Celibát

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vincent 10. 2. 2006 22:43

Majkl: ja Tě nechci přesvědčovat aby ses do nějakýho vztahu hrnul, nebo tím že se Ti do toho nechce seš nějakej špatnej. TO vůbec ne. Ale klidně se s tebou vsadím, že i na Tebe to jednou přijde a pak nás pochopíš :) A žádnej vztah není dokonalej. Každej se občas se svojí holkou poihádá, ale to se stává. Ono je spíš dobře když si dokážou dva lidi ve vztahu říct co jim na sobě vadí atd...
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 22:47

Vincent píše:...klidně se s tebou vsadím, že i na Tebe to jednou přijde...e/quote]

Tohle by mohlo dopadnout zajímavě.. :wink:

Refreshed> Ale stejně je tu evidentní, ja se s tou mojí ideou nedokážeš podvědomě smířit a nepřímo mi podstrkuješ tu svoji. 8)
Naposledy upravil Deleted user dne 10. 2. 2006 23:01, celkově upraveno 1

Odeslat příspěvekod M. 10. 2. 2006 22:55

Majkl vP. píše:Čoveče, je to jen můj pocit, nebo jsi taky ve své podstatě něco jako i]single[/i]?
Ne singl nejsem. V podstate jsem ale vlk samotar a obcas si rikam, jestli by nebylo lepsi byt sam.
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 23:08

2 M.> To teda v tom případě svádíš docela slušný niterní boj, ne? Možná že jseš takovým ztělesněním oné fáze, před kterou se já držím zpátky. Máš sice možnost se kdykoliv cuknout a zůstat sám, ale už to nikdy nebude ono.. Nebudeš ten single, kterým teď jsem, protože už jsi poznal i život svázaný s jiným člověkem. Nebo že bys nakonec byl třeba šťastnější? V tvém případě si to už moc nemyslím. Chybělo by ti to..
(To jen tak uvažuju, snad to nejsou úplný nesmysly.. jen říkám, co mi z toho tak vychází..)

Odeslat příspěvekod M. 10. 2. 2006 23:25

Ono spis single jsou lidi, kteri vztah meli a zjitili, ze to neni pro ne prave orechove.
Ma to logiku z obou stran... Napr. mam ted desnej odbor k tomu, ze bych se mel nekde ozenit, protoze kdyz vidim okolo, jak to vypada... Tak trochu jinak Ty zase vidis to chozeni...
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 23:34

Jjo, ty když se v dnešní době neoženíš, tak se nad tím nikdo nebude pozastavovat a divit se tomu. Tvému odporu se ani trochu nedivím.. je lepší mít zadní vrátka stále otevřená. Osobně považuju manželství také za jakousi překonanou instituci. Docela si nedovedu představit, že mám kupř. na občance napsáno Ženatý - docela hrůzná představa. 8)
Já to svoje chození sice možná vidím trochu jinak, ale v tom pocitu, který vyvolá příslušná představa, už není moc velký rozdíl.

Odeslat příspěvekod M. 10. 2. 2006 23:38

Ja si nemyslim, ze je to prekonana instituce...
Kdyz mas nekoho rad a chces s nim stravit zbytek zivota, tak proc mit zadni vratka?
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 2. 2006 00:10

To už tak většinou bývá, že stojí-li dva před vstupem do manželského svazku, jsou přesvědčeni, že spolu hodlají strávit zbytek života. Ale i přesto v závěru končí výrazná část manželských párů před rozvodovým soudem. A takový rozvod v naší republice se navíc hodně táhne.
Možná jsem skeptik, ale počet šťastných manželství v průběhu doby klesá a bude klesat.
A možná, že se ta zadní vrátka vyplatí ještě v případě, patříš (narozdíl od partnerky) mezi horních deset tisíc. 8)

Odeslat příspěvekod _peper 23. 2. 2006 01:45

Asi tomu neuvěříte, když vám napíšu, že jsem bez sexu dva měsíce :D Ruce už mě obě bolí, nepřijde mi nějaká hezká slečna na pomoc :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 2. 2006 11:15

Aby jí bolely kyčle? To asi nepřijde...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vincent 23. 2. 2006 11:35

_peper: 2 měsíce??? :shock: to jde vydržet??
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 23. 2. 2006 13:11

KOSŤA KOSTIČ: kyčle??? To snad ne :)
Vincent: bohužel nejde :cry: :cry: :cry: :cry:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 2. 2006 14:52

Pro vás aktivní jedince může být celibát skutečně nebezpečný. Nejste totiž dostatečně otužilí a připravení na mimořádné situace. Měl bys s tím okamžitě něco dělat. Proč nezapojíš do hry svůj přirozený šarm? :hm

Odeslat příspěvekod Vincent 23. 2. 2006 14:53

peper: to si právě myslím..já to vydržím maximálně 2 tejdny..pak už je můj mozek hodně ovlivněnej tím co ve mě přebejvá :D
KOSŤA KOSTIČ: spíš jinej orgán by ji bolel :D
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 23. 2. 2006 19:54

Majkl: on ten šarm není na koho zapojit, kdyby byl, tak už to dávno zkouším. Já nevim, jsem teď celkově nějakej zblblej :( Mohl jsme mít dvě, a teď nemám ani jednu :cry:
Vincent: Ty přebytky jdou snad i regulovat ne :D Zkus to někdy ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka