Jak sbalit holku

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 1. 3. 2010 18:29

Navod ne, zase tak spatne na tom nejsem :) Jen se snazim vyvracet nesmysly, co pises ;) (v dobrem :) )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 1. 3. 2010 19:32

Další věc, která mě napadla...úsměv je klíč. Je dobré vykouzlit úsměv. Ne se přihlouple chechtat, nedělat slizký úsměv, hlavní je přirozenost...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 1. 3. 2010 19:57

hobbit: ne zase moc velka, kdyz se chovas jako cu... prirozeni, tak je to spatne... ale od tebe ... od tebe si asi radsi radit nenecham :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 1. 3. 2010 19:59

suk: Tak všeho s mírou, že...
Víš co, já jsem teoretik, uvedení do praxe je u mě celkem problém vzhledem k mé velké stydlivosti. :)
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Breaker 1. 3. 2010 21:36

hobitt: A čo všetky tie grúpnsexy a šukačky na strechách mrakodrapov? :shock:
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 3. 2010 21:42

Však teoreticky bez problémů. :mrgreen:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Breaker 1. 3. 2010 21:44

A ja som mu tak veril. :cry:
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod hobitt 1. 3. 2010 22:04

Breaker píše:hobitt: A čo všetky tie grúpnsexy a šukačky na strechách mrakodrapov? :shock:

To nebyly grůpn :nenapadne

btw. na 95% asi středu zruším, chce jít někdo místo mně? :D
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 3. 2010 08:31

Pošli fotku. Ne ovšem svojí, pochopitelně :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 2. 3. 2010 12:19

Takže asi takhle...Dokud bude chlapec řešit jak zbalit nějakou kost, bude vypsychovanej, z toho jak je sám, nikdy žádnou nesbalí. Holky to nějak vycítí a jdou pryč. Až člověk dosáhne vnitřního klidu, tak má šanci. A já taky čekal dlouhu...asi jako Lukasoj. No ale dočkal jsem se.
hobitt: Tak já půjdu. Řeknu, že jsem ty, za 10 let. Taky jsem byl takovej tragéd. Mimochodem stydlivej jsem stále, ale balení je hra a když to tak bereš, tak se nestydíš tolik. Kam že to jdu s tvojí holkou?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Olimant 2. 3. 2010 13:15

Z trentova prispevku vypliva, ze pokud chcces sblit holku, jinak nez rarem, zipem, gzipem, ... tak musis cvicit jogu a podobne metody aby jsi dosahl vnitrniho klidu. Pak prestanes pusobit jako odpuzovac komaru :-P
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 2. 3. 2010 13:50

No dá se to tak říct. Nicméně, když jsem byl vypsychlej, jak mě žádná nechce a že jsem sám a hrozně me to sralo, tak jsem žádnou nesbalil. Vždycky se mi to podařilo, když jsem byl v klidu a přistupoval jsem k tomu, jako že o nic nejde
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 3. 2010 14:12

No je pravda, že jsem teďka dost vypsychlej a jako na trní. No ale snažím se na ni působit klidně, to je snad první znak cesty ke zdárnému konci. :)
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 2. 3. 2010 14:23

Myslim, že zdárnému konci pomůžeš, pokud sebou nebudeš nosit svého věčného kamaráda.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod 4honza 2. 3. 2010 14:47

Upřímně řečeno, přečetl jsem toto vlákno a vlákno 24 hodin před smrtí a být onou slečnou, jež je předmětem zájmu, tak už mám dávno jasno.

Základním předpokladem jak "sbalit" holku je být chlapem, pokud není tento základní předpoklad splněn, pak jsou většinou všechny rady k ničemu :oops:

Dobrá zpráva je, že naštěsí hobitt má nějaký čas, jak ze sebe udělat chlapa :)
4honza
Datel roku 2009

Předchozí stránkaDalší stránka