Singles

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 1. 2006 14:18

Uctivá poklona.

Zajímalo by mě, jaký máte názor na lidi typu singles, popř. zda si dokážete sami sebe v takové pozici představit.
Bude mi brzo 20 a čím dál tím víc na sobě pociťuju, že jsem zkrátka nespárovatelný. Navíc nemohu říct, že by mě to nějak zvlášť trápilo, jsem zkrátka spokojený. V souvislosti se sexuální orientací bych se označil za asexuála - to ani ono mě nepřitahuje.
Měli jste nebo máte podobné úvahy? Nebo znáte někoho podobného?
Jak to vidíte?

Předem děkuji za reakce.

Majkl
Deleted user

Odeslat příspěvekod Stibi 16. 1. 2006 14:29

Zdravím ...no sice nikoho kdo si libuje v singles neznám a být bez své lepší polovičky si nějak neumím představit, ale úplně chápu jestli někomu tenhle styl vyhovuje...jenom aby něco takového nepřerostlo až v nějakou extrémní asociálnost. Určitě není dobré vyhýbat se seč to jde společnosti...
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 1. 2006 14:40

Tak to už jde opravdu do extrémů. :) Můj připad to tedy není. Společnosti se rozhodně nevyhýbám..
Po pravdě jsem někdy společenský až moc :D - možná jde o takovou vnitřní kompenzaci.

V tuto chvíli mi jde právě o ten partnerský život a věci s ním související..
Deleted user

Odeslat příspěvekod myndel 16. 1. 2006 14:48

Ano, dokážu to pochopit a představit si sama sebe v takové situaci.

Na druhou stranu je pravdou právě to, že nejsem moc společenský člověk a ve vztazích (celkově, nejen těch intimních) to moc neumím...
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 16. 1. 2006 16:22

2Marek_Litzman: Nejses sam.. Ja se ve spolecnosti taky nejak moc nepohybuju.. Achjo kdyby mi skola nezabirala tolik casu.. :-(
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 1. 2006 16:43

Ja v tuto chvili Single jsem a vubec mi to nevadi. Uzivam zivota, lidi kolem sebe.. Jsem extrovertni, spolecnost mam rada. Asexual nejsem (ackoliv jsem to tu nekde napsala:-) V dohledne dobe se nechystam najit si dalsi "zivotni lasku",tento nezavisly stav mi naprosto vyhovuje.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stibi 16. 1. 2006 16:47

Hodně mých známých se nechce vázat na delší dobu ...však proč taky,v nějakých 18 se ve většině případů nebudují vztahy na celý život, takže jim stačí, že si v pátek zajdou na nějakou akci, vyhlédnou si oběť a s tou tráví večer/noc ...příště zase někoho jiného...prostě si dopřejí občas nějaký úlet...Takže nevím, jestli takového člověka zaškatulkovat do "singles" ...
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 16. 1. 2006 16:53

Jsem silně společenský člověk. Myslím si, tedy jak to vidím já, že jsem i vtipný a zábavný. Plno vážných věcí věcí nadlehčuju, směju se, kecám blbosti, sbírám už nějaký ten pátek ftipy atd. ...
Společnost mi zkrátka moc velkýž problém nedělá. Ale možná, jak tak o tom teď přemýšlím, možná taky budu asexuál (i když pořád moc nevidím přesnou definici).
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 1. 2006 17:40

No, je fakt, že nevyhledávám ani úlety na jednu noc - tomu se spíš vyhýbám. Proto bych se za "singla" označil. V podstatě nikdy nezajdu za kamarádský blbnutí, pokec atd.. Tuhle hranici jsem ještě nepřekonal.
Jedna kamarádka vyslovila názor, že to možná způsobuje nějaký můj vnitřní strach ze zodpovědnosti vůči partnerovi. Možná na tom něco bude, každopádně si tím nedokážu vysvětlit, proč mě zkrátka žádnej člověk nepřitahuje.
Deleted user

Odeslat příspěvekod zamis 16. 1. 2006 17:52

majkl vp.: vzdyt ti bude teprve 20. podle me mas na nejaky vazny partnersky vztahy casu dost. me je 21 a taky nejsem zenatej nebo nemam "zivotniho" partnera. ale i tak si nejak menecenej nepripadam. na takovy veci mam podle sebe taky jeste cas. ten vek kolem 20 je nejlepsi- nejses uz dite, ale starej fotr taky nejses. tak toto vyuzij. proste si dej par piv a vyraz z klukama nekam do klubu za holkama :D - a pokud si pripadas jako asexual, tak s tim ti nepomuzu. ja mam devcata moc rad :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 16. 1. 2006 18:05

Je rozdíl v tom být Singlem kvůli tomu, že se onomu konkrétnímu do vztahu nechce, protože ho tam nic netáhne a v Singelovství kvůli tomu, že onen se bojí větší společnosti a není schopen hledat a nacházet.
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 16. 1. 2006 18:54

2zamis: Koukam ze vekove jsme na tom stejne.. Jinak ja taky nepovazuju za menecenneho, ze ted nemam zivotni lasku.. Holky mam rad a ony maj me rady jako kamose akorat nejak cas na ne moc neni..

A asexual to ani nevim co je.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 16. 1. 2006 19:01

Asi sme kazdy jinak pochopili vyznam slova Single. Dle "meho" nazoru je to clovek spolecensky, ktery se rad a casto chodi bavit s prateli, ale nema zadny "vazny" vztah. To co popisujes ty je spise introvert, samotar.
Ja sam nevim kam patrim. Povazoval jsem se za Single. Casto (spise veelmi casto) jsem obrazel s prately kluby, hospody, sleziny na kolejich apod., zkratka vyhledaval jsem spolecnost. Ale nikdy jsem si nedovedl predstavit, ze bych byl jen s jednim clovekem (resp. jednou clovecici). Kde se vzala, tu se vzala, vkrocila mi vsak do zivota jista slecna a ta tento muj nazor obratila naruby. Jenze jak do meho zivota prisla, tak z nej nedavno odesla a ted uprime nevim, kam se zaradit. Ale nahradu rozhodne nehledam! Jsem opet "spokojenym nezavislym svobodnym mladikem." A kdyz se casem objevi nejaka jina, protestovat nebudu.
Smarja, to je dlouhy. Doufam, ze to nikdo necetl...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 16. 1. 2006 19:37

kodl: chacha, ja to cetl :mrgreen:, ale ted vazne. vetsina z nas jsou tu celkem mladi lide a jako takovi hodne zkoumame, experimentujeme, hledame. to ze mas ted zlomeny srdce a jinou holku nehledas je asi celkem normalni. proto jeste nejses single. single je podle me 30ti letej boroc nebo zenska, ktery nikdy nemeli milostnej vztah a ani ho nehledaji. takovych lidi ale asi moc neni
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 16. 1. 2006 20:00

Zamis: o zlomeny srdce fakt nejde. Rikam ze sam nevim co bude a jak bude. To se uvidi.
Ale nemas pravdu v tom, ze takovych lidi moc neni. Je jich cim dal vic. 30 - 40lety lidi, uspesni ve svych zamestnanich, natolik pracovne vytizenych, ze proste nemaji na vztah cas ani naladu. Tusim ze v US uz kvuli tomu vznikl nejaky institut nebo co. Ale tim nechci rict, ze k nim chci patrit! Jak jsem psal, ted se jeste hodlam bavit. Minimalne do statnic :-P
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků