Snížení výdrže

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 10. 2010 22:15

vic kokainu! :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 10. 2010 22:16

Hele tůpixla žije :)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 16. 10. 2010 22:26

Heh, ten podpis mě ohromoval, ještě když jsem byl na SF zaregistrován úplně čerstvě :-D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 10. 2010 00:15

decka .. ja ani nevim kdo ste :) .. natoz kdo sem ja :) ...

ja sem si precetl tejden starou zpravu od esa jestli jeste ziju :) .. tak sem se tu zasel podivat :) ...

ale kdyz uz sme OT: co takovej mbing, iwi, zamis atd? zijou jeste? :) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 17. 10. 2010 12:26

mbing, iwi i zamiš myslim zijou, jenom mbinga spousta lidi poslal kamsi hluboko tak se moc neukazuje, iwi se cini nekde jinde a zamis... tezko rict...


a co se snizeni vydrze tyce... chces pucit myho? :D :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 10. 2010 20:19

2Pix čau ... zamis žije, přispívá ale většinou jinde :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 10. 2010 15:13

brej :D .. a kde ho najdu? :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 10. 2010 16:18

Zamis šéfuje na Vaultu, ale už ani tam to nežije..

Eso jo? Ten tady ale jaksi taky už nechodí..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2010 16:44

2Pix píše:brej :D .. a kde ho najdu? :)

občas zajde na Garáž ... kouknout na obrázky krásných žen :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 10. 2010 19:09

o Vaultu mi neco vypravej :D ...

hmm zkusim ho nekde splasit :) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 20. 10. 2010 17:44

no ja samozrejme ziju a vault taky
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 10. 2010 21:13

vault už mele z posledního.. Asi bysme tam měli udělat nábor nových xichtů co by to rozproudili.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 20. 10. 2010 23:10

Chodí tam vůbec někdo, kdo nechodí na SF?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 10. 2010 23:32

Chodí tam vůbec někdo...? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 21. 10. 2010 06:56

MarkFX píše:vault už mele z posledního.. Asi bysme tam měli udělat nábor nových xichtů co by to rozproudili.. :D


jak z posledniho?? :-D nahodou jsem pred nedavnem zaplatil hosting a domenu na dalsi rok. a navic je tam nase krasna galerie kterou pouzivam neustale
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků