Jaký byl váš rozchod s partnerem?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 21. 8. 2006 20:23

V kvetnu jsem se rozesel s pritelkyni ( vztah 2 roky) a bylo to vice nez obtizne. Neslo to ale uz dale... Jeste nikdy jsem snad nezazil emotivnejsi zazitek...

Zustali jsme ale pratele, a to je fajn. Opravdu nemam rad kdyz na sebe byvali hazou spinu a chovaji se k sobe jak k nejzarytejsimu nepriteli...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lukasoj 21. 8. 2006 20:27

Bungo píše:Zustali jsme ale pratele, a to je fajn. Opravdu nemam rad kdyz na sebe byvali hazou spinu a chovaji se k sobe jak k nejzarytejsimu nepriteli...
Já se sní taky bavím, ale prostě, změnil sem na ní názor a nemusím jí. Takhle to řeknu...
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 21. 8. 2006 20:39

ja jsem s mým bývalým ( rozchod před rokem) pořád v kontaktu, chodíme spolu na obědy, občas do kina a tak.. mám ho ráda.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Lukasoj 22. 8. 2006 05:27

A navíc, co sem zaslech tak to udělala více partnerúm, že z ničeho nic se snima rozešla a řekla jim že chce si dát dlouho pokoj a pak si hnedka našla nového.. Takže ty mé slova asi budou oprávněné :hm
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 8. 2006 07:56

Jim: aspon že mi nedávno řekla že se zachovala jako pí-ča, že mi to měla říct do očí, a že jí to furt mrzí :? ale pozdě...
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 22. 8. 2006 08:03

Kalfa píše:Jim: aspon že mi nedávno řekla že se zachovala jako pí-ča, že mi to měla říct do očí, a že jí to furt mrzí :? ale pozdě...-/quote]
To ti řekla tamta, jak je u toho podia? :hm
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 8. 2006 08:06

Luky: ee... ta nikdy nepřiznala že když jsem byl s ní měla ještě asi tři kluky a střídala to... to byla jiná... ta u toho podia, když něco provedla tak se chovala tak, že jsem ani nevěděl jaktože si jako ten špatnej připadám já.. :x fakt svině
Kalfa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 22. 8. 2006 09:12

tusim si tu vsetci chodia hladit svoje ega a radi pocuju, ze ten druhy bol vsetkemu na vine....ach jo. naivky.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 8. 2006 09:24

ja mel za sebou tedka super rozchod .. rekl sem proste pri odchodu "sbohem" ... a tim to haslo ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 22. 8. 2006 09:45

ewing píše:tusim si tu vsetci chodia hladit svoje ega a radi pocuju, ze ten druhy bol vsetkemu na vine....ach jo. naivky.
Ale když to tak bylo :cry:
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 22. 8. 2006 10:02

bolo, a? tiez som dostal parkrat kopacky a ked som ich mal dat tak tiez to bol pre mna problem povedat jej to, pretoze som ju mal rad... vidis to moc jednostranne. skus sa na to pozriet aj z jej pohladu a preniest sa cez to. mas predsa svoju hrdost, tak tu nefnukaj ako stara baba.

zabudni na minulost. minulost je mrtva.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crashpc 22. 8. 2006 14:07

lukas: trest rozhodně zaslouží ale tvý slova nejsou vůbec oprávněný. doufám že na to v budoucnosti doplatíš - co nejmíň.
nazývej věci pravými jmény.... už to vidim jak někomu řekneš to co si řek nám a za tejden tě příde zbombit nějakej její novej frajer. nejlepší na tom je že za to nemůže ona ani on ale ty, takže na slova a činy bacha. btw to že se někdo s někym rozejde - já osobně nevidim žádnou spojitost s rozchodem a nějakym mstěnim - trestat jí máš uplně za jiný věci :-)
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod agnolo 26. 8. 2006 22:12

můj rozchod byl rychlý. velmi rychlý. :D když jsem zjistil, že má velmi ráda muže a že by mi dřív nebo později, ale spíš dřív, nasadila parohy :shock: tak jsme se rozešli jako partneři. Teď spolu už jenom spíme :D jenom si říkám, že někde je chyba :hm
agnolo
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kalfa 26. 8. 2006 22:42

agnolo: :D ;) někde asi bude :D:D:D:D :hm
Kalfa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 27. 8. 2006 07:29

kua kde je chyba? konflikt hardwaru zatim nevidim! :lol: buď se to rozvyne nebo to odezní....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka