Jakou nejhorší věc jste kdy vyvedli přes instantní messenger

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod adams 29. 7. 2005 00:00

Mám pocit, že se dneska lehce opiju přes ICQ. Palice už se mi začíná hezky motat, stejně tak prstíky se pletou.. Jako doga nebudu, to asi ne. Bude to tím, že nejsem zvyklej :). A tak se ptám, co jste kdy vyvedli během komunikace přes nějaký messenger. A stálo to za to?
Naposledy upravil adams dne 13. 8. 2005 13:04, celkově upraveno 1
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 00:04

Mě se nikdy ještě nic pořádného přes ICQ nepovedlo... Asi neznám ty správné lidi... Akorát jsem se přes ICQ stal pořadatelem demonstrace proti Standovi :)
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 29. 7. 2005 00:04

Ja nastval segru kdyz jsem se blizil k domovu, tak jsem ji z mobilu poslal na jeji icq ze uz jdu a at vyklidi pozice lol, ta vubec nevedela jak sem se octl online a kdo to pise, no ted uz to vi....bohuzel
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod janurpo 29. 7. 2005 00:14

Mám v contact listu asi 70 lidí. Tak 20 je určitě on-line. Kolikrát píšu s několika lidmi najednou a když máš vedle sebe oteřený třeba 4 wokna, tak se lehce stane že píšeš někomu jinému. A většinou to co by jsi nikdy nenapsal :-).
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Master74 29. 7. 2005 00:19

Ja nastesti asi nic,ale kamarad se jednou sekl aposlal svy holce naky hovadiny co by s ni delal a jak uz se na ni tesi,proste z toho slo poznat ze to bylo urceno nekomu jinymu.. :)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 29. 7. 2005 00:22

No, tři okna najednou jsou taky má noční můra :) Obzvláště, když v jednom je některý z rodičů :mrgreen:
Naposledy upravil adams dne 29. 7. 2005 00:23, celkově upraveno 1
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 29. 7. 2005 00:23

Ja som tak raz siel z akcie okolo druhej v noci peso domov (riade motavo), nudil som sa tak som sa pripojil z mobilu na icq a jednej kamoske som povedal veci co sa nepatri (nieco ako ten Masterov kamarat) :lol:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 29. 7. 2005 00:26

cache
To si dokazu predstavit,alkohol je na tohle svinstvo,kdyz te nekdo nehlida je to spatny :)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 29. 7. 2005 11:36

Protože jsme v sekci Vztahy a sex, tak adams asi očekává jiné odpovědi. :mrgreen:
Naposledy upravil mbing dne 29. 7. 2005 12:28, celkově upraveno 2
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 29. 7. 2005 11:37

Ale mohl by ICQ program v budoucnu mít něco lepšího na uskupení těch oken, protože to je hrůza.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 7. 2005 12:25

Heh, já jednou četl ségřin blog a se Zelikem jsme si z ní furt dělali *****, protože tam psala strašný kydy a lži... tak jsem mu poslal okopírovanej text z toho blogu a k tomu ne zrovna lichotivej komentář, najednou koukám - hádejte komu jsem to omylem poslal :mrgreen:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 12:29

hot_spot: drsný... dej sem link na ségřin blog :mrgreen:
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 7. 2005 12:36

hot_spot: raději přes SZ, beztak by se hrabala v historii a šla žalovat mamince :lol:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 29. 7. 2005 13:43

mbing píše:Ale mohl by ICQ program v budoucnu mít něco lepšího na uskupení těch oken, protože to je hrůza. /quote]

Je to sice OT, ale: staci mat lepsi icq klient, miranda ma napr tab plugin (vsetky okna su ako taby) a sim-icq take podporuje nativne :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 29. 7. 2005 13:53

Mirandu nepoužívám - problémy se zobrazením textu z mobilních aplikací, nemá hry, atd.

Aby to nebylo tak OT, tak nejhorší je, když prohraju v RPS Online. :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků