Kde všude jste to dělali?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fake 25. 2. 2006 13:05

nejujetejsi misto? no... nocni autobusy na jiznaku... nebo... nahravaci studia, kancelare, serverovny... eh... v praci se proste obcas trochu nudim:o) ... hele, fakt se auto houpe, kdyz se to v nem dela?
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 2. 2006 14:11

fake .. jj :-) .. zalezi na tom jak se na to "tlaci" :-) ... a taky samo ze pokud ma nekdo pruziny se trema zavitama a tvrdy jak beton tak se to nehne :-) ...

ty mi pripominas to video jak nacapaly tu sekretarku tou kamerou ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 kteremu se nechce pri 25. 2. 2006 14:12

fake, jisteze to hybe autem a je vcelku jedno v jakem, si zkus jen silneji zavrtet zadkem...
ES0 kteremu se nechce pri

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 2. 2006 14:18

ES0 .. neni tak pravda :-) ... mam tri auta a kazdy se podle pohybu chveje jinak (potazmo nijak) ... :-) ... a jelikoz mam jednu echt brichoplazku (nekdo si hral s podvozkem a kdyz si do toho sednou 2 lidi tak je cca 10cm nad zemi) .. tak kdyz v ni provozujes urcite cinosti, tak se ani nehne :-) .. Jest dano vlivem unaveni ramen, tlumicu a pruzin :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 kteremu se nechce pri 25. 2. 2006 14:21

a tak jiste, kdyz jsou tlumice v haji, tak uz ten "pohyb" neni tak znat...
btw, tank to jisti :-)

Odeslat příspěvekod ES0 kteremu se nechce pri 25. 2. 2006 14:22

(myslel jsem komplet ne jen tlumice)

Odeslat příspěvekod fake 25. 2. 2006 14:24

2Pix píše:fake .. jj :-) .. zalezi na tom jak se na to "tlaci" :-) ... a taky samo ze pokud ma nekdo pruziny se trema zavitama a tvrdy jak beton tak se to nehne :-) ...

ty mi pripominas to video jak nacapaly tu sekretarku tou kamerou ...

ja znam maximalne video donaha.cz ... a tak opila jsem snad jeste nikdy nebyla
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 2. 2006 14:24

hmm a trebas takovy ceixo .. nebo beixo .. hois do parkovaci polohy a pak tam muzes pachat i vivisekci a nikdo nic nepozna :-) ..

"if the car is shaking, do not open and GO AWAY!" :-)))
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod fake 25. 2. 2006 14:26

no kdyz o tom tak premejslim... tak na dalnici... v lete... v noci, u benzinky... (miluju, jak voni benzin) ... v aute bez strechy... nebo s otevrenyma okynkama:o) ...
tak jsem to jeste nedelala, ale bylo by to fajn:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 2. 2006 20:51

Když jsem psal, jak se auto kymácelo, tak největší výkyvy dělá anténa. Navíc jsem na ní měl navázanou červenou punčochu, abych auto na velkém parkovišti ihned viděl. A ta punčocha to suverénně prozradí. Teď mám ještě větší auto než tehdy a když v něm udělám lůžkovou úpravu, tak na to, že to je sedan, je tam spousta placu i pro tři...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 2. 2006 22:12

Kosta .. smim vedet copak mas za priblizovadlo ? :-) ...
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 26. 2. 2006 04:15

Je to v současnosti nejrozporuplnější značka a model na trhu. Nikoho nenechává chladným, buď Tě nadchne, nebo totálně znechutí. Nic mezi. Jedni ho obhajují, protože s ním spokojeně jezdí, druzí ho pomlouvají, protože v něm ještě pořádně nejeli. A protože jsem podstatou recesista, tak jsem ho prostě musel koupit. Velké rudé auto z malé rudé země - Dacia Logan. Když jsem ho "křtil", tak to díky konstrukci bylo ještě lepší, než na obyčejným letišti... :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 14. 5. 2006 13:01

na vlakovym nadrazi na perone, v parku (mockrat), v autobuse, v lese kousek od cesticky po ktere chodili lidi, ve stanu v lese, v muzeu, v kine, v kancelari (na stole, kresle i na zemi), na chodbe pred kancelari, na zahrade (bylo na ni videt ze vsech stran), na lodicce (asi 50m od plaze), ve sprse :-D, na jednech panskych zachodcich, ve vytahu... a pak samozrejme jako spravny pubertak na schodech panelaku, a doma v posteli :-D
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 15. 5. 2006 16:27

Sakra já asi nikdy nebyl puberťák :( :mrgreen:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 15. 5. 2006 19:46

ICEBOSS píše:na vlakovym nadrazi na perone, v parku (mockrat), v autobuse, v lese kousek od cesticky po ktere chodili lidi, ve stanu v lese, v muzeu, v kine, v kancelari (na stole, kresle i na zemi), na chodbe pred kancelari, na zahrade (bylo na ni videt ze vsech stran), na lodicce (asi 50m od plaze), ve sprse :-D, na jednech panskych zachodcich, ve vytahu... a pak samozrejme jako spravny pubertak na schodech panelaku, a doma v posteli :-D

sakra ty byt zenska, tak bych rek, ze jsme spolu neco meli :mrgreen: Bych pridal jen parkrat na okne v prizemi za dne, v hospode na damskych zachodcich, v tovarne, ve sklepe...atd
Adam Bernau
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka