Celibát

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 13:07

Ehm, cože je to tu za téma? Jo celibát :D Nikdy!
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 14:24

2 Peper> Nikdy nezklameš. :mrgreen:

BTW> Někdo tu moderátorskou práci zastat musí, když ti, co k tomu jsou pověření, to nějak nezvládají. :wink: (jenom džouk)

Víš co? Si mě napiš kam chceš.. ale tam.. tam, jak ty ukazuješ.. tak tam teda ne! :pozor2 :mrgreen:
Naposledy upravil Deleted user dne 9. 2. 2006 14:33, celkově upraveno 1
Deleted user

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 14:25

_peper píše:Ehm, cože je to tu za téma? Jo celibát :D Nikdy!d/quote]


Jjo tady se mi vybavuje citát z Pelíšků:
"Nikdy nebo navždy!"
Takže ty, Peper, nikdy, já navždy. :wink:
Deleted user

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 17:55

2 Majkl: Navždy? To snad ne? Co je s tebou chlape? ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 18:26

2 Peper> To je právě ten hlavní problém, že nevim.. :(
Deleted user

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 18:32

Jak je to možný? Že nevíš? Každej chlap ví co chce ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 18:46

No.. tak v tom případě já asi vim, že nechci.. :| A "nejhorší" na tom je, že mi to nevadí.. Sice mi řikali, že na to jsem třeba ještě moc mladej a může se to jednou převalit.. ale zas na druhou stranu si myslím, že jsem dost starej, abych věděl, zda chci "zasunovat" nebo ne.. a já fakt nechci, no.. chjo. :-/
Deleted user

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 18:54

Tak to potom nejsi chlap! :cry: Zkus někdy odlepit zadek od netu a PC a jít třeba balit holky :D :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 19:10

Asi mi tak úplně nerozumíš.. No, ono je to těžký mě chápat, ale ten problém spočívá uvnitř ve mě, ne v tom co dělám a jak žiju. Můj život není ničím moc odlišnej od života mých vrstevníků. Těžko to vysvětlit.. fakt to nejde. :cry: Tam vevnitř je něco, co mě brzdí, co mi nedovolí pustit si někoho k tělu. A už to ani nesouvisí s věkem.. Věř, že v reálu bys na mě takový podivnosti vůbec nepoznal.. Proč taky? V běžným styku člověk nemá šanci dát takový věci najevo. Ale vážně - nikdy jsem se o nikoho nepokoušel. Nikdo se nikdy nepokoušel o mě (teda kromě jednoho kluka, to ani nepočítám :pozor2 :mrgreen: ).
Stejně jsi mi asi moc nepobral, co jsem chtěl říct, viď? :|
Deleted user

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 19:29

No pochopil nepochopil, buď máš nějakej komplex v sobě. Něco na sobě, čeho se bojíš, nebo co já vim, vzpomínky z dětství ;) A nebo že bys byl gay?
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 19:45

O konkrétním komplexu zatím nevím. Možná že bych v sobě nějakéj objevil (je fakt, že na mě není nic moc, čim bych přitahoval, fotky jsi nakonec viděl sám :wink: ). Možná že se něčeho bojím, ale něčeho v trvalym vztahu. Možná mám strach se vázat.. no, o tomhle nejsem přesvědčenej.. Dětství bylo OK, v tom to určitě není.. No, a že by mě přitahovali chlapi, bych snad už dávno poznal.. :D Na druhou stranu to není tak horký ani s těma ženskejma.. Jó, dokážu ocenit, když je holka fakt pěkná, ale ne tak, abych s ní něco chtěl mít..

No tomu zkrátka nemůžeš rozumět, páč tomu nerozumim ani já.. :mrgreen: Asi fakt nějaká ojedinělá vada.. každopádně nejspíš trvalá vada.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 22:19

Majkl: kolik tobě je?
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 00:03

2 Vincent> Táhne mi na dvacet..

BTW> Teď když znovu zpětně mrkám, co jsem to tu napsal.. no to jsem zas udělal hovadinu.. :oops:
Deleted user

Odeslat příspěvekod Vincent 10. 2. 2006 10:04

majkl: to mě taky :) hele tak když se bojíš trvalýho vztahu tak se zkus s nějakýma holkama jen seznámit ne?chodit s nima po venku atd..a třeba se ti v tibě časem zlomí a budeš chtít mít vztah...
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2006 10:29

2 Vincent> Nne, ten problém je vážně někde jinde.. A kromě toho - trvalý stojí čas i peníze (přičemž ani jedno nemám). 8)
Mám jednoho kamaráda, který třeba vůbec nemá takové ty podivné sexuální zábrany jako já. Chodil s jedním děvčetem asi půl roku, ale pak zjistil, že má radši svůj počítač. :D Né, že by to byl nějakej fetišista, ale došlo mu, kde tráví svůj čas radši (podotýkám, že je to machr přes grafiku). Jsme samosebou jinak úplně normální kucí, jako ty nebo sexista Peper. Ale máš to holt tak - jeden vdolky, jinej holky. 8)
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků