Zkusit pochopit ženy

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Odin-20 10. 10. 2005 22:05

Michal P píše:To je jedna z věcí co je na nich zajímavého.
Mít doma ženu s logikou chlapa to bych nevydržel.d/quote]

Juju.
Odin-20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rada_losik 16. 11. 2005 16:25

Někdy ani nepochopíš muže :D

Ale víš jak nelze žít s ženami a ani nelze žít bez nich :wink:
Přesně jak pravilo staré proroctví :D
rada_losik
Čtenář

Odeslat příspěvekod zamis 16. 11. 2005 18:42

nejde to. presvedcuju se o tom dnes a denne :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Prochy 16. 11. 2005 18:50

2rada_losik: znam neco podbeho... S zenou je tezky, ale bez zeny jeste tezsi... a asi na tom neco bude :hm
Prochy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 16. 11. 2005 19:59

jojo, souhlas. kdyz zensky nebyli, chlapi by se nemyli, ...., vsichni vime jak to pokracuje. :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod rada_losik 16. 11. 2005 20:23

zamis píše:jojo, souhlas. kdyz zensky nebyli, chlapi by se nemyli, ...., vsichni vime jak to pokracuje. :wink:

Ja ne :oops: :)
rada_losik
Čtenář

Odeslat příspěvekod Prochy 16. 11. 2005 20:42

tak vez, ze to pokracuje: a od rana do noci lachtany si honili... :mrgreen: :D
Prochy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rada_losik 16. 11. 2005 20:44

Prochy píše:tak vez, ze to pokracuje: a od rana do noci lachtany si honili... :mrgreen: :D

A bez žen by jsme byli kde? .... :D
rada_losik
Čtenář

Odeslat příspěvekod Prochy 17. 11. 2005 07:22

Nebudu sprosty, tak to napisu jinak :mrgreen: Tam, kam se v zivote nevejdes :D, teda alespon ja :hm :)
Prochy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LamB 17. 11. 2005 17:00

zena se nesmi chapat !! zena se musi citit
(samozrejme citit u srdce nee ze bude ***** :pozor2 )
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 18. 11. 2005 05:33

zena logiku nema. zena je hnana pudy, city, emocemi a hormonalnimi zmenani.

muz je logicky hnan jen hormony a pudy :-)

coz mi pripomina 2 vtipy k veci:

Po kalifornskej plazi sa prechadza chlapik zahlbeny do motlitby. Odrazu zvola: "Pane, spln mi jedno prianie!" Nad hlavou sa mu zjavi mohutne temne mracno a zaburaca hlas bozi: "Kedze si sa cely zivot snazil byt priamy a cestny, splnim ti jedno zelanie." Chlapik hovori: "Postav most na Havaj, aby som sa tam mohol hocikedy dostat autom." Boh na to: "Tvoje prianie je velmi materialisticke! Len si predstav, s akymi problemami sa taketo zelanie
spaja: piliere az na dno Pacifiku, vsetok ten beton a ocel, co by to stalo! Dokazem tvoje zelanie splnit, ale tazko sa mi akceptuje tvoja orientacia na svetske veci. Skus este chvilu porozmyslat a vyslovit zelanie,ktore by pre mna bolo poctou!" Chlapik sa tuho zamyslel. Po dlhej chvili nakoniec vravi:"Pane,prial by som si rozumiet zenam. Chcem vediet, ako sa citia v hlbke svojho srdca, co maju na mysli, ked ma ignoruju, preco placu, co chcu povedat ked hovoria "nic". Boh: "A ... na tom moste chces mat dva alebo styri jazdne pruhy?"

Manželka posílá programátora nakoupit. Kup deset rohlíků a když budou mít vejce, kup jich 30. Programátor přijde do obchodu a povídá: "Máte vejce ?" "Ano, máme" odpoví prodavačka. "30 rohlíků, prosím."
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rada_losik 18. 11. 2005 10:27

ICEBOSS píše:Manželka posílá programátora nakoupit. Kup deset rohlíků a když budou mít vejce, kup jich 30. Programátor přijde do obchodu a povídá: "Máte vejce ?" "Ano, máme" odpoví prodavačka. "30 rohlíků, prosím."o/quote]

A co jako? Klasická podnímka :D
rada_losik
Čtenář

Odeslat příspěvekod Hummerman 28. 11. 2005 14:11

Heh myslim, ze pochopit nelze ;o) Mozna jeden konkretni kousek, ktery ale bude necim jedinecny ;o) Ale myslim ze pri nejmensim v par situacich, par reakcich si nekdo z vas rekne "sakra, co tim chce zase rict ? cim to premysli ? " ;o)) Myslim ze jejich uvazovani je nekdy dosti nelogicke. Mno, ale to je muj subjektivni pocit, ostatne jsem taky muz, takze nemuzu vedet co se jim odehrava v hlave ;o) :lol:

Ale proste z vlastni zkusenosti, obcas tu svou nechapu ;o)) Je zase pravda, ze ona me obcas taky ne ;o)) tak nevim, kde je chyba ;o) Asi v matrixu ;)
"Život by byl lehčí, kdybychom k němu měli zdrojový kód "
Hummerman
Čtenář

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 28. 11. 2005 20:36

A ted troska sovinismu :)))))))

V konecnem dusledku ale zeny chteji jen: kytky - penize - sex

v jejich slovniku: pochopeni, obdiv a respekt - nekoho schopneho, kdo je nebude vlacet bidou - nezneho barbara. - proste celej ja :))))

Dulezite ale je, aby se jim to servirovalo spravne, tedy neustale... V pripade velkych vykyvu si reknou... nic se nezmenilo, uz se zase chovas jako **** (dopln libovolnou nadavku).
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 28. 11. 2005 21:07

Ne vazne ne.....treba nechapu.jak muzou delat najednou milion veci :D...kdyz se tak podivam na moji mamku..tak ona stiha zehlit, cist, prat, a divat se na televizi popripade jeste varit! :shock: to je pro me neco nepochopitelneho...ja kdyz neco delam tak poradne a soustredim se na to a ne delat pri tom dalsich stopadesat veci...a nebo prijde do mojeho doupete a udela mi tam sileny bordel ( pro ni poradek ) a ja pak nevim kde co mam a dycky se ji musim ptat kam mi co dala...no nekdy bych ji fakt liskal (promin mami :) ) ;) no a to uz nemluvim o holkach v mojim okoli..ty maji furt co 5 minut nejake nalady a stavy ze clovek nevi s cim ma za nema zajit..jestli ji nejak potesit a nebo naopak uklidnit a vetsinou kdyz jim neco reknem tak zacnou rvat at se nestarame...no proste byt zenska tak zdechnu :) ( nenarazim na ostatni zeny ;) )
andels
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka