Školka

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 2. 2008 21:40

copak ve školce by to děcko skazili??

Spíš myslím že by se dřív otrkalo ve společnosti ostatních dětí a ve školce taky něco naučí...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Player. 9. 2. 2008 21:50

MarkFX: Totiz deti v skolke robia tie najvascie hluposti a casto sa stava, ze neublizia nielen sebe, ale aj ostatnym. Mne jeden fagan hodil zelezneho anglicaka rovno do xichtu a odvtedy mam na cele jazvu(nastastie malu a slabo viditelnu).
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 2. 2008 23:14

taky sem ve školce rozbil kámošovi hlavu, ještě ted tam má asi 5cm jizvu, ale kámoši sme furt :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Mawe47 10. 2. 2008 09:31

ja deti nemam, tak nevim. Ale Jestli chce jit manzelka uz do prace, tak si vem ty zase nejake volno z prace a bud s ditetem doma ty. Vzdyt by to melo byt o dohodne a pokud uz do prace opravdu chce a tesi se tam, proc ji branit?

Ne kazda matka je na sve dite fixovana jako jina matka, kazdy clovek je jiny a ma jine potreby.

Co to vyresit nejakym kompromisem, ze by nesla do prace na cely tyden, ale jen treba 2 dny v tydnu a ty dva dny bud nejake jesle, nebo by sis to domluvil v praci ty. Urcite se da prace plus dite zkombinovat i jinak nez "jen dite" a "jen prace".

Maminka dodelavala atestaci kdyz sme byli se segrou malicke, takze kdyz bylo treba, byli sme v jeslich, nebo nas hlidalo pribuzenstvo, at sme doma
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Wracker 10. 2. 2008 11:21

Mawe47..tos to nemohla rict 20.5-05 ? :D
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 2. 2008 12:24

tak proč ty vytahuješ staré a davno zašlé téma vole??

tys měl asi hodně promile v sobě, to už byly spíš procenta :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 2. 2008 15:44

Pracoval jsem s kámošovo manželkou a když se jim narodila moje dcera, tak ona chtěla do práce za mnou taky co nejdřív. Tohle bude stejnej případ. Výhoda je, že tohle téma je vykopávka a touhle dobou už bysme mohli vědět tu skutečnou příčinu. Třeba to u nich už prasklo...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Wracker 10. 2. 2008 18:08

mark..protoze me zaujalo :-)
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 2. 2008 19:17

už myslíš jak zaopatříš své děti?? Můžu ti jít za kmotra?? :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Wracker 10. 2. 2008 20:30

tak deti planuju az za 15let tak pockej a do ty doby si to rozmyslim :-P
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod branda 10. 2. 2008 21:40

S-Tony píše:To dítě ještě nemá rok? Tak pardon já si myslel že se zde hovoří o školce kde chodí děti od 5 do 7 let.
A ono se zde hovoří o "jeslích" pro kojence!
Do jeslí dítě v žádném případě nedávat. Dítě má být s matkou co nejdýl. Ale jakmile má pět let tak šup s ním do školky.
branda
Návštěvník

Předchozí stránka