Dupání=sex??!!

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Štefan 20. 5. 2005 20:51

Nedávno jsem se setkal s tím, že někdo nazval sex dupáním. Nikdo mi není schopen vysvětlit, jak sex s dupáním vůbec souvisí. Copak u toho všichni dupeme? Pokud jste někdo schopni srozumitelně vysvětlit tuto záhadu, napište, velmi mě to zajímá. Kvůli neznalosti tohoto významu jsem si užil nejeden trapas
Štefan

Odeslat příspěvekod Daft 20. 5. 2005 23:38

Nepochází tento výraz od králíků? :) Jinak stejný otazník visí nad bušit na buben.
Daft
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TOMBY 20. 5. 2005 23:43

No ja bych rekl, ze zivotem se k tomu nejak doslo od kraliku. Ze pry dupou jak kralici :-)) mi kdysi nekdo odpovedel na tvou otazku.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bigdoc 21. 5. 2005 00:09

[quote="Štefan";Nedávno jsem se setkal s tím, že někdo nazval sex dupáním. Nikdo mi není schopen vysvětlit, jak sex s dupáním vůbec souvisí. Copak u toho všichni dupeme? Pokud jste někdo schopni srozumitelně vysvětlit tuto záhadu, napište, velmi mě to zajímá. Kvůli neznalosti tohoto významu jsem si užil nejeden trapas /quote]

Co já vím, tak je to ostravský slang a takhle tomu říkali ostravaci na kolejích. Ale zas tak úplně od věci to není, zapoj fantazii a to, že dupat se nemusí jen nohama, a máš to.
bigdoc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 5. 2005 00:24

Já bych si to dovolil uvést na pravou míru :)
Dupat je převzato z polského jazyka, kde slovo dupa znamená zadek(*****). Občas zaslechnu i českou variantu, dupčit. U nás se používá věta třeba: "Ta se dupčí jak stará *****"
Dupat (dupčit) asi ve smyslu narážet zadkem při aktu o druhou osobu (sex ze zadu) nebo mít dupy(zadky) blízko u sebe. No prostě dupat :wink:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod bigdoc 21. 5. 2005 00:28

S-Tony píše:Já bych si to dovolil uvést na pravou míru :)
Dupat je převzato z polského jazyka, kde slovo dupa znamená zadek(*****). e/quote]

JO tak to je vono! Oni všichni ti chachaři jsou stejně šmrnclí pšonkama, tak proto tohle oni převzali. A zase jsem chytřejší.
bigdoc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 02:11

Kde se píše o dupání nohou? :)
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Chipsa 23. 5. 2005 20:20

Neni to to samy jako kdyz se tomu rika "louskat" :) leda ze by nejaka souvislost s oriskama(vajickama?) :D
Chipsa

Odeslat příspěvekod frtacker 19. 7. 2005 21:01

Zkus říct v plné tramvaji DUPÁNÍ a pak ŠUK**Í nebo podobné slovo a sleduj okolí!
frtacker
Čtenář

Odeslat příspěvekod Fido+ 19. 7. 2005 21:22

No jestli to souvisi s dupanim tak je to nemozne. Dupat se da za chuze nebo behu ale je vedecky dokazane ze zena s vyhrnutou sukni dela delsi kroky (a je tudiz rychlejsi) nez muz se spustenymi kalhotami. Takze dupani pri sexu praktikovat nelze.
:D :D :D
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 19. 7. 2005 21:22

jj jak dupou kralici ma byt jak se mas nebo tak neco :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lemur 19. 7. 2005 22:14

Moje teta kdyz se opije (na coz ji staci i dve sklenicky vina) zpiva obcast tuhle pisnicku:

"Ptas se jak mi dupou kralici?
Skvele! Pojd si poslechnout
Sevrene v dvojstupu
Obchazeji chalupu
Stastny usmev na lici
Tak nam dupou kralici!"

Ale jesli to ma neco spolecneho se sexem tak to opravdu nevim.
Lemur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Odin-20 20. 7. 2005 14:41

Daft píše: Jinak stejný otazník visí nad ai]bušit na bubenn/i].

To je jednoduchý, když prostě přírážíš :)
Odin-20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 17. 10. 2005 20:13

bigdoc píše:[quote="Štefan";Nedávno jsem se setkal s tím, že někdo nazval sex dupáním. Nikdo mi není schopen vysvětlit, jak sex s dupáním vůbec souvisí. Copak u toho všichni dupeme? Pokud jste někdo schopni srozumitelně vysvětlit tuto záhadu, napište, velmi mě to zajímá. Kvůli neznalosti tohoto významu jsem si užil nejeden trapas /quote]

Co já vím, tak je to ostravský slang a takhle tomu říkali ostravaci na kolejích. Ale zas tak úplně od věci to není, zapoj fantazii a to, že dupat se nemusí jen nohama, a máš to.a/quote]
mas pravdu pochazi to z ostravy :mrgreen: ale ze bych to pouzival to ne :pozor2
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rada_losik 25. 11. 2005 21:48

Nechci být nechutný ale viděli jste někdy dupat králíky? Ja je viděl jen běhat :D
Přesně jak pravilo staré proroctví :D
rada_losik
Čtenář

Další stránka