Pomůcky

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dave_xop 21. 5. 2005 23:04

Tomby: Kolik Ti prosim Te je? Nejak mi nejde dohromady Tvuj skoro dvoulety bratr a Tve zkusenosti... ;-)
Dave_xop

Odeslat příspěvekod TOMBY 23. 5. 2005 18:07

Dave_xop píše:Tomby: Kolik Ti prosim Te je? Nejak mi nejde dohromady Tvuj skoro dvoulety bratr a Tve zkusenosti... ;-)

24. Bratr neni rozmar muj, ale mych rodicu preci :potichu :lol:
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 16. 10. 2005 17:42

Daft píše:Poslední dobou se osvědčila pouta :)-/quote]

jo tak ty bych chtel taky zkusit, je to super když partnerku dráždíš a ona nemůže dráždit tebe :wink:
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 10. 2005 23:10

muhahahaha ... tak na pomucky sem hotovej uchylak .. "vsechno co je po ruce se da pouzit" :-) .. ale jinak mam v "tajne skrysi" schovano zajimavou sbirku vecicek a pripada mi to uplne normalni :-) to bude asi tim ze sem trosku SM zalozenej :-)

btw : i knizka se da pouzit ... "Jazvickl .. to je kdyz si ho probouchnes do otevreny knizky" :-))) ...

edit : 2 _peper clovece.. ono to je dobry i obracene ... kdyz se nechas drazdit ... to pak mas chut znicit celej svet .. strasnej naval adrenalinu :-)))
Naposledy upravil 2Pix dne 16. 10. 2005 23:55, celkově upraveno 1
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 16. 10. 2005 23:45

ha :mrgreen: se to tu dneska nejak rozjelo :mrgreen:

2Pix Jazvickl :D trpaslik rulez co :mrgreen:

ja doma mam take dost veci ale dostal jsem vsechny k narozeninam od uchylnych kamaradu :mrgreen:
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 17. 10. 2005 08:14

2 2Pix: jo jasně, na to jsem zapoměl, to tě pak rozváže a ty bys ji nejradši, no teď nevim jaký použít slušný slovo ;)
chtíčem sežral :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 10. 2005 09:31

_peper : k smrti vo.... ... proste bys ji naucil prvnich 100 stranek kamasutry :-))) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod elit 17. 10. 2005 10:13

My jsme treba s kamaradem na jednnu stetku(sestrenice) pouzili i starou rezavou lampu a od psa vohlodanou nasadu od kostete. Takze ne vzdy plati pravidlo, ze je nutno jit do sexshopu a utracet majlant. Jde to i levneji.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod _peper 19. 10. 2005 16:23

2pix: jo asi nějak, tak, ještě jsem neměl kamasutru v ruce, mám vlastní hlavu :D
2 elit: ta vase sestrenicee má teď asi nechodí jinam než na gyndu nééé??? :( Co jste to za dobitky??
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 10. 2005 16:29

_peper ... to nic .. to je taky z trpaslika :-) ... mit vlastni hlavu .. ale obcas se tam dostas zajimavy veci ... nasel sem tam nejaky vecik tery by mne nikdy nenapadly ... a "it worx prfctly" :-) ...

to elit: checheche ... a co hupcuky a pavouk z autovvybavy ? :-D ...
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 19. 10. 2005 17:06

2 2Pix: zzajímavý věci??? už dlouho přemýšlím o tom, že se do ní podívám :) ale to bych pak nedělal noc jinýho než .....
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 10. 2005 17:46

nez by sis cetl a do prace by si chodil nevychrapanej ... a sem tam neajkej ten zarez od drapu v zadech :-)))))
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 19. 10. 2005 17:48

zařez od drapu mám i teď, občas :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elit 23. 10. 2005 15:50

_peper: kamarade, sestrenice se citi bajecne. Sice obcas krvaci, ale to se da prekousnout. Koneckoncu, ktera nekrvaci, ze?
Ani prodelany cisarsky rez v 16ti letech sestrenici na vitalite neubral.

Ale zpet k tematu, jine pomucky nez mnou uvedene nepouzivame.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tom-cz 24. 10. 2005 12:46

tak takhle dlouho jsem se fakt nezařehtal...hupcuky a pavouk :D :lol:
tom-cz
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka