Jaké máte zkušenosti s seznamka-praha ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 14. 6. 2011 17:14

PatrikChrz píše:
OS píše:markus48: A musí být panna. :D

To by jí muselo být 15 a to už je pro mě mladá. Ale nechci rozvedenou nebo s dětma.
I 20 ;)

A nevim co tady kdo do ceho taha obleceni, zmenu osobnosti, naroky a podobne...
kupovat novy obleceni kvuli zensky, aby se nejaka chytla? tak to *****
menit osobnost? tka to ***** dvojnasobne
naroky? nejaky bejt musej, to by taky moh vzit prvni babu co najde ozralou na nadrazi ne?

Ja Patrika neznam (jen obcas od nej neco prectu na foru), ale treba oproti S-manovi vypada ze aspon tusi co chce, snazi se pro to neco udelat a nema pocit, ze zensky sou jenom svine. Proste chce jen zenskou co na nem nebude zavisla, co si s nim bude vicemene rovna. To je spatne?

A ze nerad utraci? To ja zase naopak, utracim rad. Vetsina penez co se mi dostane do ruky hned zase zmizi pryc. Kdyz jich je malo, je to za jidlo. Kdyz jich je vic, jsou to nejaky drobnosti, doplnky a podobne co se hodej (kabel na opravu neceho, struny, palicky, toustovac, deodorant...), kdyz jich je hodne (hodne je na moje pomery treba uz i 5000), tak nejakou elektroniku, hudebni nastroj...... A co tim chci rict? Ze me to obcas i dost stve, ze pak na nic nemam. Radeji bych utracel na posledni kategorii, setrit by se dalo....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod OS 14. 6. 2011 17:40

suk: Ad oblečení: Vtip je v tom, že když jsem si vzal oblečení, ve kterém jsem vypadal dobře a nebylo drahé, značkové atd. Tak se situace obrátila a stalo se, že mě skoro balila ona. A místo brýlí jsem si vzal čočky, v brýlích vypadám nicmoc. Toť mé zkušenosti.

Jinak Patrik určitě ví co chce, ale podle příspěvků se moc nesnaží něco dělat. Tak mi to vyznělo a tak jsem to pochopil. Pokud je to jinak, omlouvám se. Ale i ta blbá seznamka je nějaká činnost. A abych jen blbě nekecal, můžeš zkusit http://www.prijdapotkej.cz/
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 6. 2011 17:56

it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 14. 6. 2011 19:39

mikicz: pořád jsme ještě na vlně teorie. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 6. 2011 20:37

mikicz + trent: zadarmo i žloutenku :), mrknu na to :D

-- 14. 6. 2011 20:39 --

OS: částečně vím co chci a pravda je, že bych pro to mohl dělat víc. Ale jaksi když nevidím smysl, obtížně se do toho přiměju :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 14. 6. 2011 21:36

suk: Ač říkáme co chceme, pořád ještě platí, že šaty dělají člověka. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod suk 14. 6. 2011 21:43

Ale porad jeste plati, ze i v totalne dementnich hadrech clovek muze sbalit babu :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod markus48 14. 6. 2011 21:45

ano, ale bud mas talent alebo nemas vysoke naroky, vtedy mozes byt obleceny aj ako bezdak
markus48
Čtenář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 6. 2011 22:01

Tak jsem na to koukal - akce nic pro mě zajímavého a navíc SE ZA TO PLATÍ a přijde mi, že ne zrovna málo

-- 14. 6. 2011 22:04 --

trent píše:suk: Ač říkáme co chceme, pořád ještě platí, že šaty dělají člověka. ;-)

Bohužel je to pravda :(.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod markus48 14. 6. 2011 22:08

snad si nemyslis ze ti niekto zaplati kurt alebo cln a vybavu len aby si sa ty zabavil
markus48
Čtenář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 6. 2011 22:28

ne? :shock: :D :D
Ale vážně - jo beru, jen mě přijdou ty ceny nic moc, třeba ten výlet na chatu - neodpovídající tomu servis (vícelůžkový pokoj, polopenze)
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 6. 2011 22:31

Jsem mladej zobák, kterej to s ženskýma neumí, ALE...

Není třeba ze sebe dělat modela. Ale vzít si na sebe nějaký hezký kalhoty, polotriko a sako + polobotky je dobrá volba - vlastní zkušenost. Ženským se to líbí a už jsem se několikrát setkal s výrazem údivu, že jsem na sobě měl "najednou" džínový kraťasy. :D

Důležitý je ženský naslouchat.Ale ne zas to udělat tak, že ji necháš mluvit a všechno odkýveš. Semtam přidej svůj názor, veselou historku, nebo třeba zmiň film/muziku, co máš rád. Pozor na druhý extrém - abys pořád jen nemluvil Ty. ;) A je také dobré si připravit pár začátků konverzace - nejhorší je, když je na schůzce ticho.

Vyber něco zajímavýho - vykašli se na kino, kavárnu, apod.. Co ji třeba vzít na procházku po parku, koupit jí decentní kytičku...?

Vykašli se na astronomicky krásné ženské. Možná jsem měl jen v životě strašně velkou smůlu, ale když jsem se zakoukal do nějaké astronomicky krásné, časem se z ní vyklubala kravka. Takže radím hledat si holku, která bude ladit oku, to ano, ale Miss to být nemusí. Znám plno Krásných žen, ale když to vezmu kolem a kolem, více si rozumím s těmi, které jsou hezké. Jsou takové...víc při zemi. :)

Počítej s tím, že do toho budeš muset něco dát. Nemyslím tím až tak peníze - i když jasně, rande něco stojí, ale když na to mám já, puberťák, kterej je téměř pořád bez práce, tak Ty jako pracující na to budeš mít taky. Spíš jde o to mít ochotu hledat kompromisy. Naprosto Ti rozumím, že sis vytvořil takovou kostru ideální ženský. Taky to tak mám. Ale že jseš to Ty, řeknu Ti tajemství - ideální ženská neexistuje, stejně tak, jako Ty nejsi ideální chlap. Vždycky se najde něco, co vám bude na druhém vadit.

Ještě doplním, že toto z mé zkušenosti platí na ženy oklo osmnáctky. Ale myslím, že kostra by mohla platit i na starší, Kdyžtak mě pánové opraví. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod markus48 14. 6. 2011 22:31

niekto hlada moznosti, niekto prekazky
ale kazdy je strojcom vlastneho stastia
markus48
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 6. 2011 22:32

PatrikChrz píše:ne? :shock: :D :D
Ale vážně - jo beru, jen mě přijdou ty ceny nic moc, třeba ten výlet na chatu - neodpovídající tomu servis (vícelůžkový pokoj, polopenze)

Když chceš brát, musíš dávat. A přece hned na první rande nepojedete na chatu. ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 6. 2011 22:53

hobitt píše: ideální ženská neexistuje, stejně tak, jako Ty nejsi ideální chlap. Vždycky se najde něco, co vám bude na druhém vadit.

Jsem si vzpomněl na scénu z "Lepší už to nebude" s Jackem Nikolsonem - skoro na konci "normální muži neexistují" (o ideálních se film vůbec nezmiňuje :mrgreen: )
PatrikChrz
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka