Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod chlipnik 4. 6. 2006 20:01

já bych praštil svojí holku jenom kdyby mě fakt ***** (nevěra, nebo sem slyšel i o případech kdy holka chodila s klukem, ale všude šířila jakej je to ko**t atd... tak to by mě asi ***** tak že bych měl problém se udržet...) ale jinak ne, jednou sem natáh ségře tak že skoro spadla a sakra sem toho mrzel!!!
chlipnik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 4. 6. 2006 20:09

To bych asi neudelal.
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 4. 6. 2006 20:14

Jsou i jiné způsoby.Byl jsem svědkem toho,kdy holka dala klukovi facku a on ji nechtěl ublížit,tak jí chrstl celé pivo do obličeje.Ona se zarazila,začla se upravovat vyhrkly jí slzy a utekla.Zajímavé je,že psychicky na tom byl mnohem líp on a ještě byl od ostatních "pochválen",že jí neuhodil. (souvislosti neuvádím)
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 4. 6. 2006 20:17

holku bych nikdy neuhodil. Určitě si vždy najde jiný způsob jak řešit problémy.
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 6. 2006 20:19

Já jsem na tohle měkota. Neumím praštit nikoho - bez ohledu na pohlaví.

Odeslat příspěvekod 2Pix 4. 6. 2006 20:25

nemenim nazor .. klidne .. kdykoliv, kdekoliv a ne jenom jednu ranu ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod xaero 4. 6. 2006 20:28

hmm pokud jde o to co jsem videl tak jsem videl facky az spadla holka na zem nebo treba flusanec do obliceje!
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 4. 6. 2006 20:29

2Pix píše:nemenim nazor .. klidne .. kdykoliv, kdekoliv a ne jenom jednu ranu ...
Nějakou krávu kdykoliv. :mrgreen:
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 2Pix 4. 6. 2006 20:37

xaero ... ja sem nedavno stal na bus home a vidim jak nejaka ujecena kaca kluse dolu po evropsky .. za ni dva manici .. capli ji ... a zacali ji tezce mydlit (facka nepadla ani jedna :-D) ... docela sem ziral ... pak sem slysel jenom "ty -knezko lasky- tak ty budes vo mne sirit kecy" .. tak sem se zacal smat a pral sem ji to :-) ale tu slecnu tam triskali pekne .. pak ji odtahly k tem prolejzackam (u Diplu) a po ceste ji fest triskali :-D a ja se jeste vic smal :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 4. 6. 2006 20:44

holku bych neuhodil...
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 4. 6. 2006 22:46

22Pix: Mno kamos rikal ze videl jak naky kluci mlatili holku nevim nakejch 18let a nak se mu to nelibilo tak je zmlatil a jednoho prohodil vylohou :) dobre jim tak svinim.
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 5. 6. 2006 00:07

ja bych mu naparil uhradu za vznikle skody na majetku + vytrznictvi + pflastr tak petitalir ... bejt na miste prohozenyho ... "jeee mne boli krk a hlava" ... a pak bych se z pocize pozorovatele jen smal :-D ... neni hrdinstvi nekoho ochranit a pritom ponicit cizi majetek, neni ani hrdinstvi nekomu "to vysvetlit" rucne (chapu, ze po Macko-facce kde se projevila plne ceska natura to u nas asi jiny nebude) je hrdinstvi jednu vrazit a to takovou ze si dalsi rozmysli, dava se vzdycky vystrazne :-) ....
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod TA 5. 6. 2006 00:10

nedokázal by som LT niekoho udrieť. Jedine, keby som sa musel brániť, hmmmm, ale dievča ani vtedy nie.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cernysev 5. 6. 2006 10:10

zenu? NE....potvoru? mozna....Ale uhodit asi ne,spis jen usmernit...
cernysev
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 5. 6. 2006 10:12

Usměrnit ??? :mrgreen: :mrgreen: Třeba lešeňovkou?
Petr.kkk
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka