Můžou, ale z pohodlnosti nechtějí mít děti

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Malkovich 9. 10. 2005 21:14

Já vím,je to každého svobodné rozhodnutí,ale mě by zajímalo co si myslíte o lidech,kteří můžou jak zdravotně tak ekonomicky mít děti,ale z pohodlnosti nechtějí.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 10. 2005 21:16

Z pohodlnosti? Někdo na to prostě nemá nervy... je věc každýho jestli bude mít dítě nebo ne, nějak tě nechápu...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 9. 10. 2005 21:21

Já je chápu, i když k nim nepatřím. Ale většina těchto lidí stejně nakonec dítě má....
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 9. 10. 2005 22:02

hot_spot: Spíš já ted nechápu tebe :-) Když na to někdo nemá nervy, tak je to z pohodlonosti. Proto nechápu tvoje: Z pohodlnosti?


Jinak já takové lidi taky moc nechápu. Příde mi to vyloženě sobecký. Naštěstí takových lidí moc neznám. dneska každej staví na nějaký debilní kariéře, jak vydělat hodně prachů atd... To je dnešní svět. :-(
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 10. 10. 2005 09:04

Nevim proc by nekdo nemohl nechtit deti z jakyhokoliv duvodu. Proc by to melo bejt sobecky? Kazdej nemusi mit za zivotni cil deti.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elit 10. 10. 2005 10:34

A neni to kazdeho vec?
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 10. 2005 10:38

Nedovedu si představit být bez dětí, stačí když mi syn odjede na 14 dní na tábor nebo školu v přírodě. Pro mě je to skutečný smysl života, ty ostatní věci jsou jen slabá náhražka.
Dítě je starost, to je pravda, ale radosti přináší mnohem víc, spousta lidí si to uvědomí dost pozdě když už to pak kolikrát nejde.
Nám se syn narodil když mě bylo 23 ženě 20 a nelitujeme toho a už je to přes 10 let.
Kariéra, nadbytek peněz, svoboda je asi super ale nikdy bych neměnil.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Malkovich 10. 10. 2005 12:18

hot_spot píše:Z pohodlnosti? Někdo na to prostě nemá nervy... je věc každýho jestli bude mít dítě nebo ne, nějak tě nechápu... /quote]


Já jsem se ptal jaký na to máte názor a néé abyste je omlouvali.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 10. 10. 2005 12:31

elit píše:A neni to kazdeho vec?

Samozřejmě,že je to každého jeho věc.Ale mě zajímalo,jaký máte na tyto taky lidi svůj osobní názor,protože já osobně je odsuzuju
a je mi jich docela líto.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 10. 10. 2005 12:41

Tak muj nazor je podobny jako tvuj.
Mam rad, kdyz nekdo nechce slyste duvody, ale jenom ten nazor :-))
Jsou to ubozaci a chcipaci, stejne jako ti, co se zmuzou pouze na jedinacka ;-)
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kosch 10. 10. 2005 15:50

naprosto je chápu a souhlasim, vzhledem k tomu, že jsem na parchanty do věku minimálně 10ti let prudce alergický :-)
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 10. 10. 2005 17:30

Je to jejich vec a odsuzovat je asi nema smysl.
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 10. 10. 2005 19:19

Naši spoluobčané tmavší pleti to zase dělají obráceně.
Z pohodlnosti si naflákají co nejvíc děcek. :twisted:
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 10. 2005 10:02

Lidí na světě je dost, tak proč přilívat olej do ohně! :-(
Já taky nezastávám názor, že dneska musí mít každý děti. Pro přežití lidstva to není nutné. V takvém 14 století kdy světem vládly války, mor a zločiny to nutné bylo. Kdyby každá rodina tehdy neměla aspoň 3 děti, tak lidstvo už neexistuje. Byly dokonce období, kdy světová populace klesala!
Dnes jsou pro přežití lidsva důležité úplně jiné otázky než "Jestli mít děti?".
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 12. 10. 2005 08:46

Povinností lidí přece není mít děti - dokonce to v dnešní době (země s 6 miliardy obyvatel) není ani něco, za co je nutné je chválit. Je to neutrální věc. Je to jako hodnotit, jestli někdo pije mlíko nebo nepije (blbý příklad, ale nic lepšího mě nenapadá :).
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků