Jaké máte zkušenosti s seznamka-praha ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 6. 2011 23:03

Hele, ale beze srandy. Jestli čekáš, že se objeví ženská přesně podle Tvých požadavků, tak se pěkně načekáš...a možná se ani nedočkáš. ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Breaker 14. 6. 2011 23:06

PatrikChrz píše:
markus48 píše:modelka

Nemusí, ale musí být štíhlá. Nechápu, jak se můžou ženský dobrovolně "zprasit". Stačí mrknout na seznamky, jedna koule vedle druhé.
Ja zas nechápem, jak môže chlap, ktorý na to má, dobrovoľne vyzerať ako...no, povedzme zle, expresívne výrazy nie sú nutné. :-)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod trent 14. 6. 2011 23:10

Pěkně řečeno. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 6. 2011 23:13

+1, brejkr má srdíčko
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Breaker 14. 6. 2011 23:29

Ďakujem páni, idem na to zbaliť ženu. :mrgreen:
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod trent 14. 6. 2011 23:35

Teď už všechny slušný ženy spí, šviháku.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 6. 2011 23:37

Neslušný mají taky své kouzlo...
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 14. 6. 2011 23:38

markus48 píše:ano, ale bud mas talent alebo nemas vysoke naroky, vtedy mozes byt obleceny aj ako bezdak
predstav si, ani jedno ;) prave naopak....
Breaker píše:
PatrikChrz píše:
markus48 píše:modelka

Nemusí, ale musí být štíhlá. Nechápu, jak se můžou ženský dobrovolně "zprasit". Stačí mrknout na seznamky, jedna koule vedle druhé.
Ja zas nechápem, jak môže chlap, ktorý na to má, dobrovoľne vyzerať ako...no, povedzme zle, expresívne výrazy nie sú nutné. :-)
A co to vlastne znamena "vyzerat zle"? Neco jako "vypadat jako ostatni"?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Breaker 14. 6. 2011 23:42

trent: Iste, preto som rád, že fórum vydrží až do dňa nového! :mrgreen:

suk: Asi nerozumiem otázke...
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod suk 14. 6. 2011 23:46

Ja se tej ne ptam, co znamena "vypadat zle"... co je na tom k nerozumeni?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod trent 14. 6. 2011 23:51

Tak třeba bezdomovec vypadá zle. Nebo se ti snad jejich "styl" líbí?
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Breaker 15. 6. 2011 00:04

suk: Nerozumel som skôr tej druhej časti. Každopádne ti všeobecne platnú odpoveď ani nedám, pretože neexistuje. Konkrétne v Patrikovom prípade a v kontexte s citovaným príspevkom to môže byť tá evidentná podváha (v tejto téme sa písalo o nejakých 60 kilách na takmer 180cm a je to patrné aj z fotky). Z tej istej fotky (dostupná v plnej veľkosti na jeho stránke, uznávam, že môže byť staršia, no oblečenie na nej nebolo "ok" nikdy) a z tejto diskusie je potom patrný aj nulový vkus, či štýl pri výbere oblečenia (takisto nepropagujem oblek od Armaniho aj do postele, no typ "vesničana v meste" nechytí za srdce vôbec nikoho...).
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod OS 15. 6. 2011 00:27

Chudák Patrik, docela dostává. Nicméně to oblečení bych opravdu zkusil poladit. Rybka se také chytne jen chutného červíka. :D
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod markus48 15. 6. 2011 06:32

kedze ako odrazovy mostik sa da pouzit asi len fotka na webovych strankach z dovolenky tak len tak zbezne co ma napadne pri pohlade na nu

- vlasov uz mas pomenej, ja som vzdy hovoril ze ked by som mal ples tak vezmem ziletku a schvaluje mi to aj priatelka, urcite lepsie ako 3 vlasy na hlave
- ked uz mam menej vlasov skusil by som strnisko, nie bradu ala viking, strnisko sa zenam paci
- to tricko by bolo velke asi aj mne, sev na ramene mam byt na ramene a nie na lakti
- ladvinka je out uz asi 15 rokov
- ak su to kratke nohavice tak tricko von z nich, ak su to dlhe nohavice chyba mi opasok

inak pokial nemas sportovu postavu neobliekaj sa sportovo, nevizera to dobre
markus48
Čtenář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 6. 2011 07:16

Breaker píše: príspevkom to môže byť tá evidentná podváha (v tejto téme sa písalo o nejakých 60 kilách na takmer 180cm a je to patrné aj z fotky).

Trochu jsi mi ubral kila (mám 63) a přidal výšku (178)

-- 15. 6. 2011 08:03 --

markus48 píše:- vlasov uz mas pomenej, ja som vzdy hovoril ze ked by som mal ples tak vezmem ziletku a schvaluje mi to aj priatelka, urcite lepsie ako 3 vlasy na hlave

No, uvidíme ;)
markus48 píše:- ked uz mam menej vlasov skusil by som strnisko, nie bradu ala viking, strnisko sa zenam paci

Zkoušel jsem (spíše z lenosti) a kje to dost nepohodlné. Ale vím, že to funguje, kamarád-lovec přiznává, že s tím slaví úspěchy
markus48 píše:- to tricko by bolo velke asi aj mne, sev na ramene mam byt na ramene a nie na lakti

Vím, zvykl jsem si na tenhle styl, když jsem zhubl. To jsem měl 80 kg a o pár cm míň, byl jsem fakt koule. No a když jsem zhubl, zvykl jsem si vše nosit volné, není to zrovna "haute couture" ;), ale je to pohodlné :P
markus48 píše:- ladvinka je out uz asi 15 rokov

No jo, ale kam mám dát věci? Hlavně foťák. Mít ho celý den na krku nechci. Tašku/batoh už vůbec
markus48 píše:- - ak su to kratke nohavice tak tricko von z nich, ak su to dlhe nohavice chyba mi opasok

Tričko ven jsem nosil, když jsem potřeboval skrýt špeky. Nyní jsem rád, že nemusím a že mi netáhne na záda
markus48 píše:-
inak pokial nemas sportovu postavu neobliekaj sa sportovo, nevizera to dobre

Když ono je zo tak pohodlné ;)

-- 15. 6. 2011 08:12 --

OS píše:Chudák Patrik, docela dostává. Nicméně to oblečení bych opravdu zkusil poladit. Rybka se také chytne jen chutného červíka. :D

Ale v poho, já s tím nemám problém. Nechám si ii poradit. S řízením se dle těch rad je to už horší ;)
PatrikChrz
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka