Erotická představa, situace

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 16. 2. 2006 00:33

To, co sem napíšu, jsem teď napsal i jinam, ale tady to uvádím jako námět na eroticky tragický příběh. Byl jsem na Valentýna s jednou fanynkou na obědě a pak jsme šli k ní na kafe, než se vrátí mamka z práce. Jak myslíte, že to asi skončilo? Ne ne, jen vedle, chtěla zůstat pannou... :D :D :D To ještě tak tragický není, ale včera to fakt byl den s velkým D. Takže aby toho nebylo málo, večer jsem zašel na večeři se starší fanynkou (v březnu jí bude 18 ). Víte co po mně chtěla? Přijít o panenství. Nic zvláštního, ALE!!!!! Buď hned teď, nebo až na podzim!!! To mi snad ani nikdo nebudete věřit, ale víte proč to chtěla teď, nebo až na podzim? Já to taky nechápal a když mi to po dlouhém vyzvídání se ZCELA naprosto vážnou tváří vysvětlovala, tak jsem málem omdlel šokem. To snad ani nemůžu napsat, ale fakt to stojí za to!!!! Chtěla o panenství přijít už teď, protože v létě o prázdninách jede s rodiči k moři... Ještě vám ta trága nedochází? Chtěla přijít o panenství už teď v únoru, aby se jí to do léta zahojilo a mohla se koupat v moři............. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Prosím Vás holky a děvčata, prosím prosím, smutně koukám, můžete mi některá napsat, co vás to ve škole učí, nebo kam chodíte na takový zhovadilosti o menstruaci, antikoncepci, panenství, defloraci, intimní hygieně a všem, co se intimity týká? Nebo máte zaručeně pravdivý povídačky od ostatních stejně nezkušených kámošek, nezkušených maminek a podobných rádoby spolehlivých zdrojů informací? Zamyslete se nad sebou a pokud to ustojíte, hledejte oficiální zdroje, odbornou literaturu a podobně........ Děkuji
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 16. 2. 2006 11:54

Tak to je pořádnej mazec! Tak to jsem ještě neslyše. Každopádně je to dobrej nápad :) Měl si jí říct, že když jí připravíš o panenství tak se nebude moct koupat ani ve vaně :D :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 16. 2. 2006 13:50

KOSŤA KOSTIČ: kde všude to ještě napíšeš?
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 2. 2006 14:00

2 Kosťa Kostič> Tvoje interpretace téhle příhody mi přijde necitlivá vůči slabšímu pohlaví.

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 2. 2006 22:10

Kosta:kde ty na ty historky chodíš,nejdřív učitelka,tedka holka co hce přijít o panenství buď teď,bo až na podzim..... :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 2. 2006 02:31

To jsou střípky mých zkušeností přímo z provozu.... :D :D :D A že jsou některé mé příspěvky necitlivé vůči druhému pohlaví? To je věcí úhlu pohledu. Jasně že to je k pláči!!! Zvlášť, když to je tak překrásná holka, která kvůli svému bezkonkurenčnímu vzhledu má svoji krásu jako prokletí. Když dobrej kluk vidí takovou nádhernou holku, tak se mu úžasem sevře hrdlo a není schopen projevu na úrovni, protože se děsí vlastního ztrapnění se a zejména následného odmítnutí. Proto to vzdá ještě dřív, než to zkusí. Asi to už znáte. A kdo tedy tuto krásku osloví? Ti, kteří mají odkrvený mozek, protože v ní vidí jen cíl svého chtíče. A na ty ona kašle. Jenže tak to jde den co den, až je z toho všeho silně znechucená. Pak naštěstí příjde chápající Kosťa Kostič plný porozumění a citlivě jí vše vysvětlí, příjemně ukáže, něžně naučí...
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod fake 24. 2. 2006 19:41

kosta kostic... zachrance... temer az misionar... dostane se az tam, kam se dosud nikdo nevydal... dobra historka, dik:o)
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 2. 2006 19:58

Kosta .. pripominas mi Kosteje ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod fake 24. 2. 2006 20:22

TOHO kosteje? jako ho zmlatili v carrefouru? (http://kostej.bloguje.cz/)
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 2. 2006 05:10

fake - ano, dostal jsem se tam, kam se dosud nikdo nevydal... :D
2Pix - žádného Kostěje neznám, takže nevím... :? :hm
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Petronella 4. 5. 2006 22:53

To bych docela rada videla foto... Na co ty baby letej :?:
Petronella
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 5. 5. 2006 03:19

Tak to bych taky rád věděl, na co ty baby letěj. Když se vidím na fotce, fakt nechápu....
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Petronella 5. 5. 2006 19:42

Tak to zkus, mozna to pochopim 8)
Petronella
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 5. 2006 14:23

Petronella - Klidně Ti jí pošlu, ale sem jí dávat nebudu, aby mě tu některá nepoznala... A to je dost reálný nebezpečí...
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 13. 8. 2013 00:42

Jééééé, tohle je starý už 7 let... Od tý doby se toho tolik změnilo... Hlavně já :-D
Jako omluvu za vytažení mrtvýho téma překopávám jeden příspěvek z jiného fóra...

Krásný den přeji všem. Slunečné počasí mi přináší spostu krásných zážitků. Bydlím na vesnici v rodinném domku se zahradou a bazénem a tak si užívám koupání téměř nepřetržitě. Nejradši chodím ještě před spaním a tak jsem si šel zaplavat i včera. Bylo krásně, měsíček svítil a v bazénu 28 st. Manželka už byla v ložnici a všude kolem ticho. U sousedů se kterými nás dělí jenom drátěný plot ještě svítili. Už jsem chtěl vylézt z vody, když v tom se otevřely dveře na terase u sousedů a oba mladí, jak příznačné - Adam a Eva se vydali také koupat. Máme bazény asi tak 20 metrů od sebe, oba jsou kryté, takže na sebe přímo nevidíme. Počkal jsem tedy až zalezou a já budu moct nerušeně přeběhnout do domu (byl jsem taky na Adama). Tak ještě pár temp a najednou jsem zaslechl takové tiché zasténání. Nebylo by to poprvé, kdy se šli pomilovat do vody. Trochu jsem tedy zbystřil a to už dost zřetelně jsem slyšel Evičku, jak pravidelně vzdychá. Bylo to dost vzrušující a tak jsem si to nemohl přece nechat pro sebe. Vylezl jsem z vody a šel jsem do ložnice k manželce. Nemusel jsem jí moc dlouho přemlouvat aby se šla vykoupat. Za chvíli jsme už byli spolu v bazénu. Adam s Evou si stále užívali a k nám krásně a zřetelně doléhalo rytmické pleskání vody smíšené se zvuky rozkoše při milování. Moc dlouho netrvalo a milovali jsme se i my. Dva bazény, dva páry a smíšené výkřiky a sténání ukončené dvojitým vyvrcholením několik minut po půlnoci. I když jsme o jednu generaci starší než naši sousedi, myslím, že jsme s nimi v ničem nezůstali pozadu. Když jsme vylézali z bazénu tak Adam s Evičkou ještě seděli na terase a tak jsme si nimi ještě chvilku povídali. Bylo moc vzrušující vidět se s nimi, když jsme se předtím dost zřetelně slyšeli. Když jsme odcházeli domů, tak se Evička ještě na okraj zeptala, jestli se budeme zase zítra večer koupat. Jestli prý nechceme přijít vyzkoušet jejich bazén a vykoupat se s nima. Co mě překvapilo bylo, že manželka Evičce společné koupání slíbila, my s Adamem jsme se na sebe jenom podívali a usmáli se. Tak uvidíme co bude, ale už se těším !!!!
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka