Dá se žít s pedofilem?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Monika 2. 8. 2005 09:22

Monika žije sama s 11 letým synem. Považuje se za emancipovanou ženu, které zatím žádny muž nestál za ztrátu samostatnosti. Minulý měsíc měl její syn úraz, spadl z kola. Pomohl mu muž, kterého vídavala na jejich ulici. Ošetřil mu koleno, odprovodil ho domů, a nabídl se, že kolo opraví. Z náhody se vyvinul pěkný vztah. Nedávno muž Monice navrhl společné bydlení a zároveň se však přiznal s tím, že ho přitahují malí chlapci, že je pedofil. Nechal jí neomezený čas na rozmyšlenou, nenaléhá, pouze zavolá, či může přijít. Monika se zžírá. Přítel ji chybí a ještě víc chybí synovi. Doteďka nenatrefila na nikoho s kým by si tak dobře rozuměla jako s ním. Kdo by ji respektoval jako on. Na jedné straně si nedovede představit, že právě on by měl patřit mezi pedofilní případy, na druhé se bojí, že by někomu z nich a nebo i neznámému mohl někdy ublížit. Dá se důvěřovat takovému člověku? Vystavuje Monika své dítě velkému riziku? A jak by se podle vás dala situace řešit? Je šance vybudovat za takových okolností plnohodnotný vztah?
Monika

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 8. 2005 09:41

Léčí se?

Jinak se mi zdá nejlepší řešení zachovat vztah a nebydlet spolu.. ale léčit by se měl.. (aspoň myslím, že se to dá léčit.., i když kdoví, minimálně by měl být pod dohledem...)
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 2. 8. 2005 10:00

ak je naozaj homosexualny pedofil, tak kvalitny dlhodoby vztah nieje mozny. moj nazor
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 8. 2005 10:02

Pokud se chce s jen kamarádit tak je to v pořádku, pokud chce i něco víc tak ho nebrat.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 8. 2005 10:08

Absolutní většina pedofilů se dovede ovládat... aspoň to o sobě tvrdí.
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 2. 8. 2005 10:44

AndrewJ: len mi povedz naco by bola homosexualnemu pedofilovi dospela zena :hm
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 8. 2005 10:51

a: to je otázka.. ale pokud má zájem? to už musí poznat ona.
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod gofry 2. 8. 2005 11:07

a: pretoze ma 11 rocneho syna :-)

Ale kto vie, mozno sa taky pedofil dokaze ovladat. Ale nech mi nikto nehovori, ze sa to da liecit, pretoze podla mna je to podobna uchylka ako homosexualita, o ktorej je viac menej jasne, ze je to geneticky dane a ze sa to liecit neda.

Najlepsie by asi bolo sa s tym typkom porozpravat. Inac to nema vyznam, nikto na pauze nemoze vediet, co ten clovek zamysla. Takyto vztah urcite fungovat moze, ale presne tak isto aj nemusi.
gofry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 2. 8. 2005 11:09

AndrewJ píše:ale pokud má zájem?m/quote]

o pranie zehlenie varenie upratovanie... ahaaa. tak to potom ano :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod adamek.jan 2. 8. 2005 12:10

Je od nej mile ze to priznal, ale nesel bych do toho. Jednak ho muze kdykoliv a kdokoliv udat (pak de sedet), take by mi to asi vadilo i psychicky.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Martas 2. 8. 2005 13:25

Pripada mi to dost nebezpecne. Jednou za cas se videt - proc ne, ale spolecny zivot? Ne! :pozor2
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gofry 2. 8. 2005 14:33

adamek.jan píše:Jednak ho muze kdykoliv a kdokoliv udat (pak de sedet).

Pokial viem, tak byt pedofilom nie je trestne. Az niekomu ublizis/zneuzijes ho, potom si spachal trestny cin.
gofry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 2. 8. 2005 16:34

To gofry: A Ty by jsi veril ze nezneuzil? Ja bych o tom pri nejmensim porad pochyboval.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndrewJ 2. 8. 2005 16:57

adamek.jan: to už si musí říct ona sam, estli mu bude věřit nebo ne.
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 2. 8. 2005 18:07

Hmm tohle je dosti zajimave :-) neznam odpoved nezazil jsem to (diky bohu) ale asi kdyby me zena spala s ditetem misto se mnou asi by me to vadilo ::D LOOL
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Další stránka