Lze poznat homosexuála?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 15:53

adamek.jan píše:Prekvapilo me ze v dnesni dobe nekdo urcuje sexualni orientaci podle upravy vlasu; fascinuje me postoj uzivatele S-Tony k homosexualite jako takove.

Ale né, buzeranti jsou fajn. Aspoň zbude více ženských pro normální chlapy :wink:
A ty mi chceš tvrdit, že například kadeřníci z pořadu "Vypadáš skvěle" nejsou teplí? Podívám se a vidim. Mám na homosexuály šestý smysl. Poznám ho na sto honů. Vždy někoho označím jako homo, nikdo mi nechce veřit a nakonec se to potvrdí.
Nehodnotím jen podle účesu, ale vůbec celkový vzhled, pohyby,držení těla,výraz tváře, chování. Poznám to a basta....

//Marek L: Diskuze byla oddělena z tématu Gelování vlasů
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SDR 25. 5. 2005 16:04

S-Tony píše:Podívám se a vidim. Mám na homosexuály šestý smysl. Poznám ho na sto honů. Vždy někoho označím jako homo, nikdo mi nechce veřit a nakonec se to potvrdí.
Nehodnotím jen podle účesu, ale vůbec celkový vzhled, pohyby,držení těla,výraz tváře, chování. Poznám to a basta....
SDR
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 16:15

Na základce jendoho(to se mi potvrdilo asi po 12 letech), ne střední škole dva(tam to bylo jasný hned,pak mi řekli že chodí spolu), na výšce tři(jeden z nich profesor) a jinak přibližně 4. Na brigádě v práci a tak.
Jendou jsem se spletl, nebyl to teplouš,ale *****!
Je pravda, že dneska je to obtížnější než kdysi. Všudem kolem je spouta velice zvláštních jendiců u kterých orientaci nelze na první pohled určit.
Ale to aby to nebylo špatně pochopeno. Já po nich nekřičím že jsou to buzeratni. Říkám to jen přátelům. Nebo si to nechám pro sebe. Tím že jsem na někom poznal, že je buzerant, jsem mu život nezničil.
Nikoho nešpiním. Jen to prostě poznám.......
Naposledy upravil S-Tony dne 25. 5. 2005 17:03, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 25. 5. 2005 16:41

S-Tony, je mi Te lito.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 17:06

Ale tím odhalením nemám na mysli, že všem řeknu že je to teplouš!
Vím to jen já a nějaký kamarád.
Nikomu život neničím.
Já nevim, ale přece každý trochu inteligentní člověk pozná teplouše!
V čem je problém?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 25. 5. 2005 17:14

Inteligentni clovek ale take chape, ze jsou to lide a ne "teplousi"!
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 17:25

Teplouš je to nejmilejší ozančení hned po Homosexuál!
Homosexuál se špatně píše tak píšu teplouš. Je to běžně užíváný výraz.
Úprava příspěvku >>
Ale tím odhalením nemám na mysli, že všem řeknu že je to "člověk"!
Já nevim, ale přece každý trochu inteligentní člověk pozná "člověka"!
>> Snad se tady nebavíme o lidech , ale o určitě skupině lidí. Jak jim mám tedy říkat aby to nikoho nepohoršovalo?
Možnosti jsou: Homosexuál,Homouš,Gay,Buzerant, Teplouš.
Asi ten Gay? Ale Gay se v jiných zemích používá taky jako nadávka?
Teď fakt nevím. Když o nich píšu tak je nějak označit musím, jinak by se nevědělo o kom píšu.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X_soft 25. 5. 2005 18:44

Ja mam teda zkusenost, ze ne kazdyho buzika poznas.Na zakladce sme meli ve tride co ja vim dva.Mozna sem je ale jeste tenkrat nerozeznaval, pac to sou oba hrozny posukove a kreteni.Kamaradili jen s holkama, kdyz se jim neco stalo tak vejskali jako zensky a alas meli taky takovej zzenstelej.Jenze kdyz je jim 15, tak jeste nevis jestli treba jen nemutujou a oni sami si taky teprv zacinaj ujasnovat, kam ho chtej strkat..Po nekolika letech sem se s tim jednim potkal u kamosky na parbe a on tam mel ssebou svyho pritele a na tom to zase vubec poznat nebylo, tak nevim.Ale zase se mi libilo, ze se k nim vsichni chovali uplne normalne.Kazdej tam byl s partnerkou, jenom Honza s Petou(to byl ten kluk) a bylo to uplne ok.Vsichni se snima bavili jako nic.Tak sem se tam s nima bavil a zjistil jsem asi cim to je.Normalne sem se jich ptal, jestli taky ve vztahu rozeznavaj mamu a tatu.A prej jo a to vsechno vysvetluje.Honza byl totiz mama a proto je asi tak zzenstelej a ma trochu odlisnej hlas.Sice to nevysvetluje to jakej je kreten, ale to asi s tim, ze je teplej nema co delat...No tak asi tak.Nooo popravde to maj tezky-nechtel bych ve vztahu delat mamu:)...a co vy?
X_soft

Odeslat příspěvekod adams 25. 5. 2005 20:52

No, myslel jsem že jo, ale u Cupáka nebo Vašinky mě to dorazilo.. Zato Jaroušek Čejka ji má jako z praku, to stačilo aby otevřel hubu. U pana Fischera mě to taky nepřekvapilo.

Naopak Václav Klaus se překvapivě jeví jako hetero. A když si vzpomenu na Sládkův televizní výstup s "Myslíš tu růžovoučkou knížečku žabičko zelená?", tak asi nejsem sám, komu se tak uplně nezdál.

Tak si to přeberte. Pokud se navenek chovají normálně, tak to asi nepoznáte. Pokud to přehánějí tak, jak to umí předvést Martin Zounar, tak jsou jasní a nemohou se divit tomu, že to budí ... řekněme rozruch.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 25. 5. 2005 21:26

S-Tony píše:
adamek.jan píše:Prekvapilo me ze v dnesni dobe nekdo urcuje sexualni orientaci podle upravy vlasu; fascinuje me postoj uzivatele S-Tony k homosexualite jako takove.

Ale né, buzeranti jsou fajn. Aspoň zbude více ženských pro normální chlapy :wink:
A ty mi chceš tvrdit, že například kadeřníci z pořadu "Vypadáš skvěle" nejsou teplí? Podívám se a vidim. Mám na homosexuály šestý smysl. Poznám ho na sto honů. Vždy někoho označím jako homo, nikdo mi nechce veřit a nakonec se to potvrdí.
Nehodnotím jen podle účesu, ale vůbec celkový vzhled, pohyby,držení těla,výraz tváře, chování. Poznám to a basta....

zi]//Marek L: Diskuze byla oddělena z tématu Gelování vlasůl/i]

tak to si mozeme ruky podat. ja gayapoznam skoro bezpecne. plati presne to co pises aj ty, ked niekoho oznacim nikto mi neveri, ale nakoniec sa odvany moderny gay prizna :)

len pri lesbickach mam velmi nizku uspesnost. nevie niekto poradit? nerad by som sa pri dvoreni citil trapne.
Naposledy upravil a dne 25. 5. 2005 21:30, celkově upraveno 1
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mývalice 25. 5. 2005 21:27

Vašinka a Zounar taky :?:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 25. 5. 2005 21:50

Myvalice píše:Vašinka a Zounar taky :?:>/quote]

Vašinka jo...

Ale Zounar, to je nedorozumnění.

psal jsem "jak to umí předvést Martin Zounar", nikoliv jak to dělá Martin Zounar.

Kdo si pamatuje na jeho scénku z užnevimjakého zábavného televizního pořadu kde si ke snídani "vařili homosex, tedy šunku s vejcem, akorát trochu víc přihřátou", ve kterém pro sichr i s kolegou nakonec přibehli s partnerkama snad pochopil, jak jsem to myslel :)
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 25. 5. 2005 23:08

Ale notak, ne vždy poznáte každého homosexuála, pokud nesdílíte jejich praktiky. Ptal jsem se na to kamaráda, jak se vlastně poznají (a do toho kluka by to nikdo neřekl, žádná vykroucenina, nic takového), a řekl, že stačí delší pohled do očí, že tak se to vždy pozná jednoznačně. Ale i tak to chce rozlišovat dvě skupiny: jednu feminní a tu druhou maskulinní, tzn. přirozenou. U takových byste to do nich nikdy neřekli – nehází totiž rukama, neječí, nechodí v nejnovějších módních výstřelcích, nic takového, prostě normální chlapi, kteří akorát spí s muži.
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 25. 5. 2005 23:22

adams píše:Kdo si pamatuje na jeho scénku z užnevimjakého zábavného televizního pořadu kde si ke snídani "vařili homosex, tedy šunku s vejcem, akorát trochu víc přihřátou", ve kterém pro sichr i s kolegou nakonec přibehli s partnerkama snad pochopil, jak jsem to myslel :)e/quote]

To jsem asi neviděla, ale viděla jsem Nikdo není dokonalý, kde Zounar předváděl, jak po něm režiser chtěl, aby předvedl intimní scenu - "...jako králíček...".
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 6. 2005 15:17

Homosexuál je taky s největší pravěpodobností chlap, který se rád díva na seriály pro ženy (např. telenovely) :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků