích (dívčích) a v lese - nedaleko od táboráku, kde byli spolužáci :D
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 26. 4. 2007 10:29

Jeffe píše:
Jersey II. píše:na louce vedle autobusového nádraží, mno, sice tam byla celkem vysoká tráva, partnerka však byla nahoře, takže asi vidět byla :D ..s/quote]
z poschodovych autobusu urcite, mozna taky ty :mrgreen:

:mrgreen: Takže tímto se omlouvám všem, kteří viděli dvě (myslím, že nás tam víc nebylo) obnažená děla, eee těla podivně se pohybující a divné skřeky produkující. Doufám, že jsme nikomu nezpůsobili žádný šok nebo snad co hůř - chuť na něco dobrého.

Jinak mě ještě napadlo, že jednou jsem to dělal s partnerkou v pokoji, kde bylo asi pět lidí, na velké posteli a hned vedle byla spící dvojice - taky velmi zajímavé :mrgreen: .. No jednou také v kině, ale to nebyl klasický koitální styk :mrgreen: (jenom dráždění) - ani nevím, co tehdy v tom kině promítali :hm ... Jednou taky v kočárkárně v panelovém domě :oops: ... V autě na parkovišti, na louce, u lesa,... Jednou ve třech ve stanu, když jsme byli na vodě - stan byl pro dva. Prý kolem stálo asi tak 15 lidí, co je na tom pravdy, to nevím.. A určitě se ještě rozpomenu :mrgreen:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Noovo 26. 4. 2007 11:03

Jersey II.: takove zkusenosti, zrejme leta driny a odrikani jak to tady tak ctu :D To kino mame spolecne, taky sem ten film tenkrat nevnimala :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod blino 26. 4. 2007 11:22

Noovo píše:To kino mame spolecne, taky sem ten film tenkrat nevnimala :lol:

takze ste tam boli spolu :hm :mrgreen:
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 26. 4. 2007 11:27

blino: a sakrys :oops: :D

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 26. 4. 2007 11:40

A ještě větší sakryš :oops: :oops: :oops: :lol:

Noovo, vzpomeneš si, jak se ten film jmenoval? ... Nebyl to Limonádový Joe? :mrgreen:

Jinak je to přesně jak říkáš - dřina a odříkání.. Dlouho jsem se vždycky nechal přemlouvat, bylo to hrozný. Už nikdy více bych to nechtěl zažít, proto jsem se dal na celibát - žiju v klášteře. Ještě, že tu máme alespoň to WiFi připojení a já mohu s Vámi vzpomínat na ta ošklivá léta. :mrgreen:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Noovo 26. 4. 2007 13:21

a cece vis, ze to ta Kolaloka byla asi :D

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pafffi 26. 4. 2007 14:13

jo ještě jednou taky na balkoně,ale to jsem ani nepovažovala za kuriózní,protože byla noc a bylo to ve vysokym patře,takže nás určitě nikdo neviděl...teda kromě kámoše, kterej tam šel, jenže si pak stejně nic nepamatoval, nebyl totiž moc ve stavu, kdy by byl schopnej vnímat :D
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 26. 4. 2007 14:28

Pafffi: a kolik si rikala, ze ti je let? :D

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka