Jak moc Vás vzrušuje slovo zubař?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Malkovich 17. 10. 2005 20:48

Taky Vám při vyslovení slova zubař poleje takové to omračující horko,vyschne v ústech,postaví se chlupy na zádech,máte mžitky před očima :?: Je to jak na prvním rande co :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod scater 17. 10. 2005 20:57

Mě slovo zubař nevzrušuje.pro mě je to normální záležitost.Se zubařem nemám žádný negativní zkušenosti takže nic :wink:
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 17. 10. 2005 21:27

Me nevzrusuje.. Ja jsem totiz byl u zubare jen jednou sice mi neco vrtal ale to se dalo prezit... Jinak tam dlouho nepachnu...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod decried 17. 10. 2005 21:29

Najhorsie je sediet v cakarni a pocuvat piskot vrtacky :? fuj.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 17. 10. 2005 21:32

Heh ja si se zubarem uzil svoje, kdyz sem byl nekolikrat na nekolika hodinove seanci, kvuli vyrazenym zubum, takze me nejak moc nevzrusuje :-D
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mývalice 17. 10. 2005 22:17

Jít k zubaři mi nevadí. Nikdy mi neublížil natolik, abych se ho bála. :mrgreen:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 10. 2005 22:44

Slovo zubař mně docela vzrušuje, protože v mém případě se jendá o velice mladou štíhlou a simpatickou slečnu :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 10. 2005 22:52

vic erotictejsi predstavu v hlave nemam ... ten orgasmus s tim jak mi lita s tim vrtakem v zubu .... kam se na to hrabe onanie :-D ...

radsi bych mel neco co mezi nohama nemam a tejden v kuse rodil :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 18. 10. 2005 08:33

Tak to je opravdu trefa zrovna dneska jdu skoro po dvou letech k nový zubařce. Opravdu nekecám, po přestěhování jsem pravidelné kontroly lehce zanedbal. O vzrušení se nedá zrovna mluvit spíše o hororovém mrazení. Ještě jsem ji neviděl, při objednávání jsem mluvil akorát se sestrou. Ta zubařka co jsem měl v Praze byla skvělá.
Tak na mě dneska v 15 hodin myslete. Zítra napíšu jaké to bylo.
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 10. 2005 16:10

Jak moc? Asi tak, jak kočku vzrušuje měsíc nenažranej vlk, ještě víc nesnáším pískot vrtačky... to je trauma z útlejšího dětství, měli jsme krutýho zubaře :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 18. 10. 2005 17:52

zubar ma nevzrusuje a zda sa ze moc ani ja jeho. vzdy mu trva najmenej hodinu kym ma spravi..
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 10. 2005 18:21

rikas ze mu trva hodinu nez te udela ? ... to neni spatny :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod kubakod 18. 10. 2005 20:59

27.10. me to ceka... sakra to je brzo.
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 18. 10. 2005 22:29

Ja jdu za 14dni zubar me nevadi :) o zuby se staram a mam je v poradku takze nezajem :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 19. 10. 2005 07:45

Tak jsem tam včera byl a v pohodě. Řekl jsem si alespoň o odstranění zubního kamene, aby mi ta návštěva nepřipadala zbytečná.
...
Michal P
Přeborník

Další stránka