Jak si udobřit partnerku / zachránit vztah

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 1. 5. 2012 12:02

To je nepříjemný, ale ne neřešitelný...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arneee 2. 5. 2012 07:34

Možná jsem to vyjádřil nepřesně, ale bohužel jsem se zase nadmíru zpil, nicméně to bylo 2x za poslední dva týdny, ale stejně je to samozřejmě špatně, každopádně bojuju dál...
Arneee
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 5. 2012 08:40

Ožrat se 2x za dva týdny je celkem dost ... :-/. Měl bys do baru/hospody asi chodit s tím, že si budeš brát omezené množství peněz a jasným rozhodnutím kolik drinků si dáš (s tím, že to číslo by nemělo být vysoké).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 2. 5. 2012 17:57

Myslím,že je to marný...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 5. 2012 22:23

Komu neni rady, tomu neni pomoci. Jestli je toto ten boj s problemem,tak klobouk dolu. Ja bych povysil slonuv navrh. Co kdybys proste do hospody prestal chodit? Nebo co tam chodit a pit jen nealko?
Naposledy upravil trent dne 3. 5. 2012 10:12, celkově upraveno 1
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 5. 2012 07:24

Hmm, taky jsem znal jednoho, který za flašku vyměnil postupem času všechny své přátele, kamarády, manželku i dítě .... no a nakonec svoje játra díky čemuž získal ve svých 38 skromné ubytování v rodinném hrobě. Nic moc :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 3. 5. 2012 17:24

To ti nestačí si zajít do hospody na 1 nebo 2, pokecat s kámošema a jít domů? To se musíš ožrat? Jinak, souhlasím s klukama tady.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arneee 3. 5. 2012 23:08

Máte pravdu, aktuálně jsem se od té špatné soboty ničeho nenapil (v hodspodě jsem byl 2x), ale jsem bohužel takový ten kvartální alkoholik, holt to teď již musím vydržet, pokud by se opět nezadařilo, tak už bych asi šáhnul po antabusu - tam je poměrně velká demotivace se čehokoliv po první zkušenosti napít. Jsem hovado, ale hovado co má nějakou snahu, již jsem byl i za profesionálem. Taky ty játra, ledviny, mozek, záložní bohužel nemám...

Děkuju za příspěvky

Martin
Arneee
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 5. 2012 06:53

Martine, kvartální je jednou za 3 měsíce a nikoli 2x za dva týdny. To že jsi vyhledal odborníka je dobře, teď ještě dát na jeho rady a doporučení. A co slečna? Má ještě trpělivost?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 5. 2012 17:52

kdybych se opijel dvakrat za dva tydny, tak bych si piskal :-) Ale ono opit a opit. Ja se umim ovladat.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arneee 4. 5. 2012 22:56

Přítelkyně zatím má trpělivost nebo se s tím možná smířila, každopádně dnes jsem byli na Majales kde nebyl nikdo střízlivý, sfetovaný nebo oboje dohromady, kromě mě, beru to tedy jako velkou zkoušku, kterou jsem ustál...

Netvrdím, že jsem již přeskočil, uvidíme dále...

Martin
Arneee
Čtenář

Odeslat příspěvekod brzdil987 1. 11. 2013 10:40

Ja taky nemam zaklopku, ale kdyz vim ze uz to na me leze tak zacnu pit obycejnou vodu - s kamosem tomu rikame brzda a pomaha to.
brzdil987
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hoza.k 27. 3. 2015 21:39

dobry den mam problem pritelkine nastoupila do prace kde dela sjednim muzem jsou spolu zavreni cely den ve stanku a od te doby nam naz vztah nefunguje
hoza.k
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 27. 3. 2015 21:47

hoza.k základem je klidná komunikace s přítelkyní na toto téma.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 3. 2015 00:23

Lepsi na to prijit driv , usetris si spoustu casu. Holt jit jinam. Na svete je zenskejch.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků