Názory na homosexuály a adopcí dětí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod (CZ)Mirek 11. 7. 2005 21:11

Howard: Úplně jejich věc to není. Když se někdo bude na ulici svlíkat do naha, tak to taky jeho věc není.
mobily: T2288R > OT311 > T192 > S25 > MT50 > M55 > MC60 > CT65 > OT303 > K300i > ME75 > K750i
Internet: garantovaná linka 4 Mbps
Disky: 200 GB Seagate, 250 GB Seagate, 640 GB Western Digital
(CZ)Mirek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P1 12. 7. 2005 08:48

gofry píše:P1: tak mi porad nejaky dobry odkaz, kde si o tom mozem precitat. Ak ma chces presvedcit o svojej pravde, TY mi predloz nejaky clanok, ktory ma zmenit moj nazor.
Třeba ten Respekt, co jsem zmiňoval někde výš. Pro začátek, hledej si pak další sám. A není to moje pravda:-), je to jen jedna z mnoha teorií, které se jak už to tak bývá vůbec nevylučují navzájem.
P1
Čtenář

Odeslat příspěvekod Howard 12. 7. 2005 17:58

(CZ)Mirek píše:Howard: Úplně jejich věc to není. Když se někdo bude na ulici svlíkat do naha, tak to taky jeho věc není.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 12. 7. 2005 21:40

Ach jo, z většiny příspěvků jsem tady smutný. Někdo už ví, že dítěti budou říkat, že má doma řiťopichy - a kvůli tomu to chce zakazovat. Pro někoho to je srovnatelné s týráním dětí.. to snad ne.

Vy, kteří se tady tak pohoršujete. Zkuste si sami sebe představit, že vás nějaká matka pohodí do pasťáku. Jste tam od třetího měsíce života - nepoznáte maminku, nepoznáte tatínka. Akorát bílé zdi, anonymní sestričky přicházejí a odcházejí. Nikdo s vámi nespí v noci, nikdo se s vámi nemazlí, nedotýká vás, nikdo k vám nebuduje dlouholetý vztah. Nemáte nikoho, jako oporu, jako člověka, který vás chrání před tím velkým zlým světem, kterému nerozumíte. Kolem je spousta podobných dětí jako vy: neurotických, vystrašených, nešťastných, pohozených.

TOMUHLE vy dáváte přednost před tím, než být v rodině, byť se dvěma tatínky?

A když jsou dva tatínci perverzní volba (a což o to, "tatínek" může být klidně jen jeden z nich, ten druhý je třeba strejda), tak v tom případě stejně perverzní je, když se o děťátko stará třeba jenom babička? Tetička? Starší sestra? Vždyť co je případů, kdy rodiny nejsou úplné, kdy zemře matka nebo otec, nebo oba, a vznikne náhradní rodina, třebas adoptivní - ale pořád je to rodina. Jaký je rozdíl mezi dvěma tatínky a výchovou babičky nebo tety?
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 12. 7. 2005 22:24

Takhle jsem nad tim neuvazoval. Ale mas pravdu.
Dva tatinci, nebo dve maminky jsou urcite lepsi nez tamto. Kolik deti by nemuselo vyrustat v domovech (a nestali se z nich kriminalnici).

btw uz jsem myslel, ze to tady budou vsichni jenom odmitat, mate jeste nekdo pozitivni nazor?
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 12. 7. 2005 23:51

Souhlasím s bigdoc. Myslím, že hlavní problém je v tom, jak se dnešní společnost staví k homosexualitě. Jde opravdu jen o to, překousnout toto klišé z minulosti a dívat se spíše do budoucnosti. Moderním trendům se neubráníme a jednou zde třeba budeme diskutovat nad tím, jestli uzákonit manželství tří jedinců a na homosexualitu se budeme dívat jako na běžnou věc.
T-Mobile CZ
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 13. 7. 2005 17:04

bigdoc:

Myslíš do sice dobře, ale má to jeden háček: ten tebou popsaný smutný příběh se neděje proto, že homosexuálové nesmějí adoptovat děti. Máme sice plné ústavy, ale kvůli stupidní byrokracii. Ve skutečnoisti je tam těch dětí málo i pro heterosexuální žadatelské páry, které čekají na adopci i několik let. akže v tomhle případě ukápla slza na špatný hrob.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 13. 7. 2005 17:28

Zapoměnli jste na jednu věc. V ústavech je polovina dětí romského původu.
Takže Homosexuální rodiče budou adoptovat rómské děti.
No to bude v naší společnosti pěkný binec. :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enr!qo 18. 7. 2005 16:47

S-Tony píše:Zapoměnli jste na jednu věc. V ústavech je polovina dětí romského původu.
Takže Homosexuální rodiče budou adoptovat rómské děti.
No to bude v naší společnosti pěkný binec. :-)l/quote]



Keď sa im to nepáči, tak nak si splodia. A vlastne koľko vydrží homosexuálny vzťah? 10-rokov? Možno ani toľko nie. A aká bude kontrola, či nebudú zneužívať svoje decko. Veľkou pravdepodobnosťou budú chcieť len chlapca. No a čo z neho vyrastie? No a za sto rokov tu bude len homoš a cigoš. Ešte dobre, že Adam a Eva odtrhli to jablko, lebo by som dostal infarkt.

PS: Nie som rasista :pozor2
Athlon +1700 /1,4@2,0Ghz/166x12,
Asus A7N8X-E Deluxe,
2x512 DDR 500 A-Data,
160GB Maxtor SATA,
80GB WD PATA,
Sparkle 6600GT 128MB AGP,
"TT" Tsunami + enermax EG425AX Noisetaker,
DVD-RW LG 4120B, CD-RW Teac 540E, 19"lcd vs vp191s,
Benq x730
enr!qo
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 18. 7. 2005 17:36

homosexuální vztah je co délky plně srovnatelný se vztahem heterosexuálním...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 18. 7. 2005 20:08

2 enr!qo: Sve decko bude zneuzivat uplne stejne % homo.paru, jako zneuziva sve decko stejne % hetero.paru.
Zkuste si u kazdeho duvodu udelat tohle srovnani a uvidite, ze nemate zadne argumenty.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enr!qo 19. 7. 2005 16:06

2howard: A to koľko homo.parov už mohol adoptovať dieťa, že môžem robiť už to porovnanie.

Podľa mňa homosexuál vychová homosexuála. Pre dieťa to bude dokonca normálne, že on má dvoch ockov?! To dieťa vyrastie v utrpení a v posmechu iných "normálnych" detí.
Athlon +1700 /1,4@2,0Ghz/166x12,
Asus A7N8X-E Deluxe,
2x512 DDR 500 A-Data,
160GB Maxtor SATA,
80GB WD PATA,
Sparkle 6600GT 128MB AGP,
"TT" Tsunami + enermax EG425AX Noisetaker,
DVD-RW LG 4120B, CD-RW Teac 540E, 19"lcd vs vp191s,
Benq x730
enr!qo
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kysa 19. 7. 2005 18:40

enr!qo píše:2howard: A to koľko homo.parov už mohol adoptovať dieťa, že môžem robiť už to porovnanie.

Podľa mňa homosexuál vychová homosexuála. Pre dieťa to bude dokonca normálne, že on má dvoch ockov?! To dieťa vyrastie v utrpení a v posmechu iných "normálnych" detí.c/quote]

A na to, že hosexuál vychová homosexuála přišels jak? S homosexualitou se člověk narodí.

To že to pro to dítě bude normální je jedině dobře, protože bude ubývat takových jakej seš ty a lidi si začnou uvědomovat, že to není nakažlivá nemoc.

Bohužel máš nejspíš pravdu v tom, že bude ten špunt terčem posměchu.
Kysa
Čtenář

Odeslat příspěvekod Matik 11. 8. 2007 09:47

Já bych jim děti do výchovy nedával. Zajímalo by mě, jak se to kontroluje. Po rozvodu heterosex. manželství může dostat dítě do péče muž, který pak třeba ani nemusí reg. partnerství uzavřít a vychovávat dítě ve společné domácnosti dvou otců.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 11. 8. 2007 09:50

Homosexuálové ? ... OK, Reg. partnerství ? ... OK, ale děti jim do výchovy určitě nesvěřovat ! :pozor2
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků