Způsob seznamování

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod glory 24. 5. 2005 18:29

Byli jste někdy při seznamování natolik zoufalí, abyste využili služeb seznamovací agentury nebo nějaké seznamky? Nebo se tohoro bojíte a spoléháte na osobní kontakt s tím pravým? Já měl zatím štěstí, takže jsem seznamky nikdy nepotřeboval.
glory

Odeslat příspěvekod Mývalice 24. 5. 2005 18:34

glory píše:Byli jste někdy při seznamování natolik zoufalí, abyste využili služeb seznamovací agentury nebo nějaké seznamky? /quote]
:hm
Na seznamky ani inzeráty nevěřím. Spolehla bych se na seznámení přes kamarády.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra123 24. 5. 2005 18:46

Ja si myslim, ze v dnesni dobe je to uplne normalni zpusob seznameni.A v dnesni dobe si davaj inzeraty i lidi, kteti ti nedelaj z nouze ze by se neumeli seznamit jinak.Znam dva priklady, kdy se lidi seznamili pomoci inzeratu a v obou pripadech je z toho velice pevnej vztah. Ja sam jsem to take zkousel-spis ze zvedavosti, nez ze bych musel a musim rict ze se pres inzerat jde seznamit s inteligentnima a dokonce hezkejma holkama:)
Ondra123

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 5. 2005 19:24

Když mi bylo 18 byl jsem během roku na rande přes inzerát a seznamky asi 16 krát.Všichni měli holku jen já ne. Ale zřejmě to nebylo nic pro mně, protože ani jendo rande nevyšlo. Nedokážu se z úplně cizí osobu tak odvázat, abych byl v pohodě a navíc zábavný. Takhle se dokážu chovat jen ve společnosti svých přátel a právě tam jsem o rok později potkal svou holku. Přivedl ji jeden kámoš, trvalo to asi dvě hodiny a už jsem byli přilepení jeden na druhého.
Nikdy v životě bych na rande přes inzerát nešel. Z mého pohledu je to na nic. Abych holku nečim zaujal musím být v pohodě a to mi atmosféra při seznámení přes inzerát neumožňuje.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra123 24. 5. 2005 20:08

To je treba tvuj problem, ze se neumis odvazat, ale to nemusi bejt takhle u vsech.Navic se nemusis s tou holkou sejit jen jednou.Navazes kontakt a muzes se odvazat treba kdyz ji uvidis podruhy nebo potreti.Nemusis na ni skakat prece na prvni schuzce :lol:
Ondra123

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 5. 2005 21:23

Ondra123 píše:.Navic se nemusis s tou holkou sejit jen jednou.

No to je pravě to. Ty holky už po druhé nechtěly. Když jsem někde, bavím se a najednou se tam připlete fajn holka tak problém nemám.
Prostě to umělý rande mi nesedlo. Tedˇ už to nechávám na náhodě. Základ je chodit hodně do společnosti a na různe akce.
Jeden kamarád má poboné zkušenosti jako já.
16 holek přes seznamku:
- 3 hledali sponzora (nafintěné pipky)
- 3 byly praštěné (vnímaly svět úplně jinak)
- 2 byli promiskuitní a řekli mi že si hledají jen dalšího milence
- 1 vypadala jak chlap
- 1 neuměla pořádně česky
- 1 se chtěla odstěhovat na hory a chovat kozy
- 1 ze měn chtěla udělat jehovistu
- 2 vzájemná nesimpatie
- 1 hledala kámoše
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 5. 2005 23:40

myvalice pod se seznamit pres forum :) chci te poznat :)
jinak tomu moc neverim temhle seznamkam ale vim ze to funguje ale nepotrebuji :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 25. 5. 2005 11:48

NO seznamku jsem fakt nepotreboval. K moji nynijsi pritelkyni jsem se dostal na chatu. A jsme spolu max spokojeni uz 3 roky a neco malo.
Kazdy ale nemusi myt dispozice an osobni seznamovani, tak proc nevyuzit seznamku. Kdyby nebyla potreba, nikdo by ji nevytvoril ne?
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod figgi 25. 5. 2005 22:31

Seznamka? proc ne, je to jen jinej zpusob, ale jde o uplne stejny lidi z party, spolecnosti tak jako z netu. Predchvili jsem byl venku na bruslich, sakra pozde co:), a mohl me zahlidnout kazdej, no a ted jsem tu a pisu, a pokud bych chtel nekoho poznat, coz jsem behem tech brusli treba nestih, tak napisu do seznamky, a heslo "brusle priste ssebou" ;), to je rozdil co.
No ne, jediny rozdil podle me je v tom, ze pri psanych hovorech, nazorech, nevidite dotycnemu do oci a on nevidi vam, ale spousta lidi se lip odvaze nejriv na netu zase, proto si myslim ze je to individualni, podle toho kdo co preferuje. Takze jednoznacne rict co je asi lepsi podle me nejde, je to fakt na kazdym a jeho dispozicich.
Pokud pak stesti preje, byva vsak zaver vzdycky stejny, protoze napr. mit deti po internetu proste nejde no ;).
Osobne jsem poznal dost lidi jak osobne, tak nejdriv na netu, myslim ze jak mluvim tak pisu, a vyjde to jiste nastejno tem, kteri jednaji podobne. Pro ty co maj zabrany,..je to nesmysl, piste jak vam jde rec, ruka, myslenka, co-koli, v realu budete stejni a nikoho tim neprekvapite. Tak ahoj.
figgi

Odeslat příspěvekod ALIbaba 26. 5. 2005 14:06

jj presne tak-uplne souhlasim.A jestli se nekomu stalo, ze s nim holka nesla na schuzku vic jak jednou(jak tu nekdo psal), tak je to spis k zamysleni... :hm
ALIbaba

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 3. 6. 2005 23:41

Ja se dost casto seznamuju na internetu a brzo budu i na diskuznim foru :D:D:D
ne vazne na internetu a pak schuzka ziskal jsem takto dost cenny a dobrych kamarady (nejen holky)
a jinak se snazim navazovat kontakty kde se da :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 16. 9. 2005 09:43

mám kámoše, kterej se seznámil přes inzerát s holkou a vydrželo jim to spolu strašně dlouho. Na druhou stranu, tohle je jedinej člověk, o kterým vím, že to takhle zkoušel. Já bych ten inzerát asi nedal. Jak tu kdosi psal, nedokážu se s takhle cizí osobou odvázat (a nepopírám, že je to mou povahou). Lepší je toho člověka nejdřív trochu poznat, třeba přes ten chat a teprve když o sobě trochu něco víte, tak se sejít. Jistě, že ti může přes net klidně kecat, ale tohle je riziko, se kterým se prostě musí počítat.
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 16. 9. 2005 11:15

Seznáme přes net? Ano, vyšlo mi to. Zatím jsem moooc spokojenej :-) Jenže je to o štěstí na koho narazíš. To já jsem měl.
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 16. 9. 2005 12:27

kolmi: a jak dlouho jste se znali jen přes Internet než jste se poprvé setkali?
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 16. 9. 2005 12:54

keane: 5 měsíců. hodně jsme se poznali za tu dobu
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků