Sex po telefonu

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zamis 17. 10. 2005 11:43

parkrat jsem to zkousel, ale naposledy se mi to trochu vymstilo. prisel jsem nad ranem domu z hospody a jeste se mi nechtelo spat. zavolal jsem proto jedne slecne, o ktere jsem vedel ze bude k tomu povolna. kecali jsme asi hodinu a potom mi zacala vypravet jakejsi nekonecnej erotickej pribeh. zavrel jsem oci, aby se mi to lip predstavovalo a ejhle.... vzbudil jsem se asi o hodinu a pul pozdeji. zajimavy, ze ona furt vypravela a ani neprislo divny, ze nejak moc nemluvim. od te doby na to kaslu.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 17. 10. 2005 18:02

Ja to vidim jako docela dobrej byznys.. Ty prachy co za to chtej...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petra987 14. 12. 2016 13:53

zamis píše:parkrat jsem to zkousel, ale naposledy se mi to trochu vymstilo. prisel jsem nad ranem domu z hospody a jeste se mi nechtelo spat. zavolal jsem proto jedne slecne, o ktere jsem vedel ze bude k tomu povolna. kecali jsme asi hodinu a potom mi zacala vypravet jakejsi nekonecnej erotickej pribeh. zavrel jsem oci, aby se mi to lip predstavovalo a ejhle.... vzbudil jsem se asi o hodinu a pul pozdeji. zajimavy, ze ona furt vypravela a ani neprislo divny, ze nejak moc nemluvim. od te doby na to kaslu.


Haha :lol: Je to skvělý příběh :lol: Víte, to byla holka, tak holky jsou dobré v kecání.
Petra987
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků