Lze poznat homosexuála?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Hooter 28. 4. 2010 14:29

mtmccox2 píše:Celkem mě zajímá, co jako znamená, že se mu "líbí" kluci 8-D

Já rozlišuju 3 stupně. A každej chlap si může udělat self-test.
Stupeň 1: chlapi se mi líbí, záleží na upravenosti, čistotě, kultivovanosti atd. Tzn. např. se člověk zastaví déle na fotce pěknýho chlapa v časopise a dívá se na ni déle než na pěknou ženu nebo když vidím pár muž-žena, sklouzne pohled automaticky na muže - ale to už je přechod ke stupni 2.
Stupeň 2: muži mě přitahují: toužím jít na pivo s určitým klukem, chci být co nejvíc a nejdéle s ním, těším se, až ho uvidím atd.
Stupeň 3: muži mě vzrušují: toužím ho objemout, ojet, přilepit se na něho, pohladit atd. a většinou už mám u toho erekci a zvlhnu.
Teď se ptám odborníků na mužskou homosexualitu - diskutérů, který stupeň se dá ještě považovat za normální a zda existují plynulé přechody, či zda jsou čistí homo a čistí hetero. Mají např. někteří heteráci tendenci ke stupni č. 2? Tato škála je můj výtvor, není založena na vědec. výzkumech, někdo řekne, že je blbá, ale mně se celkem líbí a vyhovuje mi.
all you need is love
Hooter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 4. 2010 14:34

Slonik píše:Jen tak na okraj - lidská pitomost je naprosto nekonečně nekonečná - viz například http://www.novinky.cz/koktejl/166315-po ... onovi.html :oboze

A od té doby nesmíš do polska :D
Hůtr: odborníci ti pochopitelně řeknou, že ani jeden stupeň není normální. :lol:
Naposledy upravil trent dne 28. 4. 2010 14:36, celkově upraveno 1
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 28. 4. 2010 14:36

Hooter píše:
mtmccox2 píše:Celkem mě zajímá, co jako znamená, že se mu "líbí" kluci 8-D

Já rozlišuju 3 stupně. A každej chlap si může udělat self-test.
Stupeň 1: chlapi se mi líbí, záleží na upravenosti, čistotě, kultivovanosti atd. Tzn. např. se člověk zastaví déle na fotce pěknýho chlapa v časopise a dívá se na ni déle než na pěknou ženu nebo když vidím pár muž-žena, sklouzne pohled automaticky na muže - ale to už je přechod ke stupni 2.
Stupeň 2: muži mě přitahují: toužím jít na pivo s určitým klukem, chci být co nejvíc a nejdéle s ním, těším se, až ho uvidím atd.
Stupeň 3: muži mě vzrušují: toužím ho objemout, ojet, přilepit se na něho, pohladit atd. a většinou už mám u toho erekci a zvlhnu.
Teď se ptám odborníků na mužskou homosexualitu - diskutérů, který stupeň se dá ještě považovat za normální a zda existují plynulé přechody, či zda jsou čistí homo a čistí hetero. Mají např. někteří heteráci tendenci ke stupni č. 2? Tato škála je můj výtvor, není založena na vědec. výzkumech, někdo řekne, že je blbá, ale mně se celkem líbí a vyhovuje mi.


Alé, né, já jsem se ptal na toho slona! :-[ :oboze
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 4. 2010 14:39

Asi obviněný slon přebral politikovi jeho milovaného slona.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 28. 4. 2010 15:01

Beztak mu slo o to, ze ma vetsiho chobota
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 4. 2010 15:04

Takže závist a nejprimitivnější chlapský mindrák.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hooter 28. 4. 2010 15:57

mtmccox2 píše:Alé, né, já jsem se ptal na toho slona! :-[ :oboze


Jo, to mi nedošlo, já jsem myslel, že se ptáš obecně. Ten článek jsem jen rychle přelítl, prtože Právo a Spravedlnost mě teda nezajímá. Ještě by se mohli jmenovat Čistá krev a Bílá rasa.
Naposledy upravil MgX dne 28. 4. 2010 19:11, celkově upraveno 1
Důvod: opravena citace
all you need is love
Hooter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 4. 2010 17:52

Čistoskvoucí rasa. Aby bílá, bílá byla. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 4. 2010 20:09

hooter: tak si to prečti, protože v článku citovaný pán imho svojí pitomostí překonává i madam Sowinskou, která je k smíchu celé Evropě.

trent: v Polsku jsem nedávno byl - možná proto, že jsem z tohohle nějak vyrostl :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 4. 2010 20:55

Hooter píše:Já rozlišuju 3 stupně. A každej chlap si může udělat self-test.
Stupeň 1: chlapi se mi líbí, záleží na upravenosti, čistotě, kultivovanosti atd. Tzn. např. se člověk zastaví déle na fotce pěknýho chlapa v časopise a dívá se na ni déle než na pěknou ženu nebo když vidím pár muž-žena, sklouzne pohled automaticky na muže - ale to už je přechod ke stupni 2.
Stupeň 2: muži mě přitahují: toužím jít na pivo s určitým klukem, chci být co nejvíc a nejdéle s ním, těším se, až ho uvidím atd.
Stupeň 3: muži mě vzrušují: toužím ho objemout, ojet, přilepit se na něho, pohladit atd. a většinou už mám u toho erekci a zvlhnu.
Teď se ptám odborníků na mužskou homosexualitu - diskutérů, který stupeň se dá ještě považovat za normální a zda existují plynulé přechody, či zda jsou čistí homo a čistí hetero. Mají např. někteří heteráci tendenci ke stupni č. 2? Tato škála je můj výtvor, není založena na vědec. výzkumech, někdo řekne, že je blbá, ale mně se celkem líbí a vyhovuje mi.

Já bych něco tak individuálního neškatulkoval. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod bukvoun 30. 4. 2010 21:08

moment, podívám se do zrcadla... Asi ne. :-\

-- 30 dub 2010 22:08 --

tedy vaše starosti... :roll:
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 30. 4. 2010 22:07

Hezká přezdívka - mimojiné. :nenapadne

Pro někoho to může být důležitá starost. Některým homosexuálům by se jistě hodilo mít "gaydar", aby poznali toho svého bez toho, že on sám na to bude nějak výrazně poukazovat určitými rysy, které se s homosexualitou stereotypně asociují. :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod suk 30. 4. 2010 23:11

Co prezdivka, v profilu ma jako jeste dalsi clovek chatovani s milymi lidmi, jestli nejste chlapci nejaci fejci ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 30. 4. 2010 23:30

Teď si mě odhalil, suku, mám novou přezdívku, ta stará byla blbá. Co to je fejci, to je jako bejci?
FAKE: someone who is not what or whom they say they are (Cambridge advanced learner's dictionary 2nd ed. p 448). Je vidět, že se mám co učit. Ale ten spelling je dobrý. Fejk, to byl ředitel pražské ZOO, ne?

-- 01 kvě 2010 00:43 --

Majkl vP. píše:Hezká přezdívka - mimojiné. :nenapadne

Pro někoho to může být důležitá starost. Některým homosexuálům by se jistě hodilo mít "gaydar", aby poznali toho svého bez toho, že on sám na to bude nějak výrazně poukazovat určitými rysy, které se s homosexualitou stereotypně asociují. :-]

Díky, ^^ já si ji změnil, přiznávám se. ale už ji měnit nebudu. Je to lepší hezky česky a ne ta stará anglická. Btw co budete dělat o weekendu? Balit baby? :potichu
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 5. 2010 20:22

Balit chlapy přeci. ;-) Do koberce, jako to dělala královna Koloběžka.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků