Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 12. 2007 14:13

je to slepice .. ale lepsi uz to nebude (molo by) .. a horsi taky ne (nemusi)...

ta holka je trochu nevybehana ... ale uz se trosku uci :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 12. 2007 15:16

asi nevíte jaký je rozdíl mezi tolerancí a ignorací ;)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 12. 2007 15:29

To je ta jediná správná výchova. Aspoň si to zapamatovala a příště si radši nach*ije do vložky. Žena je totiž jako máslo. Čím víc jí tlučeš, tím je kvalitnější. Ale gentlemani ženy netlučou fyzicky, pouze je vychovávají přesně takovýmto způsobem.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 12. 2007 15:33

KOSŤA KOSTIČ: to potěš koště ;) protože jak psychické, tak i fyzické týrání je skoro to samé. buď šrámy na těle, nebo šrámy na duši.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 12. 2007 15:38

Nepleť si výchovu s týráním.
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 12. 2007 15:40

No když na tebe někdo řve, tak to není zrovna ta správná výchova.. Výchovou se rozumí, že ti někdo v klidu vysvětlí, ukáže a navede jak se má co dělat. Je to jen můj názor.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 12. 2007 15:44

Když někomu něco vysvětlíš a nepomůže to, tak mu to vytmavíš a to zabere vždycky. Počkej až budeš mít děti, nebo podřízený...
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Player. 19. 12. 2007 15:51

ja by som jej podal prazdnu flasku :D
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 12. 2007 15:56

já se snažím řešit problémy v klidu. a dětičky rozhodně mít nebudu ;)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 12. 2007 16:15

Kirkwood - Je vidět, že jsi ještě malá. Časem sama poznáš, že než pár slov je mnohem účinnějších pár decibelů navíc.
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 12. 2007 17:25

jsem no :) podle mě není, protože když na mě vždycky řvala moje matka, tak to stejně nepomohlo..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 12. 2007 17:28

matky rvou .. a deti ignorujou :) .... to je klasika ....

ja ji mam moc rad .. ale tohle bylo o kejhak a moc dobre sem ji vysvetloval pred tim "sup ven, vykonat potrebu a sup dovnitr ... ja ze sebe nechci mit palacinku s prichuti kovu a nafty" ... takze klidny vysvetleni bylo, pak nasledovej pojeb ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 12. 2007 17:34

2pix: já neignorovala, rovnou jsem se zbalila a šup do hospody :D
nj zase jde o to, aby to ta drahá polovička pochopila a vyhovila ti v tvém přání :) a nebo přesněji zformulovat to "šup" možná to pochopila jako, že "v klidu si vykonej potřebu a pak přijď zpět"...
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 12. 2007 18:08

jasne .... "v klidu se di vychcat ... ja si tu mezitim prectu dnesni Blesk ... jo a to ze je mlha a ja sam nevidim na par metru ... a tamhle zacina stoupaci pruh pro kamiony ... tak oni na tom budou urco lip ... tak v pohode .. delej co musis .... ja tu mezitim budu cist blesk a ***** kousak dvacitku kulatinu" :)))))))
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 12. 2007 18:15

2Pix: je to prostě v tom, že každý a každá jsme jiní.. po přečtení knížek "Proč muži lžou a ženy pláčou" a "Proč se ženy nevyznají v mapách...." jsem usoudila, že to sedí jen na někoho, co tam píšou.
Kirkwood
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka