Zapomínáte na narozeniny svých blízkých, na výročí apod.?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Koby 24. 6. 2005 12:13

Satane se mi, je to hodně trapný, ale abych si to dával do nějakých upomínek, to zase ne. To snad rači zapomenu :-) Když zapomenu, tak se stavim třeba o dva dny pozdějc a vždy se z toho pokusim nějak slušně a pokud možno vtipne vykroutit..
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 6. 2005 18:27

jo s tim mam problemy.. co nemam uilozeny v mobilu na to proste zapomenu.. a nebo kdyz nahodou vidim v kalendari podezrely jmeno tak taky si vzpomenu, ale jinak ne no :(
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 21. 2. 2007 05:15

Nezapomínám. Ale manželovi se včera podařilo dokonale zazdít výročí svatby :(
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 21. 2. 2007 07:25

Většinou si na takové věci vzpomenu, ale pro všechny případy si to ještě píšu do kalendáře.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 21. 2. 2007 09:25

no ja zapominam celkem neustale. hlavne proto, ze nevim kdy ti dotycni vubec ty narozeny ci vyroci maji
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod r.polasek 21. 2. 2007 10:34

Já zapomínám a je mi to vyčítáno. Asi s tím budu muset něco udělat, ne si to pamatovat, ale nastolit sankce za vyčítání :D
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 21. 2. 2007 11:23

na vsechno zapomenu :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 2. 2007 12:24

svátky vubec neřeším, pomáli ani nevím kdy mám ten svůj... A jinak celkově mě ty oslavy moc neberou, pokud se tam brutálně nechlastá :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod marz 21. 2. 2007 12:26

Taky svátky nějak neslavím. Ale na narozky většinou nezapomínám. Nějak si na ně většinou vzpomenu, nebo mi je někdo připomene.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod r.polasek 21. 2. 2007 13:09

Celé mi to přijde jako blbost něco takového slavit. Stačí pak s dotyčným zajít zachlastat a je oslaveno :)
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 2. 2007 13:27

a taky se uvás projevilo (u mě poprvé letos) že vás ani ty Vánoce moc neberou?? Jako malý sem rád zdobil stromek, letos bych se bez něj klidně obešel... a že se dárky rozdávají, to potěší ale, ale.... :o
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Vencos 22. 2. 2007 01:53

Naposled jsem zapomněl na její svátek :cry: (a to sem jí ten den eště viděl ) :cry: Taky sem se dlouho omlouval...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 22. 2. 2007 16:44

Neni moc dat, ktera bych si potreboval pamatovat. Treba sem si nikdy nepamatoval presny narozeniny mych rodicu :oops
Ty, ktere si pamatovat chci, ty si pamatuju, i kdyz si je pro jistotu taky zapisu do mobilu
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 2. 2007 18:01

Kromě data narození obou rodičů se nepamatuju absolutně na nic. Jediný smysl mají podle mě narozeninové ožranpárty významnějšího charakteru, oslavám jiných svátků či výročí opravdu neholduju.

Odeslat příspěvekod marz 22. 2. 2007 18:31

Tak jsem vcera zapomel na svatek mamky a segry - no co, stava se, a dnes jsem si vzpomel na svatek kamose (teda byl mi pripomenut :-) )
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka