Zivotni laska

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 14. 9. 2005 20:57

a píše:... a este ktomu nevedia co chcu. ...

Tak to je pravda.

Par prikladu:
Volam holce jednou za den a stezuje si, ze si ji nevsimam. Volam dvakrat za den a stezuje si, ze se ji vnucuju.
Ja teda nevim jak vy ale ja neumim volat jeden a pulkrat. Mam pocit ze tohle jde resit jen v celych jednotkach.

Mel jsem obdobi, kdy jsem mel relativne dost casu. Holka ale mela narazky, ze se ji moc nelibi, ze mam porad cas. Jednou prohlasila, ze ten den cas mit nebude. Ja se podle toho zaridil a vyrazil s kamosem, kteryho jsem dlouho nevidel, na pivo. A byl ohen na strese. Jakto ze na ni nemam cas a dam prednost kamosovi.

Takovych prikladu by se naslo mraky a to snad u vsech znamosti, co jsem kdy mel.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 9. 2005 21:05

nejak se v tom popisu nikde nevidim... Tohle ze delaji vsechny zenske?
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 14. 9. 2005 21:06

stejne by me vic zajimaly odpovedi na mou puvodni otazku...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fido+ 14. 9. 2005 21:10

Iwi: Jestli uplne vsechny nevim ale urcite vetsina.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndrewJ 14. 9. 2005 22:20

musím podpořit iwi... já jsem s takovou holkou, jakou popisuje Fido+ ještě nikdy nic neměl..
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod keane 14. 9. 2005 22:21

fido+ má v tom chování ženských bohužel pravdu. Mám stejnou zkušenost.
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 14. 9. 2005 22:42

Fido+ a keane: asi to chce důkladnější výběr..
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod kubakod 14. 9. 2005 22:45

tak takovou co o ni pisou fido+ a keane sem zazil jednu a sem rad, ze je to minulost
kazda takova neni
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod keane 14. 9. 2005 22:51

AndrewJ: škoda, že se taková věc nedá poznat hned na začátku vztahu. Ta pravá povaha člověka se přeci jenom neobjeví hned. A pak si pořád říkáš ono se to zlepší, zlepší...ale většinou je to jen ztracený čas, a to pro oba
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fido+ 15. 9. 2005 01:13

Presne.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod keane 15. 9. 2005 14:24

teď mě ještě napadlo, že takovýhle pitomý ženský chování (blbě se pochopitelně chovaj i chlapi, ale to já tak dobře neposoudím:-)) vlatně naznačuje, co si o tobě myslí a že už vlastně ztratili zájem. Proto rychle pryč od nich, nebo se je pokusit srovnat do latě, tak jak to tu popisují iwigirl a kaluz:-)
Protože životní láska jistě není o tom, zůstat na sebe pořád hodní a milí, ale umět si i věci pěkně mezi sebou vyříkat. Pak se třeba dá přijít i na to, proč se ta ženská chová tak jak se chová.
keane
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 15. 9. 2005 14:26

ja vam muzu dat priklad Já se ho zeptám kam pudem a on je mi to jedno...hmm fayn..a co budem delat...je mi to jedno...Tak ja neco vymyslim..a on se pak nekdy i nudi..ale je spokojenej ze je se mnou..ale ja chci aby se taky bavil..nechci aby mu stacilo ze se muze na me divat..pac potom by se jenom mazlil..a tak...nekdy se chova jako bych byla mimino a chyta ma za skrane...to fakt tedy ne..proc jednoducho nepovi a tera ideme tam pak zas tam budeme delat tohle..a bude se se mnou bavit vazne... :( :(
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kaluz 15. 9. 2005 14:27

sakra ja sem se nelogla..to se mpak psala ja
kaluz
Čtenář

Odeslat příspěvekod keane 15. 9. 2005 14:33

kaluz: já to vidím tak, že buď 1) nemá dostatek sebevědomí a říká si, že by tě mohl nějakým návrhem jen zklamat nebo 2) nemá žádný názor a je poněkud jednodušší nebo 3) tě má tak rád, že je s tebou rád kdekoliv. Trefil jsem se v některé variante?
keane
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 15. 9. 2005 14:33

joo jooo.. tihle sou nejhorsi... jednoho takovyho taky znam. takova pasivita z druhe strany by me asi zabila. kdyz uz s nekym jsem, tak se snazim aspon vymyslet neco, co bysme mohli delat a tak a ocekavam to stejne i z druhe strany. a tak je to imho v poradku, protoze ve vztahu se musi snazit oba.

2 kaluz: a co si myslis o potkavani a prociteni zivotnich lasek ty?
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka