Zmena sebe :)

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 13. 1. 2010 16:50

evlo píše:Muj problem je (...) perfekctionismus. Treba (...) nejsem schopnej zobrazit seznam skladeb z hudebni knihovny a stravim treba tri vykendy na tom to vyresit. Co s tim - jak se toho zbavit?


U nás se tomu říká blbost a nebo lenost.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 1. 2010 16:57

Nechapu. Jako, ze jsem tak neschopny, ze nepochopim, ze to proste pri vynalozeni adekvatniho usili nejde?
evlo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 13. 1. 2010 17:20

V první řadě je dobré si zjistit, jestli to vůbec jde. Pokud ano a metodou pokus omyl na to nepřijdu, použiji návod, či osobu, která ví jak na to. Lámat si s tím hlavu tři týdny, to je pro mne blbost, lenost a nebo obojí.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 1. 2010 17:51

To rozhodne, tri tydny jsem prave zjistoval jestli to nejak jde, tyhle *nix komunity maj velmi spatne zpracovanou dokumentaci. A v tomto konkretnim pripade ti ocividne nedochazi komplexnost problemu.
evlo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 13. 1. 2010 18:00

suk píše:Jinak ja z pulky trpim podobnym problemem. Taky bych nejradsi vsecko dokonaly, ale kdyz nevim, jak zaridit dokonalost, tak neudelam nic....
Docela poznat to je pri programovani - pisu, pisu, pisu... ne, tohle by slo vyresit lip... treba takhle... ale ne, to je blbost, to je furt slozity ... a co takhle? ne, blbost... hmm, a jak teda? jak? jak? jak?.... a mam nic :-/ zlata zakladka... programovat jsem neumel, ale naprasit hromadu bordelu aby to delalo, co chci a dokoncit to, to mi problem nedelalo... v posledni dobe jsem nedokoncil nic, jen kvuli myslenkam, jak to udelat efektivni, univerzalni, s prehlednym kodem..... - to samy plati, kdyz si chci neco koupit.... mys k pocitaci jsem vybiral jeden celej den od rana do vecera + jsem mel prehledy z drivejska... vybral jsem nakonec tu nejdrazsi dratovou logitech (5700 DPI, 989Hz).... jdu do obchodu koupit struny na akustiku, na kterou budu hrat sotva dva dny ve stavu opilosti a premejslim, jestli sem nemel vzit lepsi a drazsi...
notebook bych si dneska nevybral, bo by mi zadnej nevyhovoval....

za chvilku opravdu budu odbornika potrebovat... pujdem k nemu spolecne, evlo, co? :D


Mel jsem kolegu, ktery tento pristup vypiloval do naproste dokonalosti. Kdyz psal disertaci, tak se s tim treba na vikend nekam zavrel s tim, ze pred vikendem mel napsanych 19 stran. Po vycerpavajici praci pres cely vikend to dokazal obrovskym usilim "vytahnout" treba na 14... :mrgreen:
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evlo 13. 1. 2010 18:13

Tak k vecem do skoly tento vztah nasteti nemam, ale kdybych to psal pro sebe, tak verim, ze se dostanu na 10 :)
evlo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 1. 2010 21:37

myšpulín píše:nějak mi uniká kde jsou tu ty vztahy nebo dokonce sex :hm

Řeší svůj vztah k sobě samému ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 1. 2010 23:34

Ten pocit znám .. když se do něčeho pustím, zvlášť něco na nějaké elektronice nebo softwaru, se kterým nemám zkušenost, a nedaří se, tak se v tom dokážu hrabat hodiny a hodiny než tomu přijdu na kloub v době, kdy ostatní by se na to vykašlali nebo si zavolali pomoc ... řešením je prostě si říct "už fakt dost", dát tomu pauzu, ono se na to pak přijde ;)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 1. 2010 12:51

Asi jako když jsem začal dělat s Office 2007. Nový vzhled...tak jsem se dlouho snažil přijít na to jak to přepnout do vzhledu starých Office(XP, 2002). Pak jsem zavolal na horkou linku MS aby mi velice milá a usměvavá slečna sdělila, že mám smůlu a že se musím přizpůsobit. To člověka povzbudí. Zvlášť do budoucna...má hned větší chuť něco řešit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 1. 2010 12:54

Divne, kdyz tam volam ja,t ak to je vzdycky nejaka ukrajinka, ted jsem jim napsal 3 tickety na technical support, no ani na jeden neodpovedeli.
evlo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 1. 2010 12:58

No já tam volal tak 2 roky zpět ;-)
Na ukrajinky mam štěstí jen na zdravotní pohotovosti. :-(
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 1. 2010 16:19

trente, ale to uz existoval externi soft na zmenu toho prostredi :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 1. 2010 18:28

To je možné, ale já o něm nevěděl třeba až do teď.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 1. 2010 19:14

přitom se stačilo zeptat strejdy googla na klasické menu v Office 2007 :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 1. 2010 21:07

Neptal jsem se, protože jsem počítal, že to půjde v nastavení, jako u spousty jiných programů, které přisli s novým vzhledem. Žíly mi to netrhá. Office už téměř nepoužívám. A jsme OT.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků