Chci sex moc ale já si to užívat nemusím a neumím

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod KiKinas 20. 4. 2010 21:38

Mám to celkem zajímavé. Chtěla bych vztah, aby se zakládal na tom aby se mnou byl partner maximálně spokojen. Na tom co chci já mu moc nezáležílo a bylo pro něho hlavní co chce on. Byla bych ráda kdyby si to užívál a nevadilo mu že já si to nikdy neužiju jako on. Mám to tak ráda, chtěla bych aby si to kluk užil a já ne. Vadilo by vám jako partnerům že by si to váš protějšek nechtěl užit jako vy? Nebráním se ničemu a chtěla bych udělat vše pro toho druhého ale aby mu bylo jendo že há si ´to moc neužívám. Měla bych jim to říct? Už 6 roku se kvuli toho bojím soulože aby nepoznali že jsem k tomu lhostejná. \Většinou je to o tom aby byl ten druhý spokojen. Je někdo kdo by to bral? Vážně mi to přijde hodně luxusní ale nevím jestli v tom nejsem sama ^^
Naposledy upravil KiKinas dne 20. 4. 2010 21:48, celkově upraveno 1
KiKinas
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 20. 4. 2010 21:42

A tím jsi chtěla říct co?

reagoval jsem na původní znění příspěvku.
Naposledy upravil hobitt dne 20. 4. 2010 21:58, celkově upraveno 1
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod KiKinas 20. 4. 2010 21:49

Byl by jsi rád kdyby ti holka řekla že si s ní mužeš dělat co chcheš s tím že se jí to nemusí líbit?
KiKinas
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 20. 4. 2010 21:57

Ne.
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod audis 20. 4. 2010 22:03

dlouhodobě ne. ze mě se ale stává sobec čím jsem starší, takže ve mě by to nevyvolávalo odpor, ale jen nechut k tobě. po čase by byl rozchod.

vy jste spolu 6 let a ještě spolu nesouložili? jaj, to bych tě už asi 18x opustil. (nevím kolik ti je).

až spolu budete spát, zájem aspon předstirej že máš zájem a že tě to baví. není nic horšího než souložit s nehybným prknem nebo pytlem cementu bez zájmu a jiskry.

občas se z toho dá vykouzlit, že ti nakáže, co mu máš dělat, ale není to dlouhodbě udržitelný stav. (pokud muž nemá tuto nakazovací uchylku, která zpusobí, že mu to dlouhodobě vyhovuje.). mně by nevyhovovalo dlouhodobě.

-- 20 dub 2010 23:04 --

to je nějaká provokace? půjdeš se mnou na rychlé žhavé rande? .-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KiKinas 20. 4. 2010 22:11

S nikým nechodím a kvuli tomu jsem s nikým nikdy nechodila. Už pár let mám jenom ulety a zatím nic vážneho. Chtěla bych vztah založený na tom že mě sex baví ale nikdy neuspokojí, pokoušela jsme se o tom víc jak 13x ale kluk to u mě nikdy nezvládl. Mě to ale nevadí, sama si uživím víc než dost"
KiKinas
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 4. 2010 23:01

Hmmm, KiKinas, co takhle orientální harém? nebo víceženství či mormoni?! No bylo by to asi na delší diskus a tady to asi nevyřešíš. V Česku je spíše tradicí, snaha, aby tý holce neujel vlak...je to taková,,vyšší dívčí,,nad to paňské uspokojení a záleží na té holce jak si To zařídí, když je trochu studenější, že...
Jinak je to těžkej pochondr, to jo, he. No ozvi se mi na SZ nebo majla, třeba něco pořešíme a vyřešíme...STarec Marcel od Zvonu...rád si s Tebou pokecám i o jiných věcech.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 4. 2010 00:24

To jak píše slečna Kikinas je ideální předpoklad prostitutky ne? Tam jde o to aby ta ženská pokud možno nic moc necítila, nevadily jí všelijaké praktiky a a chlapi si užili svoje..

hotovo, jasná věc :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 21. 4. 2010 08:07

A není to náhodou tím, že si neměla dlouhodobej vztah? Ono teprve u dlouhodobého vztahu se s partnerem sehraješ a pak oba víte co se Vám líbí. Při jednonoční známosti si ten sex zase až tolik neužiješ
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod KiKinas 21. 4. 2010 08:10

Nad tím jsem už uvažovala ale v polovině případu bych na sebeb nenechala šahnout. Chtě jsme jen vědět jestli je to spíš problém. Takže raději mám předstírat? Chtěla bych přítele ale hned jak by přišlo na sex asi by to neklaplo.
KiKinas
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 4. 2010 11:36

První příspěvek a hned šoupnutý do Vztahy a sex.

No, už dlouho tu nebyl nějaký nový objev alá Gifa, abychom mohli rozvíjet teorie o tom, že kdo je a není fake, teď je totiž báječná příležitost, příspěvky splňují všechny patřičné atributy :-)

-- 21. 4. 2010 12:39 --

A abych nebyl off-topic, tak napíšu, že máš poslati fotku s vyplazeným jazykem a cedulkou Superfórum :-)
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 4. 2010 13:02

fotka může býti i bez jazyku.. :)

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod hobitt 21. 4. 2010 13:30

A to jsou tady na Tebe hodní, na garáži bys musela ukázat prsa. :D
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 4. 2010 13:58

no, tam radši nechod.. :)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod 4honza 23. 4. 2010 08:05

Tak KikinaS už radši nechodí ani sem :-)
4honza
Datel roku 2009

Další stránka