Celibát

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vincent 10. 2. 2006 11:27

Hmm tak to ho ale předem lituju když radši tráví čas s počítačem než s lidmi. Pro ěm osobně je počítač jen koníček. Sice na něm trávím dost času,ale pořád vím kde mám svoje priority a podle mě by neměl nikdo upředostňovat pc před svým osobním životem. Ale to už si každej musí v hlavě urovnat sám...každej na to časem přijde. Ale nic proti tobě ;o) Jen říkám svůj názor
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 15:40

Vincent píše:...radši tráví čas s počítačem než s lidmi...l/quote]

Nežeň to zas tak do extrémů.. Jenom jsem ti vylíčil jednu konkrétní zkušenost, ale nevyprofiloval jsem ti ho jako člověka. Tohle o něm skutečně neplatí. Tohle byl prozatím jeho jediný řádnější vztah s příslušnicí opačného pohlaví, který však na tomto ztroskotal.
BTW>Přál bych ti být u jejich oficiálního rozchodu. Ti se u toho nasmáli. 8)

Tahle problematika zkrátka není implicitní. Jako jsou různí lidé, jsou různé i vztahy mezi nimi. Ale chceš-li hodnotit, musíš objektivně a široce, nikoli posuzovat podle sebe, protože na to bude 100 lidí nahlížet stovkou různých způsobů a nic to neřeší.

Odeslat příspěvekod _peper 10. 2. 2006 15:52

No jo, ale stjně, každej kluk, kterej v životě neměl holu bude říkat to o ty! Nemám čas ani peníze! :( Jenže, když poznáš holu, zamiluješ se. Moc rád jí věnuješ všechen volný čas. Kamarádi půjdou starnou, hospoda i některé koníčky. Prostě když jí miluješ přizpůsobíš svůj život, tak abys s ní byl co nejvíc! Samozřejmě nejlepší varianta je, když máte stejné koníčky a kamarády, to je pak pohoda. Ale když ne, budeš se jí snažit vyjít vstříc!
Když to ezmu podle sebe, taky jsem přestal utrácet prachy, za nějaký přiblblý časáky, omezil jsem chlastání, jen proto abysme mohli zajít na dobrej oběd, na minigolf nebo do sauny.
Ale tohle zatímMajkle neznáš, ale snad to poznáš. jestli ne tak, upřímnou soustrast :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 16:00

Upřímnou soustrast? Proč? Kde bereš tu jistotu, že třeba konkrétně já bez těhle věcí nebudu v životě nakonec šťastnější? Jenom proto, že to platí pro většinu lidí? Ale pro většinu, nikoli pro všechny. :pozor2

Odeslat příspěvekod _peper 10. 2. 2006 17:17

Tak to mu já nevěřím. Nebudu ti do toho kecat, máš pravdu že má každej svý prioryty, tak ty seď u pc a já budu chodit za holkama :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 17:31

Spousta lidí žije jako Singles. Asi ses o to nikdy nijak výrazně nezajímal, popř. žádnýho takovýho člověka neznáš. Těžko to pak dokážeš pochopit.
Naposledy upravil Deleted user dne 10. 2. 2006 18:05, celkově upraveno 1

Odeslat příspěvekod Plexisklo 10. 2. 2006 17:37

Majkl: ale coskoro potom zistis ze to neni ono... :)
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 18:20

2 Plexisklo> Z toho rozhodně strach nemám. Je to přesně tak, jak tu Peper říkal - jde prostě o to, dokud to nezkusíš, pak už to vyžaduješ furt..
Ale to zároveň znamená, že pokud jsem to nepoznal, nic mi nechybí - je to zrovna tak jako s jinými závislostmi. Tahle závislost má však jednu přednost - není zdraví škodlivá, ba právě naopak (jen si musíš dát bacha).
Ale nezkusil jsem to, tak nejsem závislý. A je mi dobře. A moc dobře vím, že nejsem v tomhle ani zdaleka sám. A navíc mě ani trochu neláká partnerský život, což je jiná věc, nicméně související. Ale to přece neznamená, že bych byl jinak v něčem odlišný člověk, že se vážu jen na věci a neumím komunikovat s lidmi. Vadí mi, když tohle někdo nechápe. :?

Odeslat příspěvekod M. 10. 2. 2006 19:02

Kazda zavislost je skodliva. A jsou taci lide.
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Plexisklo 10. 2. 2006 19:07

Majkl: tak to potom asi budes asexual, jak si minule niekde pisal...Je to zaujimave, stretol som len jedneho takeho cloveka, proste kt. partnersky zivot nelakal... :)

A preco to vlastne neskusis? V zivote treba skoro(!) vsetko skusit...
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vincent 10. 2. 2006 19:47

_peper píše:Jenže, když poznáš holu, zamiluješ se. Moc rád jí věnuješ všechen volný čas. Kamarádi půjdou starnou, hospoda i některé koníčky. Prostě když jí miluješ přizpůsobíš svůj život, tak abys s ní byl co nejvíc!t/quote]

peper: mluvíš mi z duše. Přesně tak jsem to měl s mojí holkou. Hodně jsem díky ní změnil svůj život a hodně lidí mě za to i odsuzovalo. Ale pak samy poznali (když si někteří z nich našli holku), že jsem měl pravdu a že oni jsou stejní. Vztah bez kompromisů nejde.

Majkl: je fakt že dokud jsem nevěděl jaký to je v nějakým vztahu bejt tak mě to taky nechybělo. U mě to přišlo zrovna v tu chvíli kdy jsem byl taky se s vým životem spokojenej jak píšeš ty. Trošku jsem se toho i bál než jsem do toho šel. Teď jsem ale o mnoho šťastnější...je to mnohem lepší protloukat se životm po boku svý holky. Neměnil bych, jsem s ní už 2 a půl roku a jsem do ní zamilovanej snad každej den o něco víc.
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 20:18

2 Plexisklo> Jjo, to jsem tu o sobě prohlásil, stejně jako kdysi Iwigirl o sobě řekla, že je hermafrodit. Nevím jak ona, ale já si tak vážně připadám. :D A proč to nezkusím, se ptáš.. Protože mě k tomu nic nenutí.. 8)

2 Vincent> Je fajn, když někoho takovýho potkáš.. To už je pak o něčem.. Ale zrovna tak znám i mnohem horší případy (a to jsem přitom ještě neviděl film Válka Roseových.. :mrgreen: ) Když máš štěstí, tak si pak žiješ. Víš, u mě je to ještě tak, že se mi hodně lidí svěřuje se svejma trablema ve vztazích. Nevím, asi vzbuzuju takovou důvěru, že se pak dozvídám věci. :) Ale když potom vyslechnu všeckny ty potíže, co ti lidi mají atd., tak si říkám: "Buď rád, že jseš na tom tak, jak jseš." Když je to báječný, tak je to fakt a tolik se o tom nemluví. Ale, když máš ve vztahu nějakej problém, tak máš nutkání si o tom s někym promluvit, hledáš radu atd.. Začal jsem takhle různejm zadanejm kámošům a známejm naslouchat dřív, než jsem do toho stačil zaběhnout sám. Asi si pak dovedeš představit, jakou to u mě vytvořilo myšlenku o partnerství.
Docela věřím, že některé ty malé problémy dělají ten vztah ještě zajímavějším a nepropadne to nějakému stereotypu. Všechny tyhle věci si uvědomuju, ale kdyby mi teď někdo řekl, že mi najde fajnovou slečnu, tak ho vyfakuju. :D

Omlouvám se, opět jsem napsal román. Nepíšu nic zajímavýho, nečtěte to. 8)

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 20:23

M. píše:Kazda zavislost je skodliva. A jsou taci lide.

Asi jsi měl na mysli škodlivost z psychologického hlediska, ne? A že tací lidé jsou, jsem se skutečně přesvědčil, když jsem tu kdysi založil thread Singles. Dokonce jich bylo víc, než bych čekal. 8)

Odeslat příspěvekod M. 10. 2. 2006 20:41

To mas jak u drog: zavislost psychicka nebo fyzicka. Navic ve vztahu nejses sam, takze to pusobi vic.
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 20:50

Čoveče, je to jen můj pocit, nebo jsi taky ve své podstatě něco jako single?

Předchozí stránkaDalší stránka