Nevěra: ano nebo ne?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod cumel30 1. 5. 2008 21:25

includes píše:Že by rozdvojená osobnost? :mrgreen:

Presne uhádol si :tleskani
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lukasoj 2. 5. 2008 06:19

spíš: že by kretén? :D

//Já bych chtěl poprosit všechny, aby zachovávali k sobě vztah hodný diskutujících jedinců z ,,čeledi" člověk. A vzájemné nadávky si nechávali (pokud je to nevyhnutelné) na přímý osobní kontakt.
Rád bych upozornil na jedno z pravidel tohoto fóra .... Není slušné urážet druhé....

Děkuji za pochopení MgX
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 2. 5. 2008 06:52

bombul píše:
LukasKoudak píše:chlap může, žena nesmí!!

Pcheeee... :shock: :-l

Pro všechny,kteří nesdílí názor bombulky,tak doporučuju Persepolis od Marjane Strapiové,hlavně jeho druhý díl.Když zjistíte,jaká má žena v Iránu práva,hned ji odpustíte i 3 nevěry,jenom proto,že jinde je to daaaaaaleko děsnější.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Revan 2. 5. 2008 11:57

to mi pripomina jeden vtip:
Manžel povídá manželce: Co bys dělala, kdyby se stala taková náhoda, že bys mě našla v posteli s jinou? A ona: A co bys dělal ty, kdybys mě našel v posteli s jiným? Manžel na to: No pozor, nepleť si náhodu s *****ím !!!
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 3. 5. 2008 15:59

LukasKoudak píše:spíš: že by kretén? :D

alebo ko..t :pozor
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Aneta17 13. 5. 2008 16:45

Hele, nevěra je dvojí. Ta naše, kdy vlasně o nic nejde. kdy šlo jen o okamžik, který v našem životě nic nemění. Pak je ta nevěra druhá. Ta jeho či její. Děsivá, šílená zrada. Ber to tak, že se to stává. Pokud je to před svatbou, je to na prd. Pokud po svatbě, je to běžná věc po které se nepátrá. A pokud Ti nevěra dodá pocit štěstí, tak si ji važ. Jsi tím pádem spokojený a to se odrazí i v rodině. Milý manžel a táta je lepší, než nevrlý neuspokojený pedant.......a pokud ti zahla ona. Nech ji, brzy přijde na to, že on je větší blb, než ten, kterého má doma...))))
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snowboarder 13. 5. 2008 18:21

lol tak to jsi řekla dost dobře, ale celkově ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod mbing 13. 5. 2008 19:54

U všeho, co se mi příčí, odsuzuju pouhé myšlenky i uskutečnění.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 5. 2008 21:00

tož jako něco pravdy na tom bude, Anetka asi ví :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod snowboarder 13. 5. 2008 21:16

mbing píše:U všeho, co se mi příčí, odsuzuju pouhé myšlenky i uskutečnění.

ten čas přijde ;-) .... bohužel :-|
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Aneta17 14. 5. 2008 08:38

Víte co je úžasný? Až před okamžikem jsem si všimla, že toto téma bylo otevřeno v dávné to době. Tak mě napadá otázka na autora: " Už si dospěl Ty k nějakému závěru? Už si byl nevěrný, už Ti byla nevěrná? Rozdýchal si to?" Já jen dodávám, pokud chceš být nevěrný a volný, nikoli podpantoflák, tak žij přirozeně. Od prvního okamžiku co se poznáte si zachovej svoje kamarády, kamarádky. mluv o nich, scházej se s nimi. Protože, pokud toto zkončí, přijdeš o svoje já. Po letech budeš litovat a jen těžko začneš žít volně. Bude Tě to moc mrzet. Budeš jen s ní. S ní starou, tlustou, nevrlou a unavenou a bude Tě mít stále na očích....nikdy z tebe slušný milenec nebude....)))) A to je přece škoda, sex a milování a pocit tepla potřebujeme všichni.....a my héteráci máme život těžký....moc těžký....mazel se hodí vždycky...

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jezek 14. 5. 2008 11:18

2Aneta:Nevěra je jenom jedna.Nevěra JE prostě nevěra.Pokud si člověk potřebuje dodat sebevědomí nebo zjistit,jestli ještě za něco stojí,stačí jakýkoli flirt.Ale nevěra=sbalené kufry a padej.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Aneta17 14. 5. 2008 11:50

Ježku, kolik Ti je?

Aneta17
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 5. 2008 12:24

To je zajímavá taktika - ptát se každého, kdo má jiný názor, na věk. 8-) Jinak pro účely věku máme kolonku v profilu.

Odeslat příspěvekod aquarkko 14. 5. 2008 15:03

ježku, a co je podle tebe flirt? :) a ten podle tebe nevadí?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka