Jste zamilovaní?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Malkovich 24. 10. 2005 18:36

hot_spot píše:Copak, kouká ti přes rameno tak nemáš na vybranou? :mrgreen: /quote]

Ee.Já si nestěžuju.Spíš někdy přemýšlím,jak to se mnou může vydržet. :hm :hm
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 24. 10. 2005 19:09

ja som
Andrew-DC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 24. 10. 2005 19:15

byl sem :cry:
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myndel 24. 10. 2005 19:24

Bohužel ano
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prochy 24. 10. 2005 19:26

AndrewJ píše:A je do mě zamilovaná i ona. Mazec. Jsem teď úplně šťastný...s/quote]
tak at Vam to dlouho vydrzi :tleskani :tleskani

-quote="Malkovich"]Spíš někdy přemýšlím,jak to se mnou může vydržet. /quote]

Je to otazka tolerance :wink: :)
Prochy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 25. 10. 2005 13:50

Malkovich píše:Hej :potichu,do manželky :oops: ,už šestnáct let :tleskani :tleskanik/quote]

Já jsem na tom podobně už skoro 12 let
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 10. 2005 13:55

eee jak se to vezme.. ale momentalne mam na krku tri zensky .. takze laska se moc nenosi :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod kubakod 25. 10. 2005 17:15

Ja sem a moje mila do me tez :-)
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LamB 25. 10. 2005 19:09

Ja sem se zakoukal do jedny novy holciny uz uz sem se k necemu chystal a dnes sem se deozvedel ze je o 5 let mladsi (vubec na to vsak nevipada), a to me srazilo na kolena :cry: , nejhorsi je ze ted ji chci jeste vic, !!! tak vam nevim jestli do toho mam jit !!! :roll:
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 25. 10. 2005 19:38

lamb: urcite do toho jdi. treba se aspon pobavime :wink:
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 26. 10. 2005 01:11

LamB píše:Ja sem se zakoukal do jedny novy holciny uz uz sem se k necemu chystal a dnes sem se deozvedel ze je o 5 let mladsi (vubec na to vsak nevipada), a to me srazilo na kolena :cry: , nejhorsi je ze ted ji chci jeste vic, !!! tak vam nevim jestli do toho mam jit !!! :roll:


LamB: co máš z toho, ta moje je mladší tak skoro o 5... ale nevypadá na to a hlavně se tak nechová...

Je úplně skvělá... asi se tady teď nebudu moc ukazovat, najednou mám úplně jiné zájmy.. je mi teď úplně krásně... přímo nádherně... užívám si to.. jsem v tom až po uši... mám v hlavě moc pocitů, ale nedovedu je vyjádřit slovy... myslím, že pro to ani slova neexistují..

a umí hrát krásně na cimbál..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 26. 10. 2005 01:20

nevypada na to = sebepresvedcovani o tom ze vypada na starsi, ev "muzu se s ni ukazat na ulici a nebudou koukat na mne jak na uchyla"

hlavne se tak nechova = to zavani pruserem ku smeru hadky :-D ...

je to jen moje IMHO + zkusenost :-) ...

uzij si to .. ja pomalu prestavam bejt na zensky hodnej ... ted se na mne nejak silene sesypaly a boli mne z nich hlava :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 26. 10. 2005 01:33

2Pix píše:nevypada na to = sebepresvedcovani o tom ze vypada na starsi, ev "muzu se s ni ukazat na ulici a nebudou koukat na mne jak na uchyla"


já jsem pro většinu lidí za úchyla už teď.. je mi jedno co si o mě lidi myslí...

lquote="2Pix"]hlavne se tak nechova = to zavani pruserem ku smeru hadky :-D ...


teď jsem tě asi nepochopil, co chceš říct...

.quote="2Pix"]je to jen moje IMHO + zkusenost :-) ...


já s tím zkušenosti nemám.. všechny moje předchozí byly oproti mě starší.. ale max. o rok..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 26. 10. 2005 01:45

je ti to jedno ? .... pochybuju ... hlavne ti neni jedno co si mysli o tobe tvoje slecna a co si o tobe budou myslet jeji kamaradky/kamaradi, protoze podle toho se driv nebo pozdejc upravi i ona ... a pokud si jeden z tech jejich znamejch uvedomi ze 5 let by mohlo bejt moc a rekne to jenom jednomu jedinymu cloveku dal, tak mas vystarano na kupu problemu.... a celou dobu je to jen o tom "je mi jedno co si o mne lidi mysli" ....

chtel jsem rict, ze "hlavne se tak nechova" znamena jen dve veci : 1) nepripoustis si ze se chova odlisne a stejne se dostanete k tomu co chcete tak nejak oba (pri vztahu celkove dochazi k potlaceni mysleni jednotlivce a vznika syndrom "ja jsme Borg")
2) jelikoz asi nejste spolu zrovna dlouho, nemuzes vedet jak se chova pri vytizeni mozku (proste jak se bude chovat kdyz bude resit zaludnejsi problemy)

ja mam zkusenosti jak s mladsima tak i se starsima a to v rozmezi -5 (taky sem si rikal "ta je myslenkama nekde jak ja") az +8 (s tou sem se cejtil nejlip, umela si mne poradne srovnat do late a mne nevadilo ji poslouchat :-)) .. nepocitam kratkodoby romanek s +12 :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 26. 10. 2005 01:54

její kamarádi jsou i moji kamarádi.... ona je v naší "bandě" nejmladší a já nejstarší... a myslím si, že v tomhle případě to bude Ok..

a zaujala mě právě tím, jak se chová při řešení složitějších životních situací...

neříkám, že je myšlenkama někde jak já.. jsem dál, to je jasné, už jenom proto, že jsem toho zažil podstatně víc než ona... ale myslím si, že věkový rozdíl neodpovídá skutečnému...

a páč jsem právě dostahoval, tak jdu spát... dobrou noc.. dořešíme to jindy...

[ot] zdá se mi to mebo tady opravdu s tebou tak často diskutuju? Mám pocit, že se docela často dostáváme do zajímavých rozporů... vyhovuje mi to, souhlasné příspěvky po chvíli přestávají bavit... [/ot]
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků