Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Player. 24. 12. 2007 20:06

lol, 2pix tu vyjadri vlastny nazor a vy mu vnucujete vas jediny, najlepsi, dokonaly... Jednoducho, ked tu ma niekto iny nazor, tak je zle. Troska low, nemyslite?
imho je to co povedal rozumne a opodstatnene. Viem, ze su vianoce a svatoziara je cool, ale robit zo seba uzasneho samaritanskeho kokota? Budme realisti.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 12. 2007 20:12

hitmane ... ses mimo ... napsal si mi tu pekny blbosti ktery mne vubec nezajimaj.. ale kdyz ti reknu ze ten s podpisem nemel bejt Ed ... co pak? .. to je videt jak ste tu vsichni pocuchany, cokoliv se rekne berete hned proti sobe :) .. pak mne rikejte neco o tom ze sem divnej :)

a poznal sem tech zenskejch o mnohem vic :) ...

asi zajdu do Alp ... trebas tam najdu vic analnich alpinistu :)))

Player .. neresit a nechat bejt ... nema to cenu :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 24. 12. 2007 20:35

No, vyzera, ze to nema cenu. Teba som sa o nicom ani nepokusal presvedcit, hned mi bol tvoj nemenny postoj jasny. Jedine co som chcel povedat, je to, ze i ked som dost tolerantny clovek nikdy, ale naozaj nikdy nehodlam respektovat nazory podobneho razenia. Viem je to pokrytecke, ale su pripady, kde povazujem za vhodne degradovat nieci nazor na hodnotu odpadu.

... a do Alp radsej nechod, ja a cely zastup podobne "pocuchanych" ludi tam budeme travit nasledujucich par dni, takze nazorove zjednotenie tam asi nenajdes :mrgreen: :wink:
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 12. 2007 20:40

co ty ses za makovici ... ses tolerantni a pritom nejses ... takze pro mne ses odpad ty :)))

a s tema Alpama si to trefil .. naopak bych tam mel jet .. podivat se na tu sebranku AA...

a ja za to nemuzu co ty dokazes ci nedokazes akceptovat ... ale timto ti dekuju za tvuj nazor ze muj nazor je odpad .. odpade ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 24. 12. 2007 21:43

2pix: připomínáš mi jednoho člověka, s kterým jsem se tu taky snažila "diskutovat", ale nešlo to, protože neustále odbíhal od tématu...ale ty seš tím horší, že sprostej, a takový mě naštěstí rozčílit nemůžou, proto su taky furt v klidu :) a nízký sebevědomí máš asi ty, jinak by sis ho nemusel zvyšovat ponižováním svý holky, potažmo jinejch. a k těm názorům - když někdo řekne, že rád provozuje například kanibalismus, nekrofilii nebo pedofilii, taky řekneš, že ho maj ostatní nechat bejt, bo je to jeho svobodnej názor?

jinak zřejmě už bych měla skončit, protože tohle už k tématu "Uhodili byste ženu" tak docela nepatří...takže končím tím, že nechápu, že toho s tou chcíplou kočkou v avataru naopak ještě nějaká holka nezmlátila...nebo jo? :lol:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Pade 24. 12. 2007 22:52

2Pix, partnerka je tiež človek, a bol by si rad ak by robila zle ona tebe? z partnerky si nemozes robit odpad... urcite nie je menej ako ty
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 12. 2007 23:04

rany rozdavam a rany prijmam ... pokud zenska nedokaze ranu dat ... nema to smysl dal ...

jo .. nekrofilie atd = jeho boj, ne muj .. on si koleduje, ne ja ...

rybkoviste ... ses proste ztracenej pripad ... a az ti to jednou dojde, par lidi si mozna oddychne, ale klidne si pocmuckej zadecek s podobne smyslejicima lidma ...

Pade .. ty Tas Toi ci jak se to pise ...
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod DC20 25. 12. 2007 12:04

2Pix ty ses vul :roll:
DC20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 12. 2007 16:27

DC20 a ty zase k***t ... kdo je na tom hur ? :)
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod FAN. 25. 12. 2007 16:31

.......přiznám se,že se mi to jednou stalo.Jednak už mě delší dobu štvala a tušil jsem,že ať udělám cokoliv,blíží se konec našeho vstahu.Pak jistý den po naprosto urážejícím jejím chování,jsem ji říkal co vlastně chce? Křikla na mě DRŽ HUBU! No tak za jízdy autem se se po ní ohnal, trochu chytla po té hubě.Tím to bylo všechno vyřešeno. FINITO.
FAN.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 12. 2007 16:43

no jasny, rychlovka a je vyřešeny...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 12. 2007 17:16

FAN ... jo tak to znam taky :) ...
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 12. 2007 17:26

Kámoše ta jeho stařešina jednou vytočila tak, že jí natvrdo vysadil v noci někde u Budějic. Bez bundy a dokladů. Jenže se vrátila. Těch cca 150 km domů jí trvalo 11 hodin...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod FAN. 25. 12. 2007 17:36

:oboze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ......... :potichu
FAN.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 12. 2007 17:39

Kosto ... obcas nad tim taky hodne hodne premejslim :))))
2Pix
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka