Erotická představa, situace

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fake 1. 2. 2006 17:44

Potřebuju nějakou dobrou... na povídku na seminář. Tak co vás vzrušuje? Stopařka v autě, sex pod stolem v restauraci, na pláži, v kanceláři, to je dost klišé... A techniky v serverroomu uz jsem moc provarila. Tak jestli máte něco neobvyklého... Nebo zvhrlého! :oops:
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 18:22

a ty si baba nebo chlap :?:

povídku ti nevymyslím na to nemám, al enet je jich přece plný, hledej šmudlo :lol:
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 1. 2. 2006 18:25

nechci ji vymyslet... chci vedet, co se ti treba zdalo:o) ...
jsem baba a marne hledam, kde si to muzu nekde nastavit... asi protoze jsem baba
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 18:45

no mě se moc erotické sny nezdávají :|

nastavit to nejde nikde :?
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 18:46

ale kdyby si měla jiný nick šlo by to pochopit velmi jednoduše... :D
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 1. 2. 2006 18:57

uz je to lepsi?
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 1. 2. 2006 18:58

ehm... proc se mi neobjevuje podpis?:o/
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 19:03

Chceš podpis? to si aktivuj v nastavení :)
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 19:05

máš tam dole Vždy připojit můj podpis musíš dát ANO
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Calhoun 1. 2. 2006 20:21

fake píše:Nebo zvhrlého! :oops:>/quote]

Olin se znovu, pečlivě a trochu jinýma očima podíval po svých svěřenkyních. Zaujala ho ovečka někde uprostřed stáda, kterou si pracovně nazval Magda. Byla tak panensky bílá, že svítila jako andělská svatozář, měla pěkně oblé boky a velký, zakulacený zadek, flirtovně na něj mrkala a přitom divoce stříhala ušima. Olinovi se k jeho překvapení po dlouhé době postavil. Bača moc nepřemýšlel, neměl ani pořádně čím a metl za Magdou. Když vyběhl na zelenou louku před salaší, obklopenou lesy a horami, zakopl o Buřta, svého mladého a statného vlčáka. Psa probudilo ovčí stádo, které měl hlídat, a teď divoce skákal okolo čím dál vzrušenějšího Olina. Bača rychle svlékl trenky a aportoval je dotírajícímu vlčákovi, čím jej zaměstnal a hlavně osvobodil své trčící mužství. Prodral se doprostřed stáda a hledal svou krásku. Našel ji blízko lesa, kde se skloněnou hlavou v poklidu spásala trávu.
"Magdino! Já ťa chcu!" mocně zvolal Olin, doběhl k ovečce a rázně jí sevřel boky.
"Bééé?!" odpověděla Magda.
Olin netrpělivě rozhrnoval srst ovce, aby zjistil, kde má onen otvor. Našel jej, nevelkou proláklinu mezi zadníma kopytama. Rukama chytil srst na bocích a rázně do Magdy celý vnikl.
"Bééé!" vyjekla ovce.
"Neboj sa, ovčino, hlavňa klídek," sykl Olin, zatímco prudkými přírazy dobýval nitro ovce.
"BÉÉÉ!" ječela Magda, mlela sebou a pokoušela se klečícímu Olinovi uhnout, aby se vyprostila z jeho sevření. To Olina ještě víc vyburcovalo, nedal se a brzo do ovce hekajíc vypustil svou várku semene. Když ovci pustil, ještě několikrát na protest zamečela, načež se klidně vrátila ke své pastvě. Olin si všiml, že má péro celé od krve, jeho partnerka byla asi ještě panna. Byl ale víc nadržený než před souloží, a tak, pozbuzen prvním úspěchem, vběhl do stáda, aby si našel další oběť.
Pečlivě ovce hodnotil podle pozadí, až došel k jedné, co jej měla ve tvaru hrušky. Pojmenoval ji Dáša. Nejdříve ji omráčil úderem pěstí do tlamy, aby sebou moc nemlela, protože divokého, nespoutaného sexu měl zatím dost a teď chtěl být pro změnu něžný.
Zvolna pronikal do ovčího lůna, vychutnával jeho žár a smrad, který se z ovce linul. Byl už docela rozjetý, když za sebou uslyšel hluboké zabečení a cosi se o něj zezadu otřelo. Bača se rychle ohlédl a uviděl urostlého berana s velkými zatočenými rohy, jak se na něj chystá naskočit. Zachytil zřejmě bečení ovce, podle pachu usoudil, že je nadržená a hubeného baču prostě přehlédl. Olin se pokusil z ovce vyjet, když vtom se beran vzepjal, předníma nohama objal bačovo brucho a svůj mohutný zvířecí pyj zarazil - hádejte kam? Olin vykřikl bolestí a ve snaze uniknout beranovi přirazil co nejtěsněji k Dáše. Ta také zděšeně zabečela a beran na to odpověděl dalším přírazem. Uniknout se nedalo, nicméně bačovi se tento sendvič přes počáteční nával zděšení začal kupodivu docela zamlouvat. Bolest, kterou prožíval, byla veliká, ale následná rozkoš snad ještě větší. Přizpůsobil se rytmu beranových přírazů a celá ta podivná parta začala vypadat jako podivný supící stroj, který nabírá na výkonu, zvyšuje obrátky a hrozí se co nevidět rozsypat.
Společně s beranem dosáhli orgasmu, dokonce většího, než byl ten minulý. Olin počkal, až beran zvadne a sleze z něj, pak opustil ovci a vyčerpaně se sesul do trávy.

Muze bejt :lol: ?
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod keane 1. 2. 2006 20:45

kua, člověk tady pár dnů není a takhle se to zvrhne :D
to je podle skutečné události??? :lol:
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Calhoun 1. 2. 2006 20:49

keane píše:to je podle skutečné události??? :lol:-/quote]

Snad radeji ani nechci vedet :lol: .
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _peper 1. 2. 2006 21:03

fake píše:Tak jestli máte něco neobvyklého... Nebo zvhrlého! :oops: /quote]

Něco neobvyklého, co třeba sex ve vlaku v kupé. To je normální co? Ale né, když je tam ještě někdo :) Dělal jsem to já se svojí přítelkyní, a v tom kupé ještě spal nějakej němec :lol: Je to dost neobvyklý? :shock:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 22:18

no jasně _peper rozepiš se! :D
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 2. 2. 2006 00:06

Jak rozepiš se? To je asi tak všechno :) Co bys chtěl víc vědět? Začalo to nevině, běžný líbaní, doteky no a pak to začalo bejt čím dál víc žhavější! A pak přišlo takový to popichování, jestli se bude někdo stydět :) No já jsem si řek, tak co nemec leží zady k nám, tak jsem ho vyndal, a nevěřil jsem tomu že by bylo něco víc, ale moje jinak stydlivá přítelkyně, se toho statečně chopila :)

No a to by snad pro začátek stačilo :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 2. 2. 2006 01:02

A co treba sex ve skole? muzu jen doporucit :mrgreen:
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 2. 2006 06:37

Taky jsem byl pár dní na tahu a jsem mile překvapen. Ovečky mě dostaly! Já si vzpomenul na naši třídní, která asi za trest nedostala po nástupu z peďárny prvňáčky, ale třídu grázlů a neznabohů. Co taky čekat od osmáků... Byl to pro většinu z nás poslední rok školní docházky a její první rok učitelování. Chuděra. Naštěstí to s námi vydržela celý rok! Zprvu to s námi neměla lehké, ale byla chytrá, krásná a hlavně věkový rozdíl nebyl nepřekonatelně velký. Měl jsem k ní celou dobu velice blízko, asi až moc blízko. Párkrát jsme se velmi příjemně zakecali... Když nám poslední den rozdala vysvědčení, tak jsem jí pozval k nám na třešně. Měli jsme před barákem velký třešňový sad. Domluvili jsme se na druhý den. Pár třešní, pár letmých dotyků "jakoby nic" při česání a pak jsem jí vzal za ramena a poděkoval za její prímovej přístup ve škole. Pak následoval můj strašně nesmělej polibek. Byl jsem červenej snad i na chodidlech. Byla překvapená, ale s odstupem času si myslím, že to spíš bylo jen na oko, protože vůbec neucukla a nechala se i lehce pohladit. Sedli jsme si do trávy, aby na nás nebylo tak vidět. To zběsilé bušení srdce se mi vybaví vždycky, když si na to vzpomenu. Z lehkého hlazení po vlasech se mi ruka přesunula na krk a odvážil jsem se i na její krásná pevná prsa. Dál mě tehdy nepustila, ale asi i proto jsem prožíval něco tak fantastického, co jsem si do té doby nedovedl ani představit. Byla velmi, velmi krásná. Naprosto skvěle zvládala moji nesmělost a hlavně vyjukanost. Jéééé! Já se červenám i teď!!!! Prostě to byl asi ten nejkrásnější závěr základní školní docházky...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod fake 2. 2. 2006 06:59

Calhoun píše:Muze bejt :lol: ?

lol:o)
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 2. 2. 2006 07:00

_peper píše: Dělal jsem to já se svojí přítelkyní, a v tom kupé ještě spal nějakej němec :lol: Je to dost neobvyklý? :shock:s/quote]

to de!:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 2. 2. 2006 07:01

james11 píše:máš tam dole Vždy připojit můj podpis musíš dát ANOd/quote]

chachaaaa!
dik... proste nejsem technik...
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 2. 2. 2006 10:25

no kosto, to je pribeh jak z cervene knihovny. to musel byt mazec. ti bylo tak 15 a ji tak 25, ne?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod _peper 2. 2. 2006 11:51

2 KOSŤA KOSTIČ: Sakra to je super! Ty jsi mě trumfnul, měl jsi něco i když málo už s učitelkou na základce, ale stejně tě obdivuju :oboze :oboze Sebrat odvahu v nějakých pátnácti na takovou babu! Klobouk dolú! No já abych se přidal, chodil jsem rok a půl s učitelkou ze střední :) Už během půlky čtvrťáku. Bylo to přesně jak popisuješ ty, já nesmělej a vyjukanej, nevěděl jsem na co si můžu troufnout. No bylo to úžasný, pár výletů na kole, procházky po škole. A asi za dva měcíce, mě vzala do sauny :) A já byl na vrcholu blaha :D Mazlení a vzrušování, nádhera, a když jsem to ani nečekal sedla si na mě a už to bylo :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fake 2. 2. 2006 15:54

jeeee... a mne na stredni i na zakladce pripadalo, ze na ucitele se nesaha... i kdyz vlastne na stredni uz ne, no:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 2. 2006 17:02

No vzhledem k věkovému průměru našeho pedagogického sboru na střední bych se přikláněl k tomu, že raději ne :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod james11 2. 2. 2006 17:31

_peper píše:...No a to by snad pro začátek stačilo :lol:-/quote]

:tleskani
no dál jen se rozepiš a pěkně detailně! :)
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 2. 2. 2006 21:30

myslím že už víc netřeba dodávat :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 2. 2. 2006 23:20

tak vy ste hustý :) já si to neumím představit..protože když jsem byl na ZŠ tak tam učila moje mamka a na střední mě učil můj děda ...nevim nevim jak by se na mě doma koukali :) a navíc jsem ani žádnou učitelku která by za to stála nepoznal...teda..až na jednu ale ta u nás jen suplovala :))
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 3. 2. 2006 01:20

No vidíš o hodně jsi přišel. Koukám celá rodina tě měla pod dohledem :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 4. 2. 2006 16:20

jo to měla :/ teď jsem na vejšce a tam kořeny naší rodiny už naštěst nedošáhly takže mám klid :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 4. 2. 2006 18:53

A jsou tam mladý učitelky? Na vejšce asi těžko co?
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 4. 2. 2006 22:22

hmm tak o tom si můžem nechat jen zdát :) nejmladší byla asi fyzikářka a o tou bych se nedotknul ani tyčí na rohánění opic :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 5. 2. 2006 03:45

v skrini
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fake 5. 2. 2006 12:20

_peper píše:A jsou tam mladý učitelky? Na vejšce asi těžko co?o/quote]

my mame ve skole sakra hezkyho doktoranda.... mladyho... bohuzel je to komunista:o) ... no a tech doktorandu je tam vlastne hodne... a taky tam mame ajtiky:o) takze skola je... no fajn misto:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod veverqa 5. 2. 2006 12:47

u nas mame na cvikach aj takych ktori este nie su ani Bc..
veverqa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 5. 2. 2006 13:46

hm... a nejsou jako zas az moc mladi?
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod veverqa 5. 2. 2006 13:54

..mame *aj* takych ktori este nie su Bc.. su tam aj Bc. aj Mgr. a aj tki ktori maju viac pismen v tituloch nez v mene. takze ta vekova paleta je naozaj siroka ;) ale to uz je offtopic.
veverqa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 9. 2. 2006 11:48

Na vekovy rozdil se neohlizejte. Když jsem začínal pohlavně žít, preferoval jsem starší holky, protože se k tomu uměly příjemně postavit. Pak pochopitelně přišly i "vrstevnice". Nyní se karta začíná obracet, "předávám" zkušenosti mladším. Ale jen když moc naléhají a vypadají zajímavě. Jinak je s nimi zbytečně moc "práce" a nemají co nabídnout jako protihodnotu. Je ze mě šíleně poživačný mlsoun... A vůbec nechápu, co na mně ty holky vidí....
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 13:12

Tak to je dobrý, nakonec si ještě můžeš vybírat ;) No holt když si chce člověk vrznout, tak na ty protihodnoty nesmí tolik koukat, jinak u těch vrstevnic a mladších by asi neuspěl :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 13:13

peper: a ty máš starší holku? :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 13:15

Měl jsem, a o dost! :) A tam ty protihodnoty byly opravdu luxusní :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 13:36

povídej..přeháněj :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 14:11

Jen si vzpomeň Vincente, psali jsme si na ICQ ;) Nebo, že bych se tobě nepochlubil :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 23:11

říkal jsi akorát že byla dost zkušená :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 23:24

Jo to byla :) Třeba ještě někdy trošku pokecáme o dozvíš se víc :) Možná už máš i nápovědu ve spodním prádélku :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 23:28

myslím že ti napíšu na ICQ :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 16. 2. 2006 00:33

To, co sem napíšu, jsem teď napsal i jinam, ale tady to uvádím jako námět na eroticky tragický příběh. Byl jsem na Valentýna s jednou fanynkou na obědě a pak jsme šli k ní na kafe, než se vrátí mamka z práce. Jak myslíte, že to asi skončilo? Ne ne, jen vedle, chtěla zůstat pannou... :D :D :D To ještě tak tragický není, ale včera to fakt byl den s velkým D. Takže aby toho nebylo málo, večer jsem zašel na večeři se starší fanynkou (v březnu jí bude 18 ). Víte co po mně chtěla? Přijít o panenství. Nic zvláštního, ALE!!!!! Buď hned teď, nebo až na podzim!!! To mi snad ani nikdo nebudete věřit, ale víte proč to chtěla teď, nebo až na podzim? Já to taky nechápal a když mi to po dlouhém vyzvídání se ZCELA naprosto vážnou tváří vysvětlovala, tak jsem málem omdlel šokem. To snad ani nemůžu napsat, ale fakt to stojí za to!!!! Chtěla o panenství přijít už teď, protože v létě o prázdninách jede s rodiči k moři... Ještě vám ta trága nedochází? Chtěla přijít o panenství už teď v únoru, aby se jí to do léta zahojilo a mohla se koupat v moři............. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Prosím Vás holky a děvčata, prosím prosím, smutně koukám, můžete mi některá napsat, co vás to ve škole učí, nebo kam chodíte na takový zhovadilosti o menstruaci, antikoncepci, panenství, defloraci, intimní hygieně a všem, co se intimity týká? Nebo máte zaručeně pravdivý povídačky od ostatních stejně nezkušených kámošek, nezkušených maminek a podobných rádoby spolehlivých zdrojů informací? Zamyslete se nad sebou a pokud to ustojíte, hledejte oficiální zdroje, odbornou literaturu a podobně........ Děkuji
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 16. 2. 2006 11:54

Tak to je pořádnej mazec! Tak to jsem ještě neslyše. Každopádně je to dobrej nápad :) Měl si jí říct, že když jí připravíš o panenství tak se nebude moct koupat ani ve vaně :D :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 16. 2. 2006 13:50

KOSŤA KOSTIČ: kde všude to ještě napíšeš?
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 2. 2006 14:00

2 Kosťa Kostič> Tvoje interpretace téhle příhody mi přijde necitlivá vůči slabšímu pohlaví.

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 2. 2006 22:10

Kosta:kde ty na ty historky chodíš,nejdřív učitelka,tedka holka co hce přijít o panenství buď teď,bo až na podzim..... :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 2. 2006 02:31

To jsou střípky mých zkušeností přímo z provozu.... :D :D :D A že jsou některé mé příspěvky necitlivé vůči druhému pohlaví? To je věcí úhlu pohledu. Jasně že to je k pláči!!! Zvlášť, když to je tak překrásná holka, která kvůli svému bezkonkurenčnímu vzhledu má svoji krásu jako prokletí. Když dobrej kluk vidí takovou nádhernou holku, tak se mu úžasem sevře hrdlo a není schopen projevu na úrovni, protože se děsí vlastního ztrapnění se a zejména následného odmítnutí. Proto to vzdá ještě dřív, než to zkusí. Asi to už znáte. A kdo tedy tuto krásku osloví? Ti, kteří mají odkrvený mozek, protože v ní vidí jen cíl svého chtíče. A na ty ona kašle. Jenže tak to jde den co den, až je z toho všeho silně znechucená. Pak naštěstí příjde chápající Kosťa Kostič plný porozumění a citlivě jí vše vysvětlí, příjemně ukáže, něžně naučí...
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod fake 24. 2. 2006 19:41

kosta kostic... zachrance... temer az misionar... dostane se az tam, kam se dosud nikdo nevydal... dobra historka, dik:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 2. 2006 19:58

Kosta .. pripominas mi Kosteje ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod fake 24. 2. 2006 20:22

TOHO kosteje? jako ho zmlatili v carrefouru? (http://kostej.bloguje.cz/)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 2. 2006 05:10

fake - ano, dostal jsem se tam, kam se dosud nikdo nevydal... :D
2Pix - žádného Kostěje neznám, takže nevím... :? :hm
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Petronella 4. 5. 2006 22:53

To bych docela rada videla foto... Na co ty baby letej :?:
Petronella
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 5. 5. 2006 03:19

Tak to bych taky rád věděl, na co ty baby letěj. Když se vidím na fotce, fakt nechápu....
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Petronella 5. 5. 2006 19:42

Tak to zkus, mozna to pochopim 8)
Petronella
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 5. 2006 14:23

Petronella - Klidně Ti jí pošlu, ale sem jí dávat nebudu, aby mě tu některá nepoznala... A to je dost reálný nebezpečí...
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 13. 8. 2013 00:42

Jééééé, tohle je starý už 7 let... Od tý doby se toho tolik změnilo... Hlavně já :-D
Jako omluvu za vytažení mrtvýho téma překopávám jeden příspěvek z jiného fóra...

Krásný den přeji všem. Slunečné počasí mi přináší spostu krásných zážitků. Bydlím na vesnici v rodinném domku se zahradou a bazénem a tak si užívám koupání téměř nepřetržitě. Nejradši chodím ještě před spaním a tak jsem si šel zaplavat i včera. Bylo krásně, měsíček svítil a v bazénu 28 st. Manželka už byla v ložnici a všude kolem ticho. U sousedů se kterými nás dělí jenom drátěný plot ještě svítili. Už jsem chtěl vylézt z vody, když v tom se otevřely dveře na terase u sousedů a oba mladí, jak příznačné - Adam a Eva se vydali také koupat. Máme bazény asi tak 20 metrů od sebe, oba jsou kryté, takže na sebe přímo nevidíme. Počkal jsem tedy až zalezou a já budu moct nerušeně přeběhnout do domu (byl jsem taky na Adama). Tak ještě pár temp a najednou jsem zaslechl takové tiché zasténání. Nebylo by to poprvé, kdy se šli pomilovat do vody. Trochu jsem tedy zbystřil a to už dost zřetelně jsem slyšel Evičku, jak pravidelně vzdychá. Bylo to dost vzrušující a tak jsem si to nemohl přece nechat pro sebe. Vylezl jsem z vody a šel jsem do ložnice k manželce. Nemusel jsem jí moc dlouho přemlouvat aby se šla vykoupat. Za chvíli jsme už byli spolu v bazénu. Adam s Evou si stále užívali a k nám krásně a zřetelně doléhalo rytmické pleskání vody smíšené se zvuky rozkoše při milování. Moc dlouho netrvalo a milovali jsme se i my. Dva bazény, dva páry a smíšené výkřiky a sténání ukončené dvojitým vyvrcholením několik minut po půlnoci. I když jsme o jednu generaci starší než naši sousedi, myslím, že jsme s nimi v ničem nezůstali pozadu. Když jsme vylézali z bazénu tak Adam s Evičkou ještě seděli na terase a tak jsme si nimi ještě chvilku povídali. Bylo moc vzrušující vidět se s nimi, když jsme se předtím dost zřetelně slyšeli. Když jsme odcházeli domů, tak se Evička ještě na okraj zeptala, jestli se budeme zase zítra večer koupat. Jestli prý nechceme přijít vyzkoušet jejich bazén a vykoupat se s nima. Co mě překvapilo bylo, že manželka Evičce společné koupání slíbila, my s Adamem jsme se na sebe jenom podívali a usmáli se. Tak uvidíme co bude, ale už se těším !!!!
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod radimecek13 13. 8. 2013 18:53

svatá čtveřice... 8-D
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 8. 2013 20:46

čtyři do karet?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 9. 2013 15:32

všichni bez představivosti?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 29. 9. 2013 00:41

Hezký :-)
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 29. 9. 2013 01:47

přidej taky něco
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fido 30. 9. 2013 18:11

fake píše:nechci ji vymyslet... chci vedet, co se ti treba zdalo:o) ...
jsem baba a marne hledam, kde si to muzu nekde nastavit... asi protoze jsem baba

No nikdo se k tomu nemá tak to začnu.
Je to už dlouho takže si nepamatuju detaily ale jednou jsem měl takový sen.

Nějak se u mě doma ocitla nádherná holka a navíc přesně můj typ.
Začala se svlékat a pak chtěla abych si její oblečení vzal na sebe já. Přitom z ní nějak vypadlo, že je na holky.
Mě se do toho nechtělo ale nakonec jsem se nechal ukecat. Nakonec je to doma a nikdo o tom nebude vědět. Tak jsem si teda její věci vzal. Pak se ale něco stalo a začal jsem mít divný pocit. Začal jsem se totiž proměňovat v ženskou. Ta holka řekla, že to je takový její dárek pro mě.
V tu chvíli (i v tom snu) mě přepadly celkem racionální myšlenky, co teď. Tohle přece nevysvětlím. A kde seženu doklady když žádného padělatele neznám.
Nakonec jsem se probudil zpocený a docela se mi ulevilo, že to byl jen sen.
Fido
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 30. 9. 2013 20:21

Hezký sen, ale v takový situaci bych měl úplně jiný starosti :-D
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník