Ako neriesit partnerkinych byvalych

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Breaker 5. 8. 2011 17:54

Za partnerku, ktorá by mňa a seba neustále nezaťažovala tým, čo už bolo, by som dal polku kráľovstva aj s koňom. :D A tuto kolega sa sťažuje. :D Nu, ľudia sú rôzni. :))
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 8. 2011 20:43

techseaman: A to si představ ty praktiky, které jí její bývalí dělali a o kterých se ti ani nesnilo :lol:
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 8. 2011 12:01

techseaman píše:ok, poviem to velmi hrubo. hnusi sa mi, ze si s kadekym neviazane uzivala predtym, ako spoznala mna, ako "najlepsieho, co ju kedy stretlo"...

Jestliže je její morální profil v rámci Tebou viděné (až) dramatické pokleslosti, pak je jediné řešení - hledej jinde, jinou.

-- 6. 8. 2011 13:43 --

Když to přeženu, tak nám tady vlastně naznačuješ, že ve Tvých očích je to děvka. Pak absolutně nechápu, co od sebe a od ní chceš. Jestliže se necítíš na vztah, kde partnerka má významně více sexuálních zkušeností a ještě - jak píšeš - z nevázaného sexu, jdi od toho.

Ono se říká, že která z žen byla velmi aktivní v mládí je pak dobrou manželkou - samozřejmě to platit nemusí. A muž vše musí umět rozdýchat, což si přiznejme, že ne každý zvládne.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weronikaw 16. 8. 2011 13:52

Já, jako holka bych ti poradila, aby si si s ní o tom promluvil. Sice ty její bejvalý už vymazat z jejího života nemůže, ale třeba tě může uklidnit, a říct proč se s nima rozešla, co jim neklapalo a naopak s tebou to klape. Být tebou já bych byla ráda, že je momentálně se mnou, a mně považuje za nejlepší. Jinak kolik těch vztahů před tebou prosimtě měla? Když se nad tou věcí tak stresuješ, tak možná ty si jich měl málo, a neumíš se vžít do její situace.
weronikaw
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 16. 8. 2011 16:02

jack: proste diky, to pomaha ;-)
mgx: tvoje prispevok sa moznej pravde priblizuje asi najviac, i ked si to nechcem priznat :-|
weronika: viedol som s nou o tom dlhe diskusie, ja sa cudujem, ze je este natolko trpezliva, ale ako to prekonat a nemat stale pred ocami? som velmi rad, ze je so mnou, je to skvela baba, ale tieto spomienky mi to kazia...a je pravda, ze ja som ich v porovnani s nou nemal viacej...
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 8. 2011 07:21

Vzpomínky? Na co? Říkáš, to jako by ti bývalý byli tvoji. Buď rád, že jsi rád.
Nevím, o čem jsi vedl dlouhé diskuze... Je to její minulost a tobě je do toho prd. Po pravdě, kdyby mi protějšek dělal scény kvůli mé minulosti, tak ho poslu tam, kde končí záda.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 18. 8. 2011 08:04

Já to vidím stejně, jako trent. A jeho rad se drž, to Ti radím s nejčistším svědomím.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 18. 8. 2011 10:43

trent, to by tak mohlo byt, keby si si je jej konanim uplne ista a stoji si za nim, ale co ked nie...? musi ho nejak obhajit
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 8. 2011 15:39

Čím si není jistá a co musí obhájit? To, že měla více sexuálních partnerů, než ty?
Není si jistá, jestli bylo správné žít promiskuitně? Hmm, no co, stalo se. Je to za ní a už to neodpáře a proč taky. A zkušenosti se hodí. A tohle vše musí obhajovat před Tebou? :-O

Nebo jsem asi správně nepochopil tu větu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 18. 8. 2011 18:37

Pokud by to byla děvka a tedy spala s nimi za peníze, vadilo by mi to taky. Bych si hned představil nějakýho slizáka a teď bych v ní měl být já? To ne.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 18. 8. 2011 19:45

jack-ved prave, slizak moze byt aj bez toho, aby sla za peniaze.
trent-zle si to pochopil, reagoval som na tvoje "aby ma dakam poslala"...to ze tak nespravila znaci, ze je ochotna so mnou o tom hovorit
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 19. 8. 2011 06:28

Ale já nevím, proč to rozebírat? Co po ní chceš? Ona svou minulost nesmaže a restart v tomto ohledu jaksi není možný.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 8. 2011 07:14

Proč se zbytečně patlat v minulosti? Žij tím, co je a plánuj, co bude. Když se tím budeš plácat, tak budeš na nejlepší cestě k neštěstí.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 19. 8. 2011 08:37

nevim & nevim
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 19. 8. 2011 08:47

Vis co? Rozejdi se s ni a najdi si pannu. Takovy zase obcas maj chut vyzkouset i nekoho jinyho... Stejne ti je tahle k hovnu, kdyz ji neveris....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků