Jste zamilovaní?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 26. 10. 2005 23:31

muzes se mne klidne zeptat :-) .. muzu poradit jak pouzivat bic aby si ji co nejvic rozpalil :-D ... ksakra.. to sme zase jinde ....

to ICE .. chudinko mala .. prodana za piva :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 26. 10. 2005 23:32

2Pix zajimave ale my dva se dostaneme pokazde tam kam nemame :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 26. 10. 2005 23:33

icemancz: no, abych rekl pravdu, tak trochu jo, ale nikdy bych neublizil holce, ktera by to nechtela :wink: . proste je to jenom takova hra, kde kazdej muze rict, kdy chce sluvko "dost" a proste je konec.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 26. 10. 2005 23:36

zamis vsak jiste
ja take ne
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 26. 10. 2005 23:40

ted sem si vzpomel na EuroTrip .. "kdyz chces abychom prestaly ... tak nekteri krici dost, ale nemysli to tak.... musis rict heinerklingeklokchen" :-D ....

ja mam v praci povest hroznyho sexualniho uchyla... vsechny pekny zensky vi ze kdyz nekde vyspulej zadek tak pres nej dostanou :-) ... ale aspon je nejaka sranda na pracovisti ... je zase bavi mne niblat do speku :-D ... (a to ja zse ze srsti nesnasim)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 26. 10. 2005 23:40

icemancz: no hlavne ze si rozumime. ono, pro hodne lidi, ten kdo ma rad tosku SM, je proste nejakej nasilnik, hrubian a uchyl. to ja urcite nejsem. spis jsem romantik a trochu snilek a tak :wink:
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 4. 11. 2005 15:30

2Pix píše:...co si o tobe budou myslet jeji kamaradky/kamaradi, protoze podle toho se driv nebo pozdejc upravi i ona ...


TAk jsi asi měl pravdu... "kamarádi" to berou nakonec dost divně... Najednou se o mě začaly šířit "zaručené" zvěsti, z komárů se dělají velbloudi.

Uvidím, jak to slečna zvládne...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 4. 11. 2005 15:32

Zamilovany nejsem a uz ani byt nechci :-(
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andels 4. 11. 2005 15:36

ano..ja se zamiloval :).....
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 4. 11. 2005 20:23

Držím place, ať ti to vydrží...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mar?as (novy) 6. 11. 2005 15:25

hoj,
já taky .....a furt vymejšlím stragedie jak na ni.....jestli mám jít takhle a nebo takhle....Fakt je, že balit podle scénáře je blbý...ale zahrát na šaška...to by byla sranda (s ní budu bavit podle bločku, jestli dialog nebude vést podle mýho scénáře, tak zastavím a začnu hledat v bločku ten daný dialog, když tam nebude, tak řeknu: slečno, ono to tam není..)..:-)..
ta zamilovanost je fakt krásná a člověk při výkladu nebo při přednášce si vybavuje její nádherný čumák :-)
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se :-)
Mar?as (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 6. 11. 2005 15:32

martas: cumak ma prece pes a ne divka tvyho srdce. kdyz uz tak cumacek :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LamB 6. 11. 2005 16:00

marŤas:: v tom mas pravdu ''zamilovanost je skvela'' :wink:
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 6. 11. 2005 16:11

AndrewJ píše:
2Pix píše:...co si o tobe budou myslet jeji kamaradky/kamaradi, protoze podle toho se driv nebo pozdejc upravi i ona ...


TAk jsi asi měl pravdu... "kamarádi" to berou nakonec dost divně... Najednou se o mě začaly šířit "zaručené" zvěsti, z komárů se dělají velbloudi.

Uvidím, jak to slečna zvládne...l/quote]


toho sem se bal :-( .... poreferuj jak to pokracuje dal ;-)....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Xenie.Výborná 6. 11. 2005 17:20

[quote="MarŤas";ta zamilovanost je fakt krásná a člověk při výkladu nebo při přednášce si vybavuje její nádherný čumák :-)//quote]

Teda, rict v zamilovanosti o svem objektu lasky, ze ma nádherný ČUMÁK!?!? :shock:
Clovece, od tebe bych chtela slyset, jak ji vyznavas lasku... :mrgreen:
Xenie.Výborná
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků