Nejoblíbenější sexuální praktiky

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 7. 2. 2006 23:07

k tematu mimotematnimu :

bic, remena, latex, klepeta ... ja ja ... das ist super :-) krajky ? .. roztrhat a neresit ;-) ..

tema tematni : na Tucnaka :-D ... . ne ne .. sexualni praktika .. to je problem v tom definovat co je poloha a co je praktika, protoze to leze dohromady, takze praktiky mam rad vsechny az na analni sex, ten moc boli ;-) ... jak jednu tak druhou stranu ...

edit : odmazano co bylo psano ;-) a pridano co psano nebylo :-)...
Naposledy upravil 2Pix dne 8. 2. 2006 00:10, celkově upraveno 1
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 8. 2. 2006 00:46

sve praktiky tu radeji psat nebudu, ale vzpomel jsem si na jednu scenu z filmu Tomcats...

dotaz: co mas pri sexu nejradeji?
od: kdyz me zenska dokaze prekvapit
dot: jak to myslis?
od: no, jednou jsem sbalil nejako studentku krestansky skoly, byla uz trochu na mol, no a rozdavali jsme si to v aute, kdyz tu se ji neudelalo dobre, vyklonila se z okynka a zacala zvracet
dot: hm, tak to jsi potom musel prestat, ze?
od: vubec ne, jak zvracela, tak tam dolu proudily takovy skvely tlaky, ze jsem naopak jeste vic pritlacil, ani si nedokazes predstavit jak to bylo zvrusujici...

:D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 8. 2. 2006 01:12

JOOOO ... ten film byl hustej :-D ...

hlavne "rekni ty tri sladky slova" :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vincent 8. 2. 2006 10:15

koukám že ten film si asi budu muset sehnat :D
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 8. 2. 2006 20:17

Tomcats? myslím, že jsem to viděl, nebylo to přeložený do šestiny jako svůdnici nebo tak něco?
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 8. 2. 2006 23:07

supersvudnici ;-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 09:22

Jojo, tak to jsem viděl :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 09:55

já ne :) ale název supersvůdníci už mě aspoň něco říká :D
Vincent
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků