Jste žárliví?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 29. 10. 2005 21:05

cos ji nabid? ze se vratila :D
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 10. 2005 21:09

ja ji nic nenabidl ... ja o ni celou dobu nevedel (jen z doslechu, ale primo ne) .. nevim proc se vratila.. df sem ji tak nejak zacal vypoustet z hlavy ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod iva 29. 10. 2005 21:51

kdyz mi na nekom zalezi, tak zarliva jsem, ale jen zdrave, nedelam zarlivy hystericky sceny
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 29. 10. 2005 22:12

Jestli sem zarlivy nevim, nemel sem jeste prilezitost to otestovat ;)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Malkovich 30. 10. 2005 20:10

Zatím mi moje druhá polovička nedala k žárlivosti záminku. Takže jsem nad tím zatím nepřemýšlel.Ale jinak jsem tolerantní. :lol: :lol:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 30. 10. 2005 20:30

Koukam, ze tu je dost lidi, co jeste nemeli babu, a to mi pripomelo tajny denik Adriana Molea, znate?
V dotaznicich do kolonky "pohlavi" vyplnoval: dosud nevyuzite.
:-)))
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 30. 10. 2005 20:49

az nejaka prava prijde tak ji beru :mrgreen: uz mam vyhlidnutou ;)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _peper 31. 10. 2005 12:50

Žárlivej určitě jsem (určitě mě naštve když jí ostatní čumí do výstřihu, a že je na co se podívat :) 75C, dost výstředně se obléká, no to by snad stačilo ;) ), ale moje partnerka mi nedává žádný podněty k žárlení takže nežárlím :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 31. 10. 2005 14:56

Žiji v domnění že není důvod tak nežárlím
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cyborg 31. 10. 2005 22:05

2Pix píše:pak vybouchnes ... serves starou .. urazis se.. omluvis se ... a je to ...

nebo .. vybouchnes.. serves starou ... ona te kopne do zadku .. a vecer si ho muzes leda tak pohonit :-D


ne ne ne... nejsem vybusna povaha a kdyz uz dam najevo zarlivost, tak se samozrejme omluvim, nektere slecny vsak nejsou tolerantni, jak bych si predstavoval... :mrgreen:
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 31. 10. 2005 22:36

Ještě donedávna jsem si myslel že ne, ale po tomhle víkendu jsem přišel na to, že sem, sice mírně, ale jo...
SMSky nečtu a kontakty nekontroluju
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyborg 1. 11. 2005 21:36

TheFlyingman píše:...SMSky nečtu a kontakty nekontrolujuu/quote]


jn, to uz bylo fakt silne kafe, ale i takovi jsou mezi nami...
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 23. 12. 2005 19:02

Sakra připadá mi, že jsem žárlivý čím dál víc. Vím, že by mě přítelkyně nepodvedla, ale dávám si pozor s kým mluví a na její minulé přítele.
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 23. 12. 2005 19:24

nepřipadá vám, že žárlivost má něco společnýho s nízkým sebevědomím??? něco jako "nejsem pro ni/něj tak dobrej, abych si ji dokázal v pohodě udržet, musím ji hlídat" ????
taky jsem trochu žárlivej a pěkně mě to štve:-(
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 23. 12. 2005 19:33

ne ne .. spis je to dany pudove ... pud sebezachovy :-) .. (pud rozmnozovani je podrazen pudu sebezachovy)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků