album vstupenek a vzpomínek

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 4. 2010 20:59

Chtěl bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo si archivuje, nalepuje vstupenky z kulturních akcí, vstupenky apod., tak jakým způsobem - zda obyčejné album či sešit nebo jestli má někdo originální způsob? .. Pochlubte se ;-]
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 11. 4. 2010 21:30

myslím, že docela originální mám - lepím si je na zeď jak šly po sobě :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 4. 2010 21:33

No Způsobů je několik WITe, já používal Wandrbuch, čili vandovní deníček neboli i Cancák...tam se líply bilety, bouchaly štemply a obrázky , mezi zápisy a upomene(třeba i básničky a písničky...): Ty můj Deníčku...to byl zase Naplno prožitej Den, hej...
u Party( i ve dvouch) je to již něco blížící se Kronice a v zápisech se střídá a nebo se tam sejdou zážitky z více stran a různých úhlů Pohledu, včetně těch fotek, a suvenýrů z Cest a Akcí...Časem jsou to krásné vzpomínky, třeba takové účtenky z restaurací a hospod, he. Chce to ovšem důvěryhodného Písmáka, kterej Ty ostatní k takovejm vejkonům dokope a ohlídá, hehe.
Jinak vždy rád poradím a pomohem, co se týče ,,Kultury a ťuristiky,,že. Individuélní, ve dvouch -třech či v Partě...STarec a Tulák , Marcel od Zvonu.
No něco na ukázku Ti mohem poslat na CD...Ozvi se mi potěšíš STarce a bude sranda...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 12. 4. 2010 05:56

aquarkko: s kámoškou jsme si takhle lepily plakáty z akcí :-D

My je máme na stole pod průhlednou deskou (netuším, jak se tomu říká..)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 4. 2010 08:25

Zatim to vidim na krouzkove album, kam je budu pridavat na A4 ..
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 4. 2010 10:33

Archviju si vzpomínky :-) Mám jednu složku, kde mam fotky pouze s jednou osobou a nikym jinym.
anonymni

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 4. 2010 14:13

Já staré fotky a vstupenky většinou ztratím, nebo smažu.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 12. 4. 2010 14:25

Asi tak nějak.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 4. 2010 14:44

Ja jich tu za tech par let uz mam docela dost, ze bude problem to seradit :))
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 12. 4. 2010 15:37

Tak na vstupenkách je obvykle datum konání. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 4. 2010 18:24

i tak :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků