Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod crashpc 11. 8. 2007 17:55

s tím šokováním musím souhlasit.... někdy je to třeba. při velkejch průserech, při ochraně samotné ženy!!! před útočníky.... ženyský uplně hrozně jančej.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod teplice 11. 8. 2007 21:10

Zaujal někoho článek, na který jsem odkazoval?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 11. 8. 2007 21:20

teplice píše:Zaujal někoho článek, na který jsem odkazoval?v/quote]


IMHO jakkoliv je to smutne tak si za to mohla z casti sama - nechala to zajit prilis daleko a podcenila nebezpeci plynouci z psychicky nemocneho cloveka. Stacilo aby prijala vhodna opatreni a nic takoveho se stat nemuselo.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 11. 8. 2007 21:26

Opatření? Třeba? Podala dvě trestní oznámení, co víc měla udělat?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 11. 8. 2007 22:14

nee
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 11. 8. 2007 22:32

teplice píše:Opatření? Třeba? Podala dvě trestní oznámení, co víc měla udělat?a/quote]


Obratit se na jednoho nebo dva spolehlive pratele u kterych by mela jistotu ze do policejniho protokolu nadiktuji to na cem se predem dohodli a psychopata poslat napred do nemocnice na JIPku a pak rovnou do vezeni? V pripade ze si navzajem 2-3 lide dosvedci stejnou vec a proti jejich svedectvi stoji jeden dusevne nemocny clovek ktery je v podmince nebo byl uz jednou odsouzen za predchozi obtezovani ... no pak to jde rychle. Ucel sveti prostredky.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 11. 8. 2007 22:34

V tom musim souhlasit, jenže v tom článku se to vysvětluje..ten sr*č by měl takový štěstí, že by se to ještě obrátilo v jeho prospěch..:(
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 11. 8. 2007 23:30

teplice píše:V tom musim souhlasit, jenže v tom článku se to vysvětluje..ten sr*č by měl takový štěstí, že by se to ještě obrátilo v jeho prospěch..:( /quote]


Da se to. Asi nejtezsi je sehnat pritele kterymu muzes opravdu verit a co to pro Tebe udela. Dal treba takhle .... Je potreba si poridit nejaky audio nebo video zaznamy ktere dolozi obtezovani a vyhrozovani a oznamit to na PCR aby byl doklad o tom ze se jednalo o opakovanou situaci (tohle je MOC dulezity). PCR nejspis nic nezmuze ale to Ti v tom okamziku az tak nevadi. Pak je potreba dostat psychopata nekam kde je klid - idealne k sobe domu. Je velice, velice dulezity aby nebylo mozne tohle pozvani zpetne dohledat - tedy zadne telefony ani maily. Pozdeji se bude polici tvrdit ze prisel sam od sebe a zvonil tak dlouho ze jsi nemel to srdce a pustil jsi ho domu aby jsi to s nim definitivne vyjasnil. Sikovny je mu hned po pozvani nabidnout piti s rozmichanym pervitinem a cast pervitinu si nechat v pytlicku (bude potreba pozdeji). Jakmile dopije tak pockat nez piko najede a vzapeti na nej vyrukovat a serezat ho do bezvedomi. Az padne tak vzit nuz koupeny predem, a jeden z Vas nebo oba se budete muset porezat. Staci na ruce nebo na noze, nic hlubokyho. Pak nuz ocistit (dukladne) hadrem aby na nem nebyly otisky, strcit ho bezvedomymu do ruky a "potapat" ho jeho prstama. Potapanej nuz pohodit kus od bezvedomyho s tim ze velikej bacha na krevni stopy aby nebylo videt ze se s nozem nejak moc hybalo (maly pohyby se vysvetli tim ze jsi mu nuz vyrazil nebo odstrcil od nej kdyz padnul, zapomenutej otisk taky). Je mozny prevratit stul nebo tak neco ale dat bacha na stopy. Hrnek s kafem s pikem umyt a na jeho misto dat jiny (udelat na nem stopy po piti). Se sackem s pikem stejna procedura jako s nozem. No a pak strcit psychousovi do kapsy zbytek pika a rovnou volat 158. Dal uz to pojede jak tobogan - nafetovany nasilnik zautocil na nevinnou obet a zaznamy dokazuji ze uz obtezoval drive. Na miste byl nastesti chudak kamarad ktery se Te zastal a sam skoncil osklive porezany nez utocnika vyridil. Byla to krvava lazen a sileny radeni zabijaka a bla, bla, bla - kdyz se neco nepodela tak nema nejmensi sanci a jede rovnou do chladku. Je tam samozrejme vic detailu ktere se musi ohlidat (svedci, pouzita zbran a vedena zraneni a tak) ale jako ilustrace staci...

Ovsem uznavam ze je neco takoveho VELICE obtizne realizovatelne. Je problem sehnat spolehlivy lidi no a ne kazdej ma na neco takovyho zaludek nebo neco takovyho zvladne technicky sehrat. Na druhou stranu na 99% problemovych psychousu staci mnohem, mnohem jednoduzsi a min rizikove metody. Sam jsem jeste na VS neco podobnyho s jednim spoluzakem delali kamaradce kterou obtezoval byvalej manzel ale tam slo nastesti velice lehce a zadnej hardcore nebyl potreba, jen se sehrala predem vymyslena scenka a dotycny pochopil ze je zle a dal pokoj. Hlavni je nenechat to byt a nedelat ze je vsechno OK.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 11. 8. 2007 23:35

Musím souhlasit, ale co když se to podělá? Víc napíšu zítra, už jdu spát ;)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 12. 8. 2007 05:09

to už je mooc :D tokový psichárny už bych nedělal... to je vo větší průser....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Calhoun 12. 8. 2007 08:49

crashpc píše:to je vo větší průser...../quote]


Jasne - taky jsem to psal jako extrem a sam za sebe si treba vubec nejsem jistej jestli bych se do neceho takovyho pustil (i kdyz asi jo :) , jen pro ten zazitek). Na druhou stranu pokud jsi nejakym zpusobem psychicky terorizovan tak opravdu neni nutne sedet se zalozenyma rukama. Pravo Te neochrani - je potreba si uvedomit ze psychicky teror jako takovy je velice obtizne dolozitelny, spatne se dokazuje a da se bohuzel provadet tak ze podle zakona se vlastne nic nedeje. Policejni ochrana je jen castecne pouzitelna - to aby bylo 50% lidi policejni agenti a nonstop hlidali zbytek :? . A to plati nejen pro CR ale treba i pro takove policejni systemy jako jsou v USA :( . Myslel jsem to tak ze i za takove situace jsou veci ktere se daji delat - je obrovske mnozstvi ruznych svinaren a podrazu na hranici zakona (nebo pod ni) ktere se daji dotycnemu provest aby dal pokoj - v podstate to zalezi jenom na fantazii a situaci.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 12. 8. 2007 09:17

Jako plán je to dobrej ;) Ale ruku na srdce, kdo by do něj šel? Já osobně asi ne, ze strachu, že to nevyjde :wink:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 3. 10. 2007 22:06

joo... Na disce jsem jednu holku napalil pesti do bricha, nutno dodat, ze me asi pul hodiny deptala a otravovala nez jsem to udelal...
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 3. 10. 2007 22:46

jednou jsem dal holce bezduvodne pesti do zubu...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 4. 10. 2007 13:58

iwigirl píše:Pánové - uhodili byste ženu?n/quote]



asi nie
Pade
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků