Veřejné mínění o homosexualitě

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod honzis 23. 5. 2005 23:51

Jak se díváte na homosexuálně zaměřené jedince? Odvracíte se od nich nebo je berete jako rovnoprávné občany? Já s nimi nemám žádný problém. Uznávám, že líbání dvou mužů na veřejnosti může mnoho lidí pobuřovat, ale nikdo si nevybral život, do kterého se narodil a nemůže za to, tak proč jim znepříjemňovat život? Jsou to přece také lidé.
honzis

Odeslat příspěvekod Luke 24. 5. 2005 00:12

Homosexualita je součástí společnosti stejně heterosexualita. A právě na homosexualitě je krásně vidět jak pokrytecká a zlá je církev. Ale to už patří do jiné diskuze.....
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 24. 5. 2005 07:04

Nemám s nimi žádný problém, jsou to lidi stejně tak jako já nebo kdokoli jiný. To, že mají rádi osobu jiného pohlaví z nich nedělá podřadnou osobu, taeda alespoň v mých očích, narozdíl od naší legislativy (která by se měla co nejdřív změnit, bohužel k tomu jen tak asi nějak brzo kvůli křesťanům nedojde :()
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubi 24. 5. 2005 09:39

ja taky nemam problem napriklad s homosexualnim lvem a ze jich po svete beha a maji stejna prava jako heterosexualni lvy. muzou od lvic adoptovat deti, delaji vse pro zachovani sveho zivocisneho druhu.... proste jsou uplne normalnim clenem spolecenstvi...
Rubi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 24. 5. 2005 10:27

Ja souhlasim s Lukem.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TOMBY 24. 5. 2005 12:04

@ Luke: plnej souhlas

Beru je jako kazdeho jineho. Nekdy muze byt v zivote heterosexual vetsi idiot jak nejakej homosexual.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 24. 5. 2005 17:11

Řekli jste to všichni z mně.
Jen malou poznámku: nikdy jsem nikomu nepřál nic zlýho, ale občas mně přepadne nikoliv nepříjemná představa že lze zařídit, aby se těm největším bijcům za "zdravou" společnost bez homosexuálů a zarytým odpůrcům registrovaného partnerství apod. rodily homosexuální děti ... tu a tam ....
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 24. 5. 2005 20:13

Asspen: tak to ale potom budou nejspíš chudáci trpící děti, do třídy na střední se mnou chodil jeden kluk, co měl neskutečně homofobní rodiče, kteří když se o něm dozvěděli, že je na kluky, zapomněli i na to, že je jejich syn.

Jinak bych ale homosexuály rozdělil do dvou skupin: 1. normální, nefeminní jedinci 2. vykroucení, neskutečně zšenštilí "chlapci", kteří se musí ukázat před každým objektivem. A obdobně u žen, ale naopak.
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 5. 2005 22:34

Pro mně je to obyčejná úchylka. Pedofil taky nemůže za to že je pedofil a všichni víme že je pedofilie úchylka. Je to vrozená vada, něco jako rozštěp.
Homosexulita je hříčka přírody. Podle mně se v buducnosti za pomocí genového inženýrství bude všem rodičům "opravovat genom ditěte".
Opraví se vrozené vady a nemoci a taky se opraví sexuální orientace. Pokud já vím tak ani homosexuální rodiče nechtějí mít homsexuální ditě(náhradní rodičovství). Ví co si museli v životě prožít a jsou staštni když se jim narodí malý heterosexuálek. Pokud si budou moci v budoucnu rodiče vybrat tak se budou rodit jen "normální děti".
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemur 25. 5. 2005 02:11

S-Tony píše:Podle mně se v buducnosti za pomocí genového inženýrství bude všem rodičům "opravovat genom ditěte".
Opraví se vrozené vady a nemoci a taky se opraví sexuální orientace
Lemur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X_soft 25. 5. 2005 07:15

Mne homousi vubec nevadi.Sice kdyz se na verejnosti libaj nebo chytaj za *****, tak to muze pusobit blbe, ale jinak mi to vubec neva.Jasne ze je to mentalni uchylka, ale v tomhle pripade se muzou zaclenit do spolecnosti a bejt ji prospesny.Porad sou na tom lip, nez naky mentalove, ktery vydavaj jen zvuky.Na teplousovi nepoznas, ze je teplous dokud ti ho tam nefoukne
X_soft

Odeslat příspěvekod Daft 25. 5. 2005 09:19

X_soft: Mentální úchylka? Vy jste se zbláznil – zkuste se raději podívat do nějaké knihy na vysvětlení tohoto pojmu, než jej znovu někde použijete.
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X_soft 25. 5. 2005 10:08

No uznavam, ze to neni presnej lekarskej vyraz, ale z naseho pohledu sou uchylove.Vy by ste soulozili s homosexualem a nepripadalo by vam to uchylny? A k tomu mentalni: Mentalni(psychycky) je to kazdopadne, vzdyt jinak oni postizeny nejsou.Organy maj zdrave a muzou klidne mit deti, takze je to mozkova porucha(a asi i geneticka).A to kdyz se nad tim zamyslite dost zavazna, protoze hlavni smysl toho ze tu jste je pokracovani vaseho rodu.A kdyz si budou navzajem vystrikavat kakaove dirky, tak asi moc potomku mit nebudou...
X_soft

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 10:45

Daft píše:X_soft: Mentální úchylka? Vy jste se zbláznil – zkuste se raději podívat do nějaké knihya/quote]

Všichni víme že za homosexualitu můžou chromozony a člověk se s tím naordí.
Ale stejně je podle deifnice úchylky homosexualita úchylkou. Úchylák je něco co vybočuje s řady. Je to něco co je ve společnosti zastoupeno v menšině, co není normální. Nomrální je to na čem se většina schodne . Je to kategorie do které se většina vejde. Normální je většina a z řady přece vybočuje menšina.
Např nomrální je mít rodinu a děti. Kdo jí ve 40 nemá je brán jak podivín. Nomrální je mít práci a neflíkat se po ulicích. atd. Nomrální je taky být heterosexuál. Homosexualita je tedy úchylka, protože ji praktikuje menšina a taky proto, že v sexuálním životě praktikují něco jinak než většina. Většina spí s opačným pohlavím. Menšina spí se psy, z dětmi, z mrtvými a taky se stejným pohlavím. Homsoexualita se podle mně do charakterisktiky úchylky dá zařadit...........
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 25. 5. 2005 11:21

Daft píše:Asspen: tak to ale potom budou nejspíš chudáci trpící děti, do třídy na střední se mnou chodil jeden kluk, co měl neskutečně homofobní rodiče, kteří když se o něm dozvěděli, že je na kluky, zapomněli i na to, že je jejich syn.a/quote]


No pak měl nešťastník velmi nemocné rodiče. Spíš jsem to v původním příspěvku myslel tak, že by mnozí velmi rychle otočili. Tvůj příklad je důkazem, že jistě ne všichni.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků