Celibát

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vincent 8. 2. 2006 20:44

náhodou..na vesnicích je hodně hezkejch holek :) vím o čem mluvím :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 8. 2. 2006 21:14

nejsme teda vesnice, takový malý město, ale jo to tu samá, fetna nebo anarchistka! :( A ještě tak do 16 :cry: Prostě jedním slovem "votřes"
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 8. 2. 2006 21:58

tak asi jsem měl já štěstí :) ale už je to taky dost dlouho..možná už je teď všechno jinak :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 8. 2. 2006 22:22

Jo, jo, doba je teď uplně jiná, a ty mladý holky bohužel taky!
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 8. 2. 2006 22:36

hlavně mě děsí jak některý holky..kterým je třeba jen 14 vypadaj už vyspěle...to je pěkně vo hubu :D Ještě že jsem ale zadanej a nemusí mě to zajímat :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 8. 2. 2006 22:50

Jo tak to máš recht, ještě ani nemaj papíry na pí*u (občanku) a už si vyskakuj na diskotéch. V minisukních, vypadaj na 18 a když jí pak někdo přefikne, může jít do chládku :cry:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 9. 2. 2006 00:10

_peper píše:
Majkl vP. píše: tady je hlavně spousta děcek. :)-/quote]
Jo tak to znám, i nás je to podobný, taky není nic k nalezení. Za pěknejma holkama se musí jezdit do města :D :D /quote]


Vidis ja sem z Plzne tady je rostenek az az .... ale ja mam zas nevyhodu ze je neumim zbalit :D
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 09:58

peper: jo přesně tak jsem to myslel ale ty jsi to řekl výstižnějc :D
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 12:04

_peper píše:Jo tak to máš recht, ještě ani nemaj papíry na pí*u (občanku) a už si vyskakuj na diskotéch. V minisukních, vypadaj na 18 a když jí pak někdo přefikne, může jít do chládku :cry: /quote]


Je to přesně tak. Nehledě k faktu, že dívky dospívají dříve než mi pánové.. mají ty "ducpartie", které jsou kulaté a zbytečné.. No a tak prostě. Naše vesnická tancovačka se pak občas podobá spíš kindrpárty... bože.. já v jejich věku ještě koukal na Pokémony.. :mrgreen:
Deleted user

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 12:08

No pokémony jsme nesnášel, ale je strašná jak jde ta doba kupředu! Jen dvakrát v životě jsem byl na diskotéce! Proč? Protože jsem si tam připadal jak starej kořen :D Tam chodí holky snad už od 12ti ;) Zlatá hospoda kam chodím s mejma vrstevníkama, a když chcem zatancujeme si tam taky :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 12:12

diskotéky taky moc nemusím..občas tam s mladou jdem ale nepřeháníme to :) Mnohem radši mám třeba plesy..ale nejradši chodím do svojí oblíbený hospůdky :))
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 12:14

Jojo, to jde taky vidět, jak člověk dospívá, už ty diskotéky tolik nemusí, radši nějakej klubík nebo hospůdku. A co pokémoni Vincente? :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 12:38

peper: o pokémonech mě ani nemluv...nesnášel jsem je hned jak jsem na ně viděl první reklamu! ...v mým mládí se sbíraly hokejový karatičky..a jestli znáte Lutru tak to taky :) ..a ještě o něco dřív jsme sbírali céčka :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 12:49

My chodíme zásadně chlastat a dělat akce. A když je teplo, tak se to všeckno koná v přírodě. Vždycky.

Ale to je už dost OT a začíná se to tu zvrhávat. Vincent, Peper - už nechatujte. :mrgreen:
Deleted user

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 13:06

Ale, ale. Majkl už si zase hraje na moda ;) Abych tě nenapsal sem :lol: :D Jo hokejový kartičk ty letěly! Já měl skoro všechny brankáře z NHL :) Jinak céčka, to bylo geniální. Pak ještě přišly POGY :(
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků