Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 24. 2. 2008 19:56

palinoch: na tohle muzu rict jen to, ze z takoveho boje se utika...to znamena otocit se k ni zady a odejit...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod palinoch 24. 2. 2008 20:25

no mozem uz len dodat, ze keby zeny mali svaly, so svojim zenskym umom by nas riadne zotrocili. nehovorim ze vsetky. a preto maju take hasterive jazyky ked uz tie svaly chybaju. pracujem v zenskom kolektive a to vam poviem, to je sila.
palinoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 24. 2. 2008 21:32

Noovo - proč by měl jako odcházet ??
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod palinoch 25. 2. 2008 17:32

no, to ma nenapadlo :hm . preco by som mal odyst? hm???
palinoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 25. 2. 2008 17:55

palinoch: tentoraz musim s Noovo suhlasit, umyselne si udrel vlastnu sestru. Mozno sa to na prvy pohlad nezda, ale vztah medzi vami uz nebude ako predtym. Od teba to bol velmi slabosky krok, respektive nevyzrely.
Naposledy upravil Player. dne 25. 2. 2008 20:32, celkově upraveno 1
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 25. 2. 2008 17:59

palinoch: sice se z boje neutika, ale z tohohle boje by rozumny clovek mel odejit aniz by cokoliv udelal...pokud jeste ted nechapes co tim myslim...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod palinoch 25. 2. 2008 18:36

Player nic v zlom, ale to co si napisal je hodne hodit do odpadkoveho kosa.
Noovo chapem dobre. ja som utekal. ina izba ine myslienky. ale ked ti zenska usta nezatvori ani po 10min. vratil som sa do izby k TV. moj obubeny serial Star treck ci ako sa to vola, a ona zamnou. masaker. pytam sa. kde ma ona cit? kde ma medze? kde je respekt? ake pravo? viem jedno. po facke si UVEDOMILA. preto sa stratila moja vycitka.
palinoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 2. 2008 19:02

však ju to nezabilo ani nijak neublížilo, byla to jenom výchovná facka aby se uvědomila ne?

Tak co...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod bombul 25. 2. 2008 20:19

Aj ked zena v tomto suhlasim s palinochom, nechcel jej ublizit ani to umyselne neplanoval jednoducho potrebovala skludnit.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod palinoch 25. 2. 2008 20:29

no ako zena si to posudila objektivne. inac so sestrou je zase vsetko OK. ked jeden prestane tlacit na pilu, mal by prestat aj druhy.
palinoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 25. 2. 2008 20:34

Ono niekedy su hadky take, ze az neskor si uvedomis, ze za normalneho stavu by si takto nereagoval no napriek tomu v rozculeni sa neovladas...a preto aj taka nahla facka nemusi uskodit skor naopak. :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod crypto 1. 3. 2008 21:44

njn niekedy by som niektore divca rad vyfackal skoda ze to cez net nejde ale zasluzila by si za to co robi
crypto
Čtenář

Odeslat příspěvekod mimi14 1. 3. 2008 23:19

nikdy, to by som proste nedokazal, nieco mam v sebe zakodovane v tomto smere
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Čtenář

Odeslat příspěvekod AliGiro 1. 3. 2008 23:25

uhodit.To nikdy!já maximálně kopnu spolužačku když si začne ale ctím heslo že damý,holky,ženy(a bůh ví co ještě)se nebijí
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Heady569 17. 3. 2008 18:49

já bych ženu uhodil, ale ne způsobem jako zmlátil nebo ji praštil protože sem se naštval, ale několikrát se mi stalo že se žena dostane do stavu, kdy prostě vypne všechno vnímání a začne zběsile šílet, nemusí to být ani hádkou, jen prostě třeba kombinace alkoholu, špatný nálady, stresu a miniaturního podnětu.. v takovou chvíli sou slova k ničemu, a jediná věc co pomůže je právě taková studená sprcha v podobě facky, každopádně ne žádná bomba, jen takový proplesknutí.. pomáhá to.. proto neříkám věci typu "nikdy bych ženu neuhodil" protože to není pravda.. může se naskytnout plno situací při kterých je facka nutná...

stejně tak jako případy provokace, ať už mezi sourozenci nebo zběsilými puberťačkamy co si potřebují zvednout sebevědomí urážením a psychickou šikanou ostatních lidí, a jen tak z hecu příjdou, a melou a melou a melou a melou a na každý vaše upozornění, později křik a výhružky ještě ty sra*ky stupňují, už vám nezbývá nic jiného než ji natáhnout..
takže takhle asi: jsem docela těžkej cholerik, ale i tak můžu říct že bych ženu nejspíš nikdy opravdu nezbil... neříkám že se mi v záchvatu vzteku nezatmí před očima a jednu někdy nějaké nevlepím, ale každopádně bych se po tom tak rychle probudil že bych nebyl schopnej v tom pokračovat
usměrnit když je to potřeba ano
zbít jak to praktikují svinští partneři, ne....
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka